Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 10 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Neon Black

Post Neon Black 27 Jul 2010, o 11:53

Male - 80%  Posts/Topics337/102  Reputation point 2140 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Neon Black
ImageImage

Link :
Code:
Please Login or Register, to see this Content


Jeśli podoba ci się motyw.Daj Plusika ;)

Zapraszam Do Ściągania
Last edited by ktos99.9 on 27 Jul 2010, o 14:51, edited 1 time in total.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Neon Black 27 Jul 2010, o 13:45

Male - 20%  Posts/Topics25/10  Reputation point 79 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Popraw link, bo nie działa.
Reply with quote 


Post Re: Neon Black 27 Jul 2010, o 14:51

Male - 80%  Posts/Topics337/102  Reputation point 2140 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
link poprawiony. xP
Reply with quote 


Post Re: Neon Black 27 Jul 2010, o 14:56

Male - Expert  Posts/Topics1576/61  Reputation point 3148 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
spodziewałem się Dodge Neon'a
Reply with quote 


Post Re: Neon Black 27 Jul 2010, o 19:41

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
szkoda tylko, że motyw z zedge motyw skopiowany (nie widzę sensu kopiowania internetu).
Reply with quote 


Post Re: Neon Black 28 Jul 2010, o 00:06

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Co z tego, że kopiowany.. ja tam widzę jakiś sens w tym. Tylko tak ładniej by było podpisać kto jest autorem, albo chociaż kto wrzucił na Zedge. Jeśli ja robię jakiś motyw sam, to często daję motyw tutaj na forum i na zedge. A czemu - proste, może więcej ludzi na niego trafi. A kopiowanie z tamtej stronki tutaj ma na celu raczej wyłapywanie co fajniejszych motywów dla użytkowników tego forum. Niektórzy nie przekopują się przez stertę stron w poszukiwaniu motywów.. tylko wejdą sobie na forum, zobaczą pierwszy lepszy - fajny - pobiorą.

A z drugiej strony, myślę że dział download raczej nie powinien służyć tego typu dyskusjom.. nie podoba się komuś to niech nie ściąga, po co te zbędne komentarze? :/
Reply with quote 


Post Re: Neon Black 28 Jul 2010, o 00:11

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Quote:
nie podoba się komuś to niech nie ściąga, po co te zbędne komentarze?

Jeśli nie byłoby komu komentować tego wszystkiego to raczej nie było by forum. Dla mnie to też bez sensu.

[ Komentarz dodany przez: Filip: 28 lipca 2010, o 11:22 ]
Racja, komentarze nie są zbędne - pozwalają uploaderowi dowiedzieć się jaka jest opinia użytkowników o jego pracy.
Last edited by patryk-88 on 28 Jul 2010, o 00:12, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Neon Black 28 Jul 2010, o 15:05

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Komenciki to można zostawiać zaraz pod plikiem na 4shared. Jak dla mnie to powinien być zakaz pisania w download bzdur i nabijania licznika. Tak samo w przeklej, pliki można komentować przy pobieraniu plików. A tak to wejdzie taki KRYTYK i napisze, że dla niego motyw zbyt zielony, czy czerwony i nabija licznik niepotrzebnie.

[ Komentarz dodany przez: Filip: 28 lipca 2010, o 18:27 ]
Ale wstawka jest dla forum. I mi chyba nie wmówisz, że nabijam posty (jestem chyba na 3 miejscu w ilości postów, więc nie potrzebuję więcej).
Reply with quote 


Post Re: Neon Black 28 Jul 2010, o 18:38

Male - 20%  Posts/Topics25/10  Reputation point 79 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ludzie dość ;/... Prawda jest taka, że on dalej rozprzestrzenia ten motyw z strony zedge, nikogo to nie powinno obchodzić czy skopiowany czy nie.

ktos99.9, Jeśli tak bardzo ci się spodobał ten motyw, że musiałeś wkleić aż na te forum to zamiast prośby o plusa, napisz kto jest autorem i skąd pobrano, bo ty tego motywu nie stworzyłeś lecz skopiowałeś z innej strony. Nie gniewaj się ale taka jest prawda. Pozdro.

[ Komentarz dodany przez: Filip: 28 lipca 2010, o 21:14 ]
Ja tylko stwierdziłem, że nie podoba mi się takie zjawisko, chyba nie ma w tym nic złego.
Reply with quote 


Post Re: Neon Black 29 Jul 2010, o 00:24

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Filip, nie ma w tym nic złego, ale, z całym szacunkiem, napisałeś głupotę. Też nie jestem za kopiowaniem treści (tekstów) i wrzucania na forum, ale download? Myślisz, że jonny wszystkie gry, które wrzucił na forum to kupił i postanowił się z nami podzielić? Nie sądzę. A z motywami to już w ogóle, przecież większość motywów jest znaleziona i wrzucona. Ja np nie mam czasu wchodzić na inne strony z motywami i przekopywać się przez miliardy motywów, żeby znaleźć 2 fajne. Więc jeśli ktoś znajdzie jakiś fajny motyw i go wrzuci to raz, że nie ma w tym nic złego, a dwa to myślę sobie, że ten ktoś uznaje ten motym za dobry, godny uwagi, więc może i dla mnie będzie fajny.
Co do dyskusji w downloadzie to jeśli jest w miarę merytoryczna i na jakimś poziomie, to ja nie mam nic przeciwko. I wolę żeby dyskusja była tu, a nie na hostingu, bo to dla mnie też jakaś informacja o motywie. Przykładowo, ktoś wrzuci jakiś motyw, który na screenach wygląda super, ale w rzeczywistości jest po prostu słaby. I pisze posta, że jest słaby, bo to i tamto. Więc to i dla mnie jakaś informacja o motywie, że może jednak nie warto go ściągać (jak niedawno b3s o motywie z heinekenem).
Ostatnia rzecz - tak, powinno się dawać info skąd motyw, jeśli samemu się go nie zrobiło

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 10 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests