Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 4 of 5 [ 69 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Print view
Write comments Post new topic


Nietypowe przeglądarki

Post Re: Nietypowe przeglądarki 31 Aug 2022, o 13:02

Female - User  Posts/Topics0/0  Reputation point 0 
Offline  Profile  WWW 
Windows 10 Chrome
Thanks for giving us Amazing info.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 3 Nov 2022, o 09:04

Male - Uploader  Posts/Topics285/39  Reputation point 104 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
HP Elitebook 2560p, Windows 7 , Chrome

[ Dodano: 27 paź 2022, o 17:04 ]
Pisze z 6303c mojego kolegi

[ Dodano: 3 lis 2022, o 08:03 ]
HP Elitebook 2560p , Windows 8.1, chrome
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 11 Jan 2023, o 22:37

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Symbian Nokia Browser
Pisze wlasnie z Nokii C6-00, mojego dzisiejszego nowego nabytku, pierwszego w moich rekach dotykowego Symbiana i moge powiedziec, ze fajny to telefon, na qwerty pisze sie super wygodnie mimo, ze uklad jest dosc dziwny. Dotykowy Symbian to wcale nie taki zly system jak go pisano, fajnie sie tego uzywa :).
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 12 Jan 2023, o 14:27

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
jpajak6 wrote:
Dotykowy Symbian to wcale nie taki zly system jak go pisano, fajnie sie tego uzywa .
Bo w C6, i pod koniec życia 5800, już weszło wiele zmian i usprawnień, które potem portowano do innych modeli. Gdybyś używał 5800 na pierwszych softach, to mówiłbyś zupełnie co innego :)
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 12 Jan 2023, o 17:56

Male - Sponsor  Posts/Topics336/140  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows Nieznana
Przeglądarka NetSurf na Windowsie 7.
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 12 Jan 2023, o 18:26

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
nemo333 wrote:
jpajak6 wrote:
Dotykowy Symbian to wcale nie taki zly system jak go pisano, fajnie sie tego uzywa .
Bo w C6, i pod koniec życia 5800, już weszło wiele zmian i usprawnień, które potem portowano do innych modeli. Gdybyś używał 5800 na pierwszych softach, to mówiłbyś zupełnie co innego :)

Właśnie na 5800 opierały się moje opinie, mój kolega to miał i naprawdę narzekał na ten soft, dlatego się pozytywnie zdziwiłem używając ten telefon. Aczkolwiek pozostały pewne artefakty po Symbku na klawisze, takie jak ustawienia blokady klawiatury, które tak naprawdę blokują wyświetlacz. Chyba uczynię go moim głównym telefonem, mimo że wolę typowe klawiaturki, i lepiej mi się na nich piszę niż na wyświetlaczy, to QWERTY jakoś to rekompensuje.
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 15 Jan 2023, o 13:30

Male - Sponsor  Posts/Topics336/140  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Skoro wywiązał się temat dotykowych Symbianów, to opowiem o moich wrażeniach z telefonem Sony Ericsson U5, którego używałem dość długo. Nadal go mam i prawdopodobnie używałbym go nadal, gdyby nie zepsuł się czujnik dotyku. Korzystanie z telefonu było w mojej opinii dostatecznie wygodne, jednak wciąż dało się dostrzec pare zaszłości z tradycyjnych telefonów klawiszowych:
- wciąż istniały lewe i prawe "klawisze" wyboru wyświatlane z dołu wyświetlacza, graficzne paski narzędzi występowały sporadycznie;
- listy opcji działały według starego podejścia, tzn. najpierw należało wybrać opcję, a potem ją zatwierdzić dotykając powtórnie - zamiast po prostu wybrać opcję jednym dotknięciem;
- nowatorski widok czatu SMS wprawdzie był dostępny, jednak tylko jako opcja dodatkowa, niezbyt zintegrowana - otwarcie nowo otrzymanej wiadomości z powiadomienia zawsze przerzucało do tradycyjnego widoku;
- nie było "rolety" - charakterystycznego elementu interfejsów dotykowych.
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 15 Jan 2023, o 22:47

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Tutaj opcje działają podobnie, menu włącza się klawiszem, nie na ekranie, klawisze wyboru owszem są na dole, tylko dotykowe, rolety owszem nie ma, SMS jest tylko w tradycyjnej formie co mnie cieszy, te głupie czaty jak w jakimś messengerze denerwują mnie, wolę mieć po kolei to co wysyłałem i odbierałem. No ale to to S60 v5, pierwszy typowo dotykowy Symbian, nie wymagajmy za dużo. Jest jeden element charakterystyczny dla wszystkich dotykowych interfejsów, widżety :). Już nie piszę z nietypowej przeglądarki, pisze z FF na Windowsie 7, co może i dzisiaj jest już nietypowe ;D , w czasach XP Firefoxa używali wszyscy, teraz coraz mniej osób, tak samo Windows 7 jest coraz mniej popularny, wczoraj minęły 3 lata od zakończenia wsparcia i to wciąż mój główny system, nie mam zamiaru go zmieniać.
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 16 Jan 2023, o 08:10

Male - Sponsor  Posts/Topics336/140  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Teraz dość dużo osób używa tego gó**a Chrome.
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 16 Jan 2023, o 19:43

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Mam wielką awersję do tego cholerstwa zwanego Chrome, które na i5 trzeciej generacji i 8gb RAMu ma problemy z działaniem, a 4GB RAM to już lepiej nie włączać, i swojego nastawienia do tej przeglądarki nie zmienię, Firefox jest szybki, nie ma niewyjaśnionych zwiech i nie ogłasza póki co końca wsparcia dla Siódemki, Chrome już zakończyło, a systemu ani komputera zmieniać nie mam zamiaru :).
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 18 Jan 2023, o 22:34

Male - Uploader  Posts/Topics285/39  Reputation point 104 
Offline  Profile   
Symbian Opera
ja myśle kupić starego lapka by uźywać winxp na codzień moge używać seamonkey przegladarka bazowana na firefox
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 29 Jan 2023, o 00:33

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Internet Explorer
A ja sobie napiszę z przeglądarki służącej tylko i wyłącznie do pobrania innej przeglądarki ;). Używanie nawet ostatniej wersji IE to niezła katorga obecnie, nic nie chce działać, a jak działa to zamula strasznie, wiem, że to wybitna przeglądarka nigdy nie była, ale przypomniałem sobie o niej i zdziwiłem się, że już nie ma wsparcia, zawsze explorer wydawał się wieczny ;).
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 27 Apr 2023, o 22:25

Male - Uploader  Posts/Topics285/39  Reputation point 104 
Offline  Profile   
Nieznany Mozilla
Playstation 3

[ Dodano: 27 kwi 2023, o 22:25 ]
Safari 5.1.7, Windows 10
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przeglądarki 27 Apr 2023, o 22:28

Male - 30%  Posts/Topics63/5  Reputation point 22 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Zapomniałem o istnieniu takiej przeglądarki jak Safari w wersji na Windowsa, kiedy wydano ostatnią wersję?
Reply with quote 


Post Re: Nietypowe przegladarki 5 May 2023, o 22:11

Male - Moderator  Posts/Topics1297/236  Reputation point 611 
Offline  Profile   
Nieznany Nieznana
Z Lynx'a napisane, Arch Linux.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5 [ 69 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests