[RM-612] Nokia C6-00 - opinie i wady modelu.

Dyskusje o poszczególnych modelach Nokii, tuning, zdjęcia.

Post by zxcvbnm123 » 9 Sep 2010, o 16:16

Witam. Za miesiąc kończy mi się umowa w Orange. Chciałbym się zapytać o opinie tego telefonu i wszystkie wady ;]
zxcvbnm123 Male
20%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 6300
Soft: V 07.30
Operator: Plus
Age: 27

Joined: 3 Mar 2010
Online: 1d 11h 2m 47s
Posts: 49Topics: 18
Reputation point: 128
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by spaawu » 19 Dec 2010, o 23:05

telefon bardzo funkcjonalny ma bardzo duzo opcji wbudowane wi/fi ja osobiscie lacze sie w domu z routerem jak mam zajetego kompa wbudowana nawigacja smsy piszesz z klawiatury wysuwanej lub wystukujesz na ekranie to tylko niektore informacje.. nie podoba mi sie tylko to ze zegara nie da sie przesuwac po ekranie w dowolne miejsce i bateria jak to w tych telefonach za dlugo nie trzymie max 3 dni przy malym uzytkowaniu pozdroo
Go Hard or Go Home
spaawu Male
10%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia C6
Soft: v 20.0.042
Operator: Orange
Age: 33
Location: Ujsoły

Joined: 19 Dec 2010
Online: 11h 29m 59s
Posts: 18Topics: 2
Reputation point: 0
    Windows 7 Firefox

Post by dave mega » 28 Dec 2010, o 23:42

Telefon dobry, pamietaj jednak by mial wersje softu 20.0.042, starsze powoduja ze telefon zawiesza sie i powoduje inne bledy. :)
dave mega Male
User

User avatar
 
Offline
 
Telefon: e52
Soft: 51
Operator: Play
Age: 40
Location: Wroclaw

Joined: 28 Dec 2010
Online: 1h 42m 54s
Posts: 1Topics: 0
Reputation point: 0
    Windows XP Opera

Post by djfocus18 » 17 Feb 2011, o 11:15

Mam Nokie C6 od paru dni i uważam że jest telefonem godnym polecenia. Moja wersja softu to: wersja oprogramowania - V 11.0.029 / wersja niestandardowa - 11.0.029.221.03. Telefon mi nie zamula, wszystko chodzi płynnie i sprawnie. Jak wyżej napisał Spaawu Wifi w niej dobrze pracuje oraz nawigacja. a klawiatura Qwerty to jak dla mnie ogromny plus gdyż nie przepadam za pisaniem sms-ów na ekranie dotykowym ale to już kwestia gustu. :)
Dj.Focus18
djfocus18 Male
User
 
Offline
 
Telefon: C6-00
Soft: V 11.0.029
Operator: Plus
Age: 33
Location: Katowice

Joined: 10 Jun 2010
Online: 2h 7m 46s
Posts: 2Topics: 0
Reputation point: 0
    Windows XP Firefox

Post by long_man » 19 Mar 2011, o 12:25

Telefon posiada wiele funkcji Wifi,umts, klawiatura qwerty, bateria jak narazie trzyma niezle 3-4 dni,
wada jest odkryty obiektyw aparatu, tylna klapa slabo sie trzyma,plastikowa tania obudowa,klawiatura rozsuwana troszke mala a najgorzej gorne klawisze, troszeczke dlugo szuka sygnalu gps,
zalety : dobry wyswietlacz ktory reaguja dokladnie w miejscu gdzie chcemy podczas naciskania, bardo dobra jakosc rozmowy, szybko sie laduje,
long_man Male
User
 
Offline
 
Telefon: nokia
Soft: symbian
Operator: Plus
Age: 40
Location: kedzierzyn

Joined: 15 Mar 2011
Online: 4h 4m 58s
Posts: 1Topics: 0
Reputation point: 0
    Windows XP Firefox

Post by SileS » 20 Mar 2011, o 23:29

System pracuje stabilnie. Zdjęcia wychodzą ładnie.
SileS Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: 58oo XM/311oc XM
Soft: V60.0.003/7.21
Operator: Orange
Age: 33
Location: Tomaszów Mazowiecki

Joined: 27 Apr 2009
Online: 35d 22h 9m 8s
Posts: 1684Topics: 27
Reputation point: 1055
    Symbian Opera

