Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Minuta połączenia w MIxplusie

Post Minuta połączenia w MIxplusie 28 Jul 2009, o 13:13

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Mój Dziadek =D Posiadał w mixplusie telefon i płacił za minute jakieś 50 groszy. Po roku zakończeniu umowy(Miał umowę 3 lata) przysłali mu sms że teraz za 1 minutowe połączenie bez sekundowego naliczania będzie płacił 1,3z zł!!! Czy to nie przegięcie z ich strony? I jeszcze chcaiłbym się zapytać czy są jakieś stałe pakiety na tańsze rozmowy do wszystkich sieci?

Pozdrawiam

Last post
Reply with quote 


Post Re: Minuta połączenia w MIxplusie 29 Jul 2009, o 00:09

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Nie, nie żadne przegięcie.. jeśli już to ze strony Twojego dziadka :D nawet nie wiadomo o co Ci chodzi. Jaką dziadek ma taryfę w tym miksie? Rozumiem, że po skończeniu umowy, dziadek zamiast pójść do saloniku, albo przedłużyć umowę i dostać nową taryfę(na pewno tańszą od poprzedniej) albo przejść na kartę do simplusa... nie zrobił nic i teraz ma taryfę po kontraktową. Myślę, że po prostu powinien coś z tym zrobić. Jeśli umowa się skończyła to albo przenieść bez ponoszenia kosztów numer do simplusa, zrezygnować .. lub przedłużyć umowę i mieć lepsze warunki niż miał poprzednio.

Na prawdę ciężko jest coś powiedzieć jak dziadek się nie zna i nawet nie wiadomo jaką ma tą taryfę. Pakiety różnią się między taryfami, starszymi a nowszymi. Nowsze mają lepsze. Zalecam wycieczkę do salonu Plusa!
Reply with quote 


Post Re: Minuta połączenia w MIxplusie 29 Jul 2009, o 08:20

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Dobra jadę dzisiaj salonu Plusa(Sam mam brać komórkę) i zapytam się co może zrobić mój dziadunia :lol-sweat:

POzdrawiam

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests





cron