Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[E72] Nowy soft do Nokii E72 i przeglądanie stron WWW.

Post [E72] Nowy soft do Nokii E72 i przeglądanie stron WWW. 23 Sep 2020, o 23:24

Female - User  Posts/Topics1/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Szanowni Forumowicze,
To mój pierwszy wpis na tym forum, jestem totalnie zielony w temacie, wiec zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
Mianowicie, kupiłem tel. Nokia e72 - z różnych względów potrzebuję telefonu bez androida i ios. Telefon, który mam (pochodzi ze Skandynawii) nie ma języka polskiego, dodatkowo w niektórych sytuacjach rozwija się menu w języku wikingów...
Chciałbym wgrać nowe oprogramowanie, przeryłem trochę tego forum, ale (co zrozumiałe) wszystkie wątki w tym temacie są sprzed lat, a podane w nich linki nie działają. Jak mi się już udało jakiś pobrać, to Chrome mi mówi, że go usuwa, a jak zmniejszam bezpieczeństwo chrome w ustawieniach i pobieram ten plik, to i tak go usuwa pisząc, że ma wirusa.
Czy mogę Was prosić o podesłanie działających linków do oprogramowania, dzięki któremu będę w stanie wgrać nowe oprogramowanie? I czy jest to dla laika prosta sprawa? Czy ew. da się gdzieś zwrócić, żeby ktoś mi to zrobił?

Jeszcze jedno pytanie, mam problem z łączeniem się z internetem przez ten telefon, ciągle wyskakują jakieś błędy, m. in. że nie można nawiązać bezpiecznego połączenia... Play od razu wysłał mi ustawienia internetu i mms, które zapisałem, ale i tak nie działa net, jak powinien - np. łączy mnie z google, po wpisaniu adresu i kliknięciu "Go to" (chyba tylko z tym adresem), mogę coś wyszukać, ale już kliknąć na wyszukaną stronę nie mogę...
Pomóżcie, proszę...

Pozdrawiam serdecznie, Janek.

Last post
Reply with quote 


Post [E72] Re: Nowy soft do nokii e72 24 Sep 2020, o 09:28

-
Skoro sam nie możesz sobie z tym poradzić zanieś do jakiegoś serwisu i za opłatą wgrają ci soft. Co do przeglądania internetu to tu pozostaje tylko Opera Mini chodź na niej też nie pohulasz. W obecnej chwili ten telefon będzie ci służył raczej tylko do dzwonienia i pisania SMS.
Reply with quote 


Post [E72] Re: Nowy soft do nokii e72 26 Sep 2020, o 09:25

Male - Friend  Posts/Topics116/9  Reputation point 256 
Offline  Profile 
Linux Firefox
oppo1 wrote:
Jeszcze jedno pytanie, mam problem z łączeniem się z internetem przez ten telefon, ciągle wyskakują jakieś błędy, m. in. że nie można nawiązać bezpiecznego połączenia... Play od razu wysłał mi ustawienia internetu i mms, które zapisałem, ale i tak nie działa net, jak powinien - np. łączy mnie z google, po wpisaniu adresu i kliknięciu "Go to" (chyba tylko z tym adresem), mogę coś wyszukać, ale już kliknąć na wyszukaną stronę nie mogę...
Pomóżcie, proszę...
Problemy opisywane przez Ciebie wynikają z braku obsługi przez wbudowaną przeglądarkę nowszych algorytmów szyfrujących i nowszych wersji samego protokołu TLS (czyli przeglądania stron po https). Tego nie obejdziesz, bo nikt tej przeglądarki nie zaktualizuje.
Jak napisał przedmówca - zainstaluj Operę Mini. To praktycznie jedyna jako-tako działająca możliwość przeglądania stron WWW. Oczywiście bierz pod uwagę, że wystąpią problemy z wyświetlaniem stron. Link do Opery Mini na Symbiana:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Jest też Opera Mobile, ale ciężar współczesnych stron i mała wydajność smartfona Nokia E72 nie pozwoli na płynne jej działanie, więc raczej nie polecałbym tego rozwiązania. Oczywiście problemy z wyświetlaniem stron będą i tu obecne. Link (jeśli jednak zechcesz przetestować):
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Last edited by mp107 on 26 Sep 2020, o 09:27, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Nowy soft

Author: flushyy (26 May 2013, o 11:33)

Views: 1193  •  Replies: 1

Last post: Proszek (30 May 2013, o 07:46) View the latest post



Jak wgrac nowy soft.

Author: damian500 (19 Mar 2012, o 19:07)

Views: 3712  •  Replies: 3

Last post: damian500 (19 Mar 2012, o 19:47) View the latest post



Połączenie internetowe a nowy soft

Author: WestWisla (7 Nov 2010, o 01:10)

Views: 2041  •  Replies: 5

Last post: WestWisla (9 Nov 2010, o 08:19) View the latest post



Jak zamienić nowy soft na starszy?

Author: marcomarco (27 Jul 2012, o 12:42)

Views: 1674  •  Replies: 10

Last post: zibi305 (28 Jul 2012, o 14:03) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 6 guests