Register Login

RegulaminFAQSearch
BlogWikiCzat

Previous topic | Next topic
Page 4 of 4 [ 48 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Print view
Write comments Post new topic

Kto tutaj używa jeszcze S40/S60 na co dzień?

Post Re: Kto tutaj używa jeszcze S40/S60 na co dzień? 27 Aug 2016, o 21:46

Male - 0%  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
U mnie to wygląda trochę inaczej. Przez całe swoje życie nie mogłem się dorobić telefonu z Symbianem, a jakiś miesiąc temu po tym jak padła mi Lumia 532 byłem zmuszony poszukać telefonu awaryjnego. I w ręce wpadła mi... Nokia N8 :v
Nie wiem co mnie trzyma przy tym starym klamocie, ale Lumia poszła w odstawkę i teraz tego szmelcu z systemem martwym od 2-3 lat używam jako głównego telefonu. Czemu? W sumie nie wiem :P

I mniej więcej chęć większej zabawy z tym telefonem ostatnio mnie ściągnęła na te forum :v

Last post
Reply with quote 

Post Re: Kto tutaj używa jeszcze S40/S60 na co dzień? 29 Aug 2016, o 09:20

Male - 10%  Posts/Topics21/2  Reputation point 72 
Offline  Profile 
Windows 10 Opera
No byłem sobie jednym z pierwszych właścicieli N95-2, telefon ściągany z UK jeszcze przed polską premierą, w międzyczasie miałem kilka innych telefonów aż do czasu, kiedy potrzebowałem drugiego telefonu. N95-2 leżała z zajeżdżoną obudową w szufladzie także wymieniłem co trzeba i używam jej jako drugi numer, nie wspominając o tym że idzie na niej pograć jak człowiek bo ma przyciski :sweet: Telefon mam już dziewięć lat z trzyletnią przerwą leżenia w szufladzie. Do tej pory nawet nie charczą głośniki!

No i GPS na rower jak znalazł ^_^
Reputation point Za ten post Trzyzet otrzymał/a punkty reputacji.
Reply with quote 

Post Re: Kto tutaj używa jeszcze S40/S60 na co dzień? 13 Sep 2020, o 21:26

Male - 0%  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
Cześć wszystkim. Pierwszy post pasuje dać tu :) Ja z Androida właśnie przesiadam się na Nokię 515 Dual Sim i robię to z premedytacją. Powody są dwa:
1) za dużo czasu marnowałem na zabawę telefonem, komunikatorami, SNS-ami, aplikacjami, np. slither_io kilka razy już odinstalowywałem i nigdy nie udało mi się dłużej wytrwać w takim postanowieniu :)
2) rząd przygotowuje przymusowe instalowanie aplikacji śledzących, więc chce zobaczyć ich minę, jak im podam telefon, żeby mi pokazali jak to się robi :lol:

PS.: A ponieważ nie działa mi na 515 internet (podobno wyłączone serwery Nokii), to zawędrowałem tu do Was i chyba już wiem, czego mi trzeba - Opera mini 8.0 (a może jeszcze za mało wiem) :)

Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4 [ 48 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests