Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]


Topic evaluate: Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.
Print view
Write comments Post new topic


Nokia N8 - Maksymalne podniesienie jakości zdjęć oraz wideo

Post Nokia N8 - Maksymalne podniesienie jakości zdjęć oraz wideo 11 Jun 2012, o 17:21

Male - Patcher  Posts/Topics912/120  Reputation point 1240 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Witam!

Patch działa na zasadzie podkręcenia fabryki telefonu przy wykonywaniu zdjęć oraz podczas kręcenia filmów do maksimum. Należy podmienić dany plik z obecnym w telefonie i zrestartować system i to wszystko.

Po zastosowaniu Patcha rozmiar jednego zdjęcia sięga nawet do 15MB przy dobrym naświetleniu. Fotki wykonywane nocą zajmują od 8 do 11MB. Kolega testujący ten Patch powiedział, że na dłuższą metę to jest nie wygodne rozwiązanie ponieważ dobry dzień fotografowania równa się zapełnieniu pamięci aż po brzegi.

To jest efekt po zastosowaniu Patcha:
Image

Przed wykonaniem tejże modyfikacji zalecam wykonanie kopii zapasowej całego katalogu 10202be9 z Private.

Download:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nokia N8 - Maksymalne podniesienie jakości zdjęć oraz wideo 11 Jun 2012, o 17:30

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Dawaj jakieś foty do porównania :P

[ Komentarz dodany przez: sieman0: 11 czerwca 2012, o 17:57 ]
Niestety tej N8 już kolega nie ma a Patch nie jest na czasie, znalazłem go na PC to od razu zarzuciłem na forum.
Reply with quote 


Post Re: Nokia N8 - Maksymalne podniesienie jakości zdjęć oraz wideo 7 Jan 2013, o 15:29

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Wiem, że to jest dla N8 ale z ciekawości chciałem to przetestować na mojej Nokii 500 ale nie działa
Reply with quote 


Post Re: Nokia N8 - Maksymalne podniesienie jakości zdjęć oraz wideo 8 Jan 2013, o 00:37

Male - Friend  Posts/Topics608/88  Reputation point 363 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Ciekawe jakie filmiki z tym wychodzą :hmm: .
Reply with quote 


Post Re: Nokia N8 - Maksymalne podniesienie jakości zdjęć oraz wideo 18 Apr 2013, o 21:52

Male - 10%  Posts/Topics10/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
To jest nic, zainstalujcie sobie soft CameraPro problemy z kombinacjami przestana istniec, program ma spolszczenie i zastepuje fabryczny soft do obslugi aparatu, tzn jest taka opcja wyboru zamiany po wcisnieciu przycisku foto na boku telefonu.
Reply with quote 


Post Re: Nokia N8 - Maksymalne podniesienie jakości zdjęć oraz wideo 5 Sep 2016, o 14:03

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Siemka, z checia bym wypróbował ale na annie nie mam tego pliku w w tym folderze ;o
edit; wgralem belle delight 6,4 i obczailem ze ten pliczek jest na Z:\ , ale nie da rady go zamienić. Heeeeelp xd

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Topic evaluate: Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.Evaluations: 0, Average: 0.00.

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests