LG zapowiada nowej generacji Czekoladkę! - LG BL40

Najnowsze doniesienia z branży GSM, recenzje nowości aplikacji i gier.

Post by Pein » 7 Jul 2009, o 23:56

Ostatnio pisałem o ambitnych planach LG na najbliższe lata i związanym z nimi wprowadzeniem do sprzedaży nowego telefonu z linii Black Label. Dzisiaj firma, oficjalnie zapowiedziała to urządzenie jako LG BL40, czyli Chocolate czwartej generacji.

Image

Niestety, poza kilkoma zdjęciami, producent nie ujawnił żadnych szczegółowych informacji o nowy telefonie, twierdząc pysznie w zamian, że będzie on siłą, która pozostawi daleko w tyle inne komórki z dotykowym ekranem.

Według nieoficjalnych informacji jakie podało UA Profile, BL40 będzie wyposażony w: ponad 3-calowy ekran o rozdzielczości 345×800 i formacie 21:9 (Cinema widescreen!), aparat o rozdzielczości co najmniej 5Mpix, GPRS, UMTS, HSDPA, WiFi, przeglądarkę Obigo Q7.3 z pełnym wsparcie dla HTMLa oraz autorski system operacyjny LG.

Jak podał do wiadomości producent, więcej o tym bardzo eleganckim urządzeniu firmy dowiemy się w sierpniu na jego oficjalnej prezentacji. Niemniej jednak, już na pierwszy rzut oka widać, że projektanci postarali się bardzo, bo nowe Chocolate wygląda powalająco. Dlatego też, mam nadzieję, że gdy poznam jego pełną specyfikację będę miał jeszcze więcej powodów aby się nim zachwycać.

Ź: komórkomaniak
Image
Image
Pein Male
One and only
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 6300 l N95
Soft: v7.21
Operator: Play
Age: 32

Joined: 27 Apr 2009
Online: 10d 21h 2m 55s
Posts: 463Topics: 241
Reputation point: 3621
    Windows XP Opera

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to Nowości & Ciekawostki

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests