Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 9 [ 123 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Print view
Write comments Post new topic


NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii!

Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 30 May 2009, o 13:53

Male - 60%  Posts/Topics225/34  Reputation point 315 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
to tez wszystko zalezy od zainstalowanych innych programów moze to wyda sie dziwne ale wszystkie programy ktore mamy na komputerze odziałowywuja na siebie, przykład, jezeli kozystasz z emulatora konsoli PS1 [ePSXe] i zanstalujesz sobie mRutera to automatycznie emulator zwieksza swoje tempo pracy i nieda sie grac bo wszystko zaszybko sie dzieje ;/

[ Dodano: 2009-05-30, 13:54 ]
a zwiazane sie to ze niektore programy zmieniaja sobie wpisy w rejestrze pod siebie niezwracaja uwagi na inne programy, a apropo antyvira, wyłacz wszystko i pobierz jeszcze raz moze wtedy zadziała(chodzi oto zeby na czas pobierania to wszystko było tez wyłaczone)

Last post
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 30 May 2009, o 16:31

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
próbowałem i nie idzie
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 6 Jun 2009, o 10:40

Male - 30%  Posts/Topics55/18  Reputation point 49 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
ReUp

Code:
Please Login or Register, to see this Content



Code:
Please Login or Register, to see this Content


Code:
Please Login or Register, to see this Content


Code:
Please Login or Register, to see this Content


Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 16 Mar 2010, o 18:11

Male - 10%  Posts/Topics10/0  Reputation point 1 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
A co jeżeli potrzebuje wyłącznie samej PL-ki do Fona bez reszty softu? Jestem zielony w tym temacie więc byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :) (N97 RM-505 soft: v21.0.045)
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 16 Mar 2010, o 18:17

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Samej pl ? Softu Z językiem PL ? Odpal wpisz PC i masz. On nie sciąga całych paczek.
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 3 May 2010, o 19:50

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 9 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Dla was to może i proste jak drut, ale co zrobić jak już ściagnę to wszystko (nowy soft) na komputer. Jak to przenieść na komórkę? Zwyczajnie przez kabelek? I gdzie to przenieść, chyba nie na kartę albo do zdjęć? Czy trzeba ściagać jakieś skomplikowane programy w stylu Phoenix coś tam? Ehh i który wariant softu wybrać, bo nie widzę wersji dla Play-a, czy nic się nie stanie jak wgram Erę?

Dużo pytań, ale w sumie chodzi mi o to, że ściąganie na komputer rzeczywiście okazało się proste. Tylko co dalej?
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 3 May 2010, o 19:54

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
martwypies, Tu masz wszystko faq-tu-znajduja-sie-odpowiedzi-na-twoje-pytania-vt11.htm
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 8 May 2010, o 18:17

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Mam do Was pytanie: zaraz po włączeniu programu Wam też coś takiego wyskakuje? Czy tylko mi?
Image

Mam to już od tygodnia. Żadnego softa ściągnąć nie mogę...
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 8 May 2010, o 19:14

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mi wszystko działa. Czasem gdy wybieram soft, to właśnie to okno wyskakuję. Restart programu kończy problem.
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 8 May 2010, o 19:57

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Przedwczoraj pobierałem i wczoraj też i nigdy mi nie wyskoczyło takie okienko ;)
Reply with quote 


Post NaviFirm V0.3 10 Jul 2010, o 13:44

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Nowsza wersja znanego programu do pobierania plików oprogramowania (firmware) dla telefonów Nokia prosto z serwerów Nokii.

Image

Zmiany:
- dodano maksymalizację okna,
- dodano wyszukiwanie modelu telefonu oraz wariantu oprogramowania,
- dodano możliwość skopiowania adresu w celu ściągnięcia plików przy pomocy Internet Download Manager.

Aplikacja wymaga .NET FRAMEWORK w wersji 2.0 lub nowszej.

LINK:
Code:
Please Login or Register, to see this Content


[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 10 lipca 2010, o 13:52 ]
Nie ma co dawać do osobnego tematu, wieczorem zaktualizuję 1. post.
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 10 Aug 2010, o 16:58

Male - 10%  Posts/Topics18/8  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
a jak wgrać ten soft przez jaF ?
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 10 Aug 2010, o 17:02

Male - Friend  Posts/Topics622/66  Reputation point 326 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Ściągasz wszystkie pliki dla swojego telefonu i wrzucasz je najpierw do katalogu RM-XXX gdzie XXX oznacza numer RM jaki masz pod baterią. Następnie wrzucasz ten folder do C:/ProgramFiles/Nokia/Phoenix/Products
Możesz też wybierać pliki ręcznie w JAFie.
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 16 Sep 2010, o 16:55

Male - 20%  Posts/Topics28/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Ściągnałem program w wersji 0.3. Wybieram model telefonu ( 6730 ).

Sory ale nie wiem co dalej.
Release czyli wersja obecnego softu ? Czy jak... Jesli wybiore 22.1 ( w telefonie mam teraz 022.001 ) to po wpisaniu PC na liście wyskakuje kolor biały... ( PC brałem z forum, skopiowałem z modelu czarnego ). A do pobrania jest tylko 022.001 chociaż jest dostępny nowszy soft...
Reply with quote 


Post Re: NaviFirm - pobieranie dowolnego firmware z serwerów Nokii! 16 Sep 2010, o 17:19

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
6730 są 2 modele na liście, więc zwróć uwagę na prawidłowy RM. I ściągaj wersję najnowszą oprogramowania, czyli w Twoim przypadku 31.22 (na liście jest jeszcze 31.23 ale tylko chińskie wersje). Potem wybierasz jakiekolwiek EURO3 i ściągasz.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 16 września 2010, o 19:24 ]
Nie dwójka!!

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Page 2 of 9 [ 123 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests





cron