Post by MAD DOG » 4 May 2011, o 19:38

Zdjęcia robi dobre nie są strasznie złe albo coś normalne, klawiatura qwerty bardzo mi się podoba, dobra funkcjonalna itp.(chociaż nie wiem dla czego czujnik światła nie zawsze wyłącza jej podświetlenie w jasnym miejscu), obudowa też dobra i te rozsuwanie ale z tyłu plastik trochę jak dla mnie po chamie zrobili nie wiem jak długo wytrzyma(trochę badziewiem wali) ekran dobry ładne kolorowy nie trzeba go dusić(zobaczymy jak długo), a system...jest dobrze ale aktualizacje nie zaszkodzą i w przyszłości aby było ich sporo. Telefon można brać jak na taka cenę a za złotówkę to raczej na pewno xP
"Podwładny winien mieć przed obliczem przełożonego
wygląd lichy i durnowaty tak,
by swoim pojmowaniem istoty sprawy
nie peszył przełożonego"
MAD DOG Male
User

User avatar
 
Offline
 
Telefon: C6
Operator: Orange
Age: 113

Joined: 20 Mar 2011
Online: 2h 14m 5s
Posts: 2Topics: 0
Reputation point: 0
    Windows XP Firefox

Post by SileS » 11 May 2011, o 17:46

MAD DOG wrote:(chociaż nie wiem dla czego czujnik światła nie zawsze wyłącza jej podświetlenie w jasnym miejscu


To go skalibruj.
SileS Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: 58oo XM/311oc XM
Soft: V60.0.003/7.21
Operator: Orange
Age: 33
Location: Tomaszów Mazowiecki

Joined: 27 Apr 2009
Online: 35d 22h 9m 8s
Posts: 1684Topics: 27
Reputation point: 1055
    Windows XP Firefox

Post by MAD DOG » 7 Aug 2011, o 13:25

po dłuższym użytkowaniu fon się zawiesił ( znaczy ładowanie rozładowywanie, wgrywanie usuwanie, dwonienie pisanie po prostu urzytkowanie i tak przez dłuższy czas) po prostu zero reakcji trzeba było beterie wyjmować i tak trzeba to powtarzać co jakoś czas. U góry nad napisem nokia jest głośnik, jest on w zagłębieniu i często jest w nim kupe śmieci( głównie farfocli z kieszeni i paproszków) jakby nie mogli zrobic tego na równo tej osłonki. Czasami też sie wali że ekran cały czas wyświetla mi się bokiem ( a rotacje mam wyłaczoną) i nie wraca do normalnej pozycji, nie wiem czy to wina taśmy od Qwerty czy jakiegos kontrolera od tej rotacji , tylko ze jak sie zbieram żeby iść do serwisu go oddać na gwarancje wtedy zaczyna dzialać poprawnie ( i co ja powiem ,,- panie tego tu tak bokiem sie cały czas wyswietla czasami ale juz dziala poprawnie''
- noo ja widze ze dobrze działa proszę przyjść jak będzie źle a teraz du** nie zawracaj'' )
a i jeszcze jak się słucha muzyki i ekran sie zablokuje to klawisze +\- nie działaja, trzeba wyjać z kieszeni odblokowacć ekran i dopiero łapią ( męczące jak sie chce pogłośnić albo przyciszyć to trzeba go wyjmować z kieszeni a nie odrazu wymacać w środku te wystajace klawisze i zrobic to szybko i łatwo jak w innych telefonach tak mi sie przynajmniej wydaje)......-pierwsze co napisałem to wydaje mi sie ze to po prostu wada symbiana i tak juz poprostu bedzie, -drugie to tak wymyslili skonstruowali i nie przewidzieli, -trzecie bede musiał odrazu leciec do serwisu w miarę szybko, a czwarte może jakkas aktualizacja nastepna to naprawi........może ktoś ma podobne albo inne rzeczy z c6 chętnie się dowiem


ps. nie wiem czy to wada mojego egzemplarza ale czasami jak chce się polaczyć z wifi to nie łapie i wogule nic nie znajduje albo nie wszystkie chociaz e66 , które trzymam w drugiej rece łapie neta ładnie i znajduje z 6 połaczeń
"Podwładny winien mieć przed obliczem przełożonego
wygląd lichy i durnowaty tak,
by swoim pojmowaniem istoty sprawy
nie peszył przełożonego"
MAD DOG Male
User

User avatar
 
Offline
 
Telefon: C6
Operator: Orange
Age: 113

Joined: 20 Mar 2011
Online: 2h 14m 5s
Posts: 2Topics: 0
Reputation point: 0
    Windows XP Firefox


Return to Opinie o modelach

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests