Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 27 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic

Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 23 Nov 2011, o 15:26

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Najlepsze bo? Kolega tak powiedział? Nie wiem czemu, no ale najlepsze? :D

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 23 Nov 2011, o 21:10

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
IuDeX, tak zawijasz suchymi poglądami, zapodaj inną rozsądną markę, która uważasz za dobrą, bo najwidoczniej najlepszej nie masz. :)

IuDeX wrote:
Najlepsze bo? Kolega tak powiedział?


No jak? Ja tak powiedziałem? ;> To jest moje sugestywne zdanie. ;] Wiele osób Ci to powie, chyba, że chcesz coś konkretnego, więc można poczytać jakieś recenzje, porównania, rankingi. :D
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 23 Nov 2011, o 21:44

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
adrian219 wrote:
IuDeX, tak zawijasz suchymi poglądami, zapodaj inną rozsądną markę, która uważasz za dobrą, bo najwidoczniej najlepszej nie masz.
Są modele lepsze i gorsze, a sam zdania nie mam. Więc się nie odzywam, a proszę o konkrety :)
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 23 Nov 2011, o 22:30

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
mam Compaqa CQ61 niby tańsza wersja HP ale powiem tak kupiłem tego lapka i nie zawiodłem się,więc nie warto się sugerować że to gorsza wersja innej firmy czy coś w tym stylu
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 23 Nov 2011, o 22:47

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
dziś wracając z gliwic była wizyta w MM 3 stawy ;) Całkiem fajna promocja sie szykuje, nie wiadomo co z tego wyjdzie ale jak bardzo dobrze pójdzie to jutro albo pojutrze zawita Acer z i7 4 rdzenie, 4GB ram i 500GB dysku za bardzo dobrą cenę ;) Ale to zależy od wielu czynników, może się uda, może się nie udać, jutro się okażę :P

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 23 listopada 2011, o 22:22 ]
To zupełnie jak moja Tośka. :P
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 23 Nov 2011, o 23:13

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
nemo333 wrote:
zawita Acer

nemo333 wrote:
acer, asus - te dwie marki odpadają, za dużo negatywnych opinii na ich temat
nemo333 wrote:
Do tego marka... O Acerach nie słyszałem wiele dobrych opinii

Po co 4 rdzenie? To jest niepotrzebne do internetu, filmów, muzyki i mało zaawansowanych gier, 4gb ramu też nie.
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 23 Nov 2011, o 23:26

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
cichaj, za tą cene to każdego wezmę w takim konfigu :E
hoppek wrote:
Po co 4 rdzenie? To jest niepotrzebne do internetu, filmów, muzyki i mało zaawansowanych gier, 4gb ramu też nie.
po co ci aparat, mp3, android, internet, gg, kalkulator, kalendarz, radio, e-mail w telefonie? nie potrzebne do zycia na codzień bo możesz się obejść ale jak jest potrzeba to dobrze żeby było... po za tym to ma być na kilka lat lapek, nie mam klasy wywalić za 2 lata kolejnych 2 koła żeby kupić nowego lapka bo ten będzie przestarzały i nie będzie sensu już go usprawniać i przeglądarka będzie się na nim cieła...

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 23 listopada 2011, o 22:30 ]
Zapomniałeś dodać: a w Afryce dzieci głodują...
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 23 Nov 2011, o 23:32

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
A po co Ci silnik w samochodzie? Też możesz się obejść, pojechać rowerem, przecież nie potrzebny do życia na co dzień. Dzieci w Afryce głodują, a temu laptop z quad-core potrzebny.
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 24 Nov 2011, o 15:47

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
po co ci mózg skoro i tak go nie używasz? xD oddaj dzieciom w afryce, najedzą się xD!
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 24 Nov 2011, o 16:36

Male - 50%  Posts/Topics157/17  Reputation point 72 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
hoppek wrote:
A po co Ci silnik w samochodzie? Też możesz się obejść, pojechać rowerem, przecież nie potrzebny do życia na co dzień.

A co to ma do tematu... :wall:
Ja na codziennie używam Acera Aspire 5738DG , zero jakichkolwiek napraw , świetnie chodzi , gry chodzą ładnie , wyświetlacz(ekran) ?! Chodzi po prostu wyśmienicie dodatkowo jest funkcja 3d co daje naprawdę fajne możliwości.Jedyny co bym dokupił do swojego to laptopa to podkładkę chłodząca .Dodam jeszcze to że laptop będzie miał w lutym już 2 lata. ;)
nemo333 wrote:
Całkiem fajna promocja

Nie daj się oszukać na promocje.. uwierz mi że niekiedy możesz kupic towar który był na wystawie.
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 24 Nov 2011, o 16:39

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
jeśli laptop ma dobre parametry a jest w podobnej cenie niż te z gorszymi,to wiadomo co brać
chyba o to chodziło nemo333,
Reply with quote 


Post Re: Nowy lapek do 2k zł, jak najlepsze parametry, osobiście w okolicach Katowic 24 Nov 2011, o 23:27

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
kupiłem ^^,
Samsung RV511 :P
Całkiem dobra maszynka, i5, 320 gb dysku, 3GB ram, grafa nVidia ale nie pamiętam symbolu, W7HP 64bit :P Fajnie działa, podoba mi się, będzie dobry sprzęt ^^,

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 27 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest