Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Uwaga] Nierestrykcyjne przestrzeganie Regulaminu Spamboksa.

Post [Uwaga] Nierestrykcyjne przestrzeganie Regulaminu Spamboksa. 5 Mar 2010, o 23:29

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Witam !

Ten regulamin jest nieprzestrzegany nawet przez samych moderatorów ! To głupio wygląda, bo taka osoba powinna stanowić przykład. Według mnie regulamin powinien być bardziej przestrzegany, bo to głupio wygląda w oczach nowych userów.

Co sądzicie na ten temat ? Wiem, wiem to są pewnie tylko żarty (np. Klnięcie bez powodu i tylko dla szpanu) , ale nie powinny być na takim poziomie.

Pozdro

Last post
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Nierestrykcyjne przestrzeganie Regulaminu Spamboksa. 5 Mar 2010, o 23:34

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Ja rzadko bywam na SB, ale kiedy jestem, to staram się utrzymywać jakiś poziom dyskusji. Też mnie to irytuje czasem.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Nierestrykcyjne przestrzeganie Regulaminu Spamboksa. 6 Mar 2010, o 00:25

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
A mnie wkurzają darmowe bany np. ostatnio boczek mnie zbanował ze wzruszenia, kozła ofiarnego sobie znaleźli...
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Nierestrykcyjne przestrzeganie Regulaminu Spamboksa. 6 Mar 2010, o 08:37

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
adrian219, o którego Ci moda chodzi? O mnie?
Jeżeli tak to wczoraj miałem głupawkę, ale i tak nic głupiego i brzydkiego nie pisałem...
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Nierestrykcyjne przestrzeganie Regulaminu Spamboksa. 6 Mar 2010, o 10:03

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
hoppek, tylko się nie popłacz.
Ale tak w sumie to może i racja... Przyznaję, że ostatnio trochę olewałem regulamin i nie tylko ja. adrian219, no to masz plus, za ustawienie mnie na dobre tory ;)
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Nierestrykcyjne przestrzeganie Regulaminu Spamboksa. 6 Mar 2010, o 18:36

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Adam, akurat to, że napisałem wczoraj temat to była moja dłuższa obserwacja ;)

hoppek, ? Z pewnej strony trochę przesadził, ale modzi mają na ciebie oko, bo chyba według nich jesteś szkodnikiem i próbują cię powstrzymać od niektórych rzeczy. Mają cię po prostu bardziej na oku ;]

boczkens, cieszę się :E

Pozdro
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Nierestrykcyjne przestrzeganie Regulaminu Spamboksa. 7 Mar 2010, o 23:16

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Wtrącę się, a co.
adrian219, masz rację ale... czy musimy być cały czas poważni ? Czasem trzeba wrzucić na luz a SB jest takim miejscem, które się do tego nadaję. Nie namawiam do rzucania przekleństwami, nie ma co się zachowywać jak jakieś roboty...
Ja np. nie wyobrażam sobie SB w którym każdy by przestrzegał Regulaminu w stu procentach. Wtedy by tam się nic nie działo...
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Nierestrykcyjne przestrzeganie Regulaminu Spamboksa. 7 Mar 2010, o 23:44

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
kurupt wrote:
czy musimy być cały czas poważni ?

Ale nikt tego nie wymaga, tylko po prostu też nie może być to denny humor typu "zrobiłem kupę xd", bo ktoś tylko wejdzie, popatrzy i ucieknie z oceną. ;P

kurupt wrote:
Ja np. nie wyobrażam sobie SB w którym każdy by przestrzegał Regulaminu w stu procentach.

Zasady tam są bardziej po to, by określały jakieś ramy dyskusji, niźli by ich tak sumiennie przestrzegać. Bo chyba zgodzicie się, że gdyby tam nic nie było, to samowolka osiągnęłaby apogeum, bo nie od dziś wiadomo, że "jak kota nie ma, to myszy harcują". Dlatego też np. jeśli ktoś popełni jakieś wykroczenie na forum, to za drugim razem może dostać warna, a w takim SB przykładowo za dziesiątym z racji tego, że tam wiadomości są ulotne i niewiążące, a tu jednak zostają.

Również nie namawiam do bycia sztywnym, ale niech to będzie w granicach kultury i to wystarczy, by było to miejsce, gdzie przyjemnie jest wejść i popisać. :)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Zmiana regulaminu odnośnie avatarów i sygnaturek.

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: Kiciock (17 Apr 2012, o 17:48)

Views: 2102  •  Replies: 16

Last post: bombel201 (18 Apr 2012, o 13:05) View the latest post



nowy pkt do zasad Bazaru albo całego Regulaminu

Author: jojo87 (24 Dec 2009, o 03:16)

Views: 1223  •  Replies: 14

Last post: kurupt (24 Dec 2009, o 23:19) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 9 guests