Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Nokia Lumia 610

Post Nokia Lumia 610 3 Jan 2013, o 19:41

Male - 30%  Posts/Topics87/27  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witam, zastanawiałem się nad kupnem tego modelu telefonu, z racji na to że jest stosunkowo niedrogi i mam kilka pytań. Jak go oceniacie, czy jest warty polecenia i zakupu ? Ma może ktoś z Was ten o to model ? Jak sprawuje się WP7 i czy mała pamięć RAM mocno przeszkadza w użytkowaniu telefonu. I jedno ostatnie pytanie, gdyż słyszałem iż w wp7 nie ma możliwości minimalizacji aplikacji i pracy w tle. Czy to prawda? Jeśli tak to czy jest jakiś sposób na to tak jak można było to zrobić w przypadku s40 ? Proszę o opinie nt tego modelu :)

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nokia lumia 610 3 Jan 2013, o 22:09

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
prymo394 wrote:
Jak go oceniacie, czy jest warty polecenia i zakupu ?

Jeśli nie drażni Cię brak aktualizacji do WP8 i fakt, że część aplikacji/gier przez małą ilość RAM-u może w ogóle nie działać, to nie jest znowu taki najgorszy... ;P

prymo394 wrote:
słyszałem iż w wp7 nie ma możliwości minimalizacji aplikacji i pracy w tle. Czy to prawda?

Jakaś tam minimalizacja jest, a raczej zapisywanie stanu otwartej aplikacji tak, aby można było ją błyskawicznie przywrócić. Użytkownik zwykle nie zdaje sobie sprawy z takiego triku, ale mimo wszystko aplikacje (choćby sztandarowy przykład ze Skypem...) de facto nie działają w tle.
Reply with quote 


Post Re: Nokia Lumia 610 3 Jan 2013, o 23:22

Male - 10%  Posts/Topics17/0  Reputation point 10 
Offline  Profile 
Symbian Opera
ja bym nie brał, smartphony nokia to dno zwłaszcza te z wp a Lumia 610 jest najgorsza, nawet głupie angry birdsy nie chodzą.
Reply with quote 


Post Re: Nokia Lumia 610 4 Jan 2013, o 01:32

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Ograniczona pamięć przeszkadza tylko w niektórych grach. Zwykłe Angry Birds nie działają (są działające pirackie wersje), ale Space czy Star Wars już chodzą.
Reply with quote 


Post Re: Nokia Lumia 610 4 Jan 2013, o 16:27

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Skype nawet nie uciągnie, ale deweloperzy obiecywali, że będą optymalizować aplikacje specjalnie dla takich telefonów.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests