Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 23 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie!

Post Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 18 Apr 2013, o 20:50

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
W tej chwili osoby szuka­jące dla siebie tableto­fona, nie mają wyboru — musi to być Android, gdyż do tej pory nie pow­stało żadne urządze­nie tego typu z innym sys­te­mem oper­a­cyjnym. Wg do­nie­sień może to się zmienić za sprawą Nokii, która może dołączyć do pro­du­cen­tów tabletofonów.

Image

W związku z aktu­al­iza­cją GDR3, która będzie dostępna dla Win­dows Phone 8 pod koniec tego roku odniosłem wraże­nie, że za sprawą lep­szej obsługi więk­szych ekranów będziemy mogli się spodziewać za jakiś czas paru tableto­fonów korzys­ta­ją­cych z Win­dows Phone. Nie musi­ałem długo czekać, gdyż już teraz mówi się o fińskim odpowied­niku Galaxy Note’a II.

The Finan­cial Times donosi, że tableto­fon Nokii będzie charak­tery­zował się wymi­arami zbliżonymi do Galaxy Note II, lecz nie więk­szymi. Mówi się o pię­ciocalowej przekąt­nej, lecz sądzę, że Nokia pokusi się o więk­szy ekran. Jak na urządze­nie tego typu, nie zabraknie niezwykle szczegółowego wyświ­et­lacza FullHD (którego obsługę przez WP umożliwi aktu­al­iza­cja GDR3).

Głównym konkurentem dla Nokii będzie Galaxy Note II i niewydany jeszcze Note III. Nie sądzę, by łatwo było stworzyć pro­dukt z taką siłą prze­bi­cia, który mógłby się zbliżyć wynikami sprzedaży do urządzeń Sam­sunga. Być może Nokia postara się przy­ciągnąć klien­tów jakąś wyjątkową cechą nie­ofer­owaną przez konkurencję, jak np. aparat Pure­View o ogrom­nej rozdziel­czości. Na razie są to jed­nak domysły, gdyż więcej infor­ma­cji na temat tableto­fonu Nokii jeszcze nie ma.

Źródło: dailymobile.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 22 Apr 2013, o 17:23

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Kafelki są spoko. Przynajmniej nie trzeba dokonywać wyboru pomiędzy głupią masą launcher'ów.
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 22 Apr 2013, o 17:36

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Kto powiedział, że na innych systemach trzeba? Nic nie jest obowiązkowe, a możliwość wyboru alternatywy tylko dodatkowo cieszy.
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 22 Apr 2013, o 18:16

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
jonny wrote:
... a możliwość wyboru alternatywy tylko dodatkowo cieszy.



W takim razie Ty się nie cieszysz i jesteś smutny ?
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 22 Apr 2013, o 18:30

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Nie, niby dlaczego miałbym być? xD

[ Dodano: 22 kwi 2013, o 18:26 ]
Wybrałem iPhone'a nie po to by mieć wybór, to oczywiste. Są inne korzyści, jednak z jailbreakiem możliwości mam co niemiara, więc to też mnie dodatkowo cieszy. :)
To jednak nijak się ma do Twojego postu o tym, że nie trzeba dokonywać wyboru, tak jakby jakiekolwiek zmiany po zakupie smartfona z Androidem były obowiązkowe.

[ Dodano: 22 kwi 2013, o 18:30 ]
Po prostu słaby argument, nic więcej.
Last edited by jonny on 22 Apr 2013, o 18:27, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 23 Apr 2013, o 15:35

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Może, jestem z nielicznych co wybrali WP na tym forum, ale wolę jeden stały styl z różnymi wersjami kolorystycznymi, niż 20 różnych launcherów do wyboru, z których ponad połowa nie grzeszy stabilnością.
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 23 Apr 2013, o 16:25

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Chwila, ale to wina systemu czy launcherów firm trzecich? :D
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 23 Apr 2013, o 18:05

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
android sam w sobie jest niestabilny wywala np. funkcja system android przestała działać
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 23 Apr 2013, o 18:09

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
W ciągu roku użytkowania miałem tak tylko raz, i tylko przez to, że pracowałem na niestabilnym ROMie. ^^ Zresztą, trzeba pamiętać, że nie ma systemu w 100% stabilnego.
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 23 Apr 2013, o 22:07

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
jonny, ale przecież gimbaza musi mieć zainstalowane sryliard aplikacji i gier. ;)
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 24 Apr 2013, o 00:15

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
bombel201, mi na tabie dopiero co odebranym z serwisu (po wymianie pamięci NAND) wywalało taki komunikat.
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 24 Apr 2013, o 06:54

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
ku*** gc to zwykle gowno, a że ty właściciel tej imitacji tabletu jeszcze nie pojąłeś to twoja sprawa :P
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 24 Apr 2013, o 07:39

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
bombel201, wiem że GC to gówno (dlatego pozbywam się go i mam zamiar kupić Nexusa 7 3G bo sprawia wrażenie solidniejszego niż tablety od samsunga) ale na świeżo uruchomionym sprzęci bez wgranego niczego poza aplikacjami producenta nie powinno się to zdarzać.
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 25 Jul 2013, o 20:25

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Zdjęcie przedniego panelu tajemniczego tabletofonu Nokii...

Image

Quote:
Nowa Nokia otrzyma ekran 6″ o rozdziel­czości Full HD. Zostanie zaprezen­towana po wypuszcze­niu aktu­al­iza­cji GDR3, a więc gdzieś pod koniec tego roku, lub z początkiem następnego.
Reply with quote 


Post Re: Nokia ma w planach tabletofon z Windows Phone - może być ciekawie! 26 Jul 2013, o 04:09

Male - 70%  Posts/Topics286/0  Reputation point 229 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
"android sam w sobie jest niestabilny wywala np. funkcja system android przestała działać" Kup chociaż galaxy nexusa, a później się wypowiadaj... Te hejty słabo Ci idą.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 23 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 12 guests





cron