Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Kolekcjonowanie starych telefonów

Post Kolekcjonowanie starych telefonów 16 Nov 2020, o 02:07

Male - 20%  Posts/Topics36/4  Reputation point 7 
Offline  Profile 
Android Chrome
Witajcie,
Forum żyje? Jako portal jeszcze starej daty i jako jeden z nielicznych istnieje i widać trzyma się dobrze :) ahh ten czas leci, moja ostatnia wizyta tutaj miała miejsce równo 5 lat temu i w zasadzie to nie wiem czy nie witać się na nowo ponownie. Jako że nie byłem na tym forum ogólnie aktywny to siedziało się tutaj dużo godzin i czytało, modyfikowało, patchowalo telefony mam nadzieję że stary skład jeszcze tutaj przesiaduje. Czemu nagle ktoś pisze, no właśnie, telefonami komórkowymi ogólnie interesuje się już około 15 lat, a przestałem wraz z końcem klasycznych telefonów i pojawieniem się smartfonów które juz chyba na dobre wyparły klasyczne komórki. Do swojego zainteresowania powracam ponownie w postaci kolekcji telefonów od w pełni sprawnych po uszkodzone, odratowane od kosza na śmieci. Aktualnie posiadam ich ponad 100 sztuk i ich ilość stale rośnie. Jeśli ktoś jest chętny pokaże swoje zbiory, jeśli są tutaj osoby z podobnym zainteresowaniem zapraszam do tematu.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonowanie starych telefonów 16 Nov 2020, o 09:15

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 611 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Ja nie kolekcjonuję starych Nokii, ja je nadal używam ;P :D :lol-sweat:
Reply with quote 


Post Re: Kolekcjonowanie starych telefonów 2 Jan 2021, o 21:06

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Liryc wrote:
Forum żyje?

Jeszcze forum nie zginęło, kiedy my żyjemy. :D

Liryc wrote:
Do swojego zainteresowania powracam ponownie w postaci kolekcji telefonów od w pełni sprawnych po uszkodzone, odratowane od kosza na śmieci. Aktualnie posiadam ich ponad 100 sztuk i ich ilość stale rośnie. Jeśli ktoś jest chętny pokaże swoje zbiory, jeśli są tutaj osoby z podobnym zainteresowaniem zapraszam do tematu.

W takim razie zapraszam cię do aktywności w tym temacie: jakie-telefony-posiadacie-w-swoich-kolekcjach-vt32935.htm :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests