[ Komentarz dodany przez: emberdo: 28 marca 2015, o 17:45 ]

Po zwolnieniu popularnego prezentera pojawiły się niemiłe konsekwencje również dla szefa BBC. Tony Hall i jego żona Cynthia musieli otrzymać 24-godzinną ochronę po tym, jak grożono im śmiercią z powodu pożegnania się stacji z Clarksonem. O bezpieczeństwo dyrektora brytyjskiej telewizji dba teraz elitarna grupa ochroniarzy, w skład której wchodzą byli agenci służb specjalnych.
Pogróżki zostały od razu zgłoszone na policję i Scotland Yard natychmiast zajął się sprawą traktując ją bardzo poważnie. Od tego czasu ochrona pilnuje między innymi posiadłości Hallów w Oxfordshire i towarzyszy im, gdy muszą się ją opuścić.
pawelooss wrote:Szacun dla BBC za wyrzucenie chama. Nie wolno bić ludzi.
Widać, że jest jeszcze ktoś, kto ceni etykę nad pieniądze.
pawelooss wrote:Nie ma takiej sytuacji, która usprawiedliwiałaby przemoc i bicie ludzi. Agresorów należy unieszkodliwiać i karać.
nie wiem czy tansze niż do fiatówZiomalMarcin wrote:Te stare skody są cholernie tanie w utrzymaniu, części kosztują grosze.
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests