[Sprzedam] Nokia C7 FULL Zestaw BDB Stan

Ogłoszenia sprzedaży.

Post by pawlack » 7 Feb 2014, o 22:47

OFERTA SPRZEDAŻY


Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest telefon Nokia C7 w bardzo dobrym stanie i z całym zestawem.

W skład zestawu wchodzi:
- Nokia c7 z baterią,
- Pudełko z dokumentami (gwarancja wygasła miesiąc temu) + paragon,
- Oryginalna ładowarka,
- Kabel USB,
- W przypadku korzystnej oferty dorzucam kartę 8gb,

Telefon od strony technicznej sprawuje się świetnie, zero jakichkolwiek zacięć, przez to nie zmieniłem go na coś z androidem czy windows'em. Ogromnym plusem tego telefonu jest wbudowany transmiter FM - po dostrojeniu fal w radio i telefonie można w radiu słuchać piosenki z telefonu, rewelacyjne rozwiązanie np. w samochodzie ;) Funkcję tą posiada chyba tylko 3 modele telefonów, niedostępnych już na rynku. Telefon jest też wyposażony w bardzo twardą szybkę, nie plastik jak w innych modelach. Ma też dużo pamięci- 8gb wbudowanej + można włożyć kartę microSD.
Bateria trzyma mi 2-3 dni przy moim użytkowaniu lecz wiadomo, ten czas nie jest osiągalny przy długim graniu czy też korzystaniu z aplikacji, z resztą nawet w najnowszych smartfonach jest tak samo. Ja nie grałem więc nie przeszkadzało mi to, dużo sms-owałem. System był aktualizowany ciągle do najnowszych dostępnych wersji. Wyprodukowano na Węgrzech ( nie China ).

O telefon dbam, gdyby nie kilka mikrorysek na szybce oraz lekkich otarć na klapce byłby on w stanie idealnym. 2 miesiące temu została wymieniona cała obudowa w ramach gwarancji ( stara została tylko szybka i klapka ). Zachęcam do odbioru osobistego na terenie Rzeszowa i okolic, ale mogę też wysłać kurierem.


Cena:
260zł

Zdjęcia:

Image
Image
Image
Image
Image


Aukcja Allegro: Mogę wystawić.


Preferowany sposób finalizacji transakcji:
Allegro lub osobiście.


Kontakt:
Tel: 787 018 188
Mail: pao003.p3@gmail.com
pawlack Male
10%
 
Offline
 
Telefon: e51
Soft: 400.34.011
Operator: Heyah
Age: 31
Location: Krakow

Joined: 31 Jul 2011
Online: 6h 51m 39s
Posts: 13Topics: 3
Reputation point: 0
    Windows 7 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to Sprzedam

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests