Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 23 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Just HackIt! Metoda na hackowanie wszystkich telefonów z Symbianem

Post Re: Just HackIt! Metoda na hackowanie wszystkich telefonów z Symbianem 30 Apr 2011, o 16:45

Male - Friend  Posts/Topics824/56  Reputation point 501 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
peppa_814 wrote:

Czyli połowa aplikacji z tego forum idzie do kosza, bo zawsze są jakieś problemy na różnych telefonach. :wall:


skoro piszesz, że działa na najnowszych symbianach w tym s60v3 to czemu nie działa na E52. Skoro na niej nie działa to zapewne i N8 nie złamie więc, bezsensu jest to trzymać na forum.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Just HackIt! Metoda na hackowanie wszystkich telefonów z Symbianem 30 Apr 2011, o 16:47

Male - 40%  Posts/Topics103/44  Reputation point 218 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Wodnik Szuwarek, Jak jesteś taki kozak, to dlaczego nie zrobiłeś tego wcześniej? Byłbyś autorem metody hackowania. Ale co, pewnie nie chciało się bo to za łatwe, nie?
Reply with quote 


Post Re: Just HackIt! Metoda na hackowanie wszystkich telefonów z Symbianem 30 Apr 2011, o 17:01

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Chrome
Nadal nie rozumiesz. Ten pierwszy co to zrobił jest autorem, a reszta teraz kopiuje i inaczej nazywa aplikacje. Takich metod pod innymi nazwami może być teraz dziesiątki.

[ Dodano: 30 kwi 2011, o 17:01 ]
Podobnie było kiedyś ze starszymi ręcznymi metodami. Jest kilka różnych aplikacji, a wszystkie robią to samo, tylko inaczej się nazywają xP
Reply with quote 


Post Re: Just HackIt! Metoda na hackowanie wszystkich telefonów z Symbianem 30 Apr 2011, o 17:05

Male - 40%  Posts/Topics103/44  Reputation point 218 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Mówcie jak chcecie, ale ja będę się upierał, że to nie jest to samo. ;P U mnie nie działała metoda, którą opisał pawelloss, zaś ta przyniosła efekt za pierwszym razem. :P Róbcie co chcecie...
Reply with quote 


Post Re: Just HackIt! Metoda na hackowanie wszystkich telefonów z Symbianem 30 Apr 2011, o 17:31

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
peppa_814 wrote:
U mnie nie działała metoda, którą opisał pawelloss

Serio nie działa, sprawdziłeś? To niemożliwe, że ta Ci działa, skoro jest zbudowana na bazie pierwotnej (identyczna).
Reply with quote 


Post Re: Just HackIt! Metoda na hackowanie wszystkich telefonów z Symbianem 30 Apr 2011, o 17:37

Male - 40%  Posts/Topics103/44  Reputation point 218 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
No nie działa... Sprawdzałem kilka razy, szukałem pomocy na innych forach i nic... Za każdym razem podczas instalacji drugiego pliku wywala mi Błąd Certyfikatu.
Reply with quote 


Post Re: Just HackIt! Metoda na hackowanie wszystkich telefonów z Symbianem 1 May 2011, o 01:28

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 9
Drugi plik musisz podpisać własnym certyfikatem, a RP+ podpisać certyfikatem Leftup.
Reply with quote 


Post Re: Just HackIt! Metoda na hackowanie wszystkich telefonów z Symbianem 1 May 2011, o 08:04

Male - 40%  Posts/Topics103/44  Reputation point 218 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Wiem, ale nie działa. ;P

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 23 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 5 guests