Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 15 of 19 [ 284 posts ]
Go to page Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :)

Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 21 Oct 2012, o 00:14

Male - User  Posts/Topics3/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam wszystkich użytkowników :) Mam na imię Michał, mam 19 lat, jestem z Tarnowa. Interesuje się telefonami, samochodami, sportem, muzyką, filmem :) Na to forum trafiłem przypadkiem, poszukując dzwonków i innych przeróżnych aplikacji. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze dogadywać :D Pozdrwaiam ;p

Last post
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 21 Oct 2012, o 01:58

Male - Friend  Posts/Topics768/110  Reputation point 758 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Witam cie :E

a tu akurat ciężko nie trafić ;)
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 19 Nov 2012, o 11:15

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Ta, witamy ludzkie spambotki piszące tylko po to, by wypozycjonować linki w swych podpisach. ;] No siema. :)
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 22 Nov 2012, o 20:28

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Dołączyłem 2 lata temu - wypada się przedstawić w końcu :lol-sweat:

Cześć wszystkim, nazywam się Adam, ale znajomi mi mówią Adahu (chrzest na to "pseudo" odbył się na chacie w czasie grania w CSa xD ), mam 23 lata i pochodzę z aglomeracji warszawskiej czyli Leszna (ok. 25 km. na zachód od Warszawy.)
Moją pasją są komputery i fotografia. Od początku mojej przygody z komórkami zawsze królowała Nokia. Przygoda z tą marką zaczęła się od legendarnego już modelu 3310. Obecnie jestem w posiadaniu 2 modeli: 6303 Classic i Asha 302. W zaawansowane modyfikacje typu flashowanie, podpisywanie aplikacji - nigdy się nie bawiłem. Mam nadzieję, że dzięki pobytowi na tym forum, nauczę się tych rzeczy ^^, i poznam fajnych ludzi. ;D

Witam serdecznie wszystkich jeszcze raz.

Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 22 listopada 2012, o 21:44 ]
Siema! :)
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 23 Nov 2012, o 13:20

Male - User  Posts/Topics1/1  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Java Opera
Cześć wszystkim ;)
Jestem Łukasz i mieszkam w okolicach pięknego Krasnegostawu. Skończyłem liceum w tymże mieście i obecnie jestem na drugim już roku studiów na kierunku mechanika i budowa maszyn. Z telefonami mam do czynienia od młodzieńczych lat szkoły podstawowej zaczynając od mocarnej nokii 3510i, która służyła mi przez blisko 3 lata. Następnie 3110c z podobnym przebiegiem, aż przyszła pora na wymianę na nokię c3 T 'n Type. Ogólnie interesuje się fizyka i wszelkimi pochodnymi od niej, choć same pochodne (math) też są ciekawe :p Dodatkowo pracuje nad usprawnieniami do roweru, nie tylko mechanicznymi, ale i także oświetleniowymi.
Forum będę odwiedzał co jakiś czas, niemniej zapowiada się ciekawa wycieczka po tematach pełnych nowych doświadczeń z naszymi mobilnymi przyjaciółmi ;)

Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 23 listopada 2012, o 22:02 ]
Siemano! :)
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 24 Nov 2012, o 22:37

Female - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 6 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
hejka wszystkim! Ada, lat 23. studentka asp, pasjonatka fotografii :D
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 25 Nov 2012, o 23:24

Female - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
czesc! am na imie aneta i jestem z wrocławia. w wolnej chwili lubie chozić na randki:)
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 28 Nov 2012, o 18:15

Male - User  Posts/Topics0/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
siemka! piotrek :)
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 29 Nov 2012, o 16:30

Female - User  Posts/Topics0/0  Reputation point 2 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
czesc, witam
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 20 Dec 2012, o 17:28

Female - User  Posts/Topics0/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Witam wszystkich :)
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 28 Dec 2012, o 12:00

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Dzień Dobry!
Na imię mi Wojtek, mam lat 17, pochodzę z Rogoźna k. Poznania. Moim największym zainteresowaniem jest Informatyka. Głównie programy biurowe (Excel, Word itd.), choć ostatnio szkole się w PHP. Prócz tego interesuję się geografią, oraz amatorsko biegam i gram w piłkę nożną. W wolnych chwilach lubię że tak to ujmę "pofocić" czytaj robić zdjęcia. Posiadam Nokie 6300 ale waham się nad nowym "starym" telefonem.
To chyba wszystko ;))
Pozdrawiam ;]
Wojtek
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 29 Dec 2012, o 23:59

Male - Patcher Mod  Posts/Topics695/71  Reputation point 1664 
Offline  Profile 
Symbian Opera
SIEMANKO ^^

Moja przeszłość należy do mnie i niech tak zostanie ;)

Lubię dubstep, metalstep(KOAN sound, Kill The Noise), Linkin Park

Byłem moderatorem na forum nokia-x3.pl

To tyle chyba. Na początek starczy. XD
Last edited by MUsk on 1 Apr 2013, o 19:06, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 31 Dec 2012, o 14:21

Male - 60%  Posts/Topics243/23  Reputation point 125 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Siemka!
Jestem Grot, imienia podawać nie muszę ;].
Moim zainteresowaniem jest składanie komputerów, zawsze jak mogę coś włożyć, lub wyjąć z kompa to zawsze staram się to zrobić sam. Przygodę z komputerami zacząłem od Windowsa 98SE, ale najwięcej nauczyłem się na Windowsie XP i 7. Po drodze miałem kontakt z Windowsem ME (dość długi), oraz z Windowsem 2000 (krótko).
Co do telefonów... Moim pierwszym telefonem była Nokia 3510i, jednak w czasach, kiedy już jej jako nówki dostać nie można było. Potem była Nokia 1600. Z czasem przeszedłem na Samsunga Avilę i Samsunga M300. Nie przypadły mi zbyt, w szczególności M300. Postanowiłem zaprzyjaźnić się z LG - dzięki modelowi GU230. To był ciekawy model, jednak wyświetlacz dość spory, a rozdzielczość 176x220 to jakiś żart. Po za tym się zacinał. Potem wróciłem do Nokii - model 6230i - wróciła mi wiara w telefony. W miarę stabilnie, Internet przyzwoity. No i najważniejsze - cena tego telefonu w moim przypadku rewelacyjna. Teraz przesiadłem się na bardziej zaawansowany model E75 i przyznam podoba mi się, ale bateria to porażka.
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 3 Jan 2013, o 23:18

Male - 10%  Posts/Topics17/0  Reputation point 10 
Offline  Profile 
Symbian Opera
witam wszystkich
Reply with quote 


Post Re: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :) 3 Jan 2013, o 23:22

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
aero2, siema wook ;)

=D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
Page 15 of 19 [ 284 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest