Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 24 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Propozycje] Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem.

Post [Propozycje] Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 31 Mar 2010, o 22:17

Female - 30%  Posts/Topics99/2  Reputation point 146 
Offline  Profile   
Windows XP Internet Explorer 8
Chciałabym poznać wasze opinie na temat różnych telefonów. Jaki jest waszym zdaniem najlepszy i najpraktyczniejszy?

Last post
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 31 Mar 2010, o 22:42

Male - Friend  Posts/Topics562/154  Reputation point 304 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Internet Explorer 8
Nokia 3110c rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :yeah:
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 31 Mar 2010, o 22:50

Male - Redaktor  Posts/Topics736/109  Reputation point 1589 
Offline  Profile  WWW 
Macintosh Firefox
Hmmm to zależy co masz na myśli jako telefon najlepszy i najpraktyczniejszy. Jeśli myślisz i jak największej ilości funkcji w jednym urządzeniu a do tego płynnie działającym, bez znaczenia ile kosztuje to najlepszym telefon na rynku jest iPhone. Dorównywać mu mogą seszce takie pozycje jak HTC Touch HD czy Motorola Milestone.
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 31 Mar 2010, o 23:14

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
era G2 :) a tak szczerze to nie wiem ponieważ nie rozglądam się na tej półce cenowej :D
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 31 Mar 2010, o 23:22

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
A ja napiszę, że nie ma najlepszego telefonu. Każdy ma swoje wady i zalety, które użytkownik musi rozpatrzyć pod wpływem swoich upodobań itp.
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 1 Apr 2010, o 09:23

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
kurupt Dobrze godosz. Każdy ma inne priorytety jeśli chodzi o telefon. Tak samo są telefony do internetu, do gier, do zdjęć, muzyczne więc tą kwestię też trzeba wziąć pod uwagę.
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 18 Apr 2010, o 19:32

Female - 10%  Posts/Topics24/7  Reputation point 3 
Offline  Profile 
Windows Vista Chrome
ryba wrote:
Jeśli myślisz i jak największej ilości funkcji w jednym urządzeniu a do tego płynnie działającym, bez znaczenia ile kosztuje to najlepszym telefon na rynku jest iPhone.

nie zgadzam sie, iPhone jest przereklamowany. mialam go krotko a i tak za dlugo.
fakt ma swietne aplikacje i dotyk na cieplo, ale na tym sie konczy.
denerwujace jest wgrywanie wszystkiego przez itunes, a wlasciwie to synchronizacja a nie wgrywanie (jak nie zaznaczysz na kompie np. zdjecia, ktore masz na iPhonie, to ci zniknie). poza tym nie mozna przesylac plikow przez bluetooth, aparat sredni, bez lampy blyskowej. zeby zmienic dzwonek musisz sie ostro nameczyc, bo oficjalnie tylko piosenki zakupione w itunes moga robic za dzwonki. zeby zmienic sygnal sms to juz w ogole nie mowie ile roboty:/ cale wykonanie bardzo delikatne, niezbyt znosi upadki, pojawiaja sie martwe pixele.
ogolnie przereklamowany kloc dla szpanerow moim zdaniem;)
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 18 Apr 2010, o 22:33

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
mmmmm wrote:
dotyk na cieplo

dżizys - to nie jest na ciepło tylko na ładunek elektrostatyczny - tzw. ekran pojemnościowy.
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 19 Apr 2010, o 22:39

Female - 10%  Posts/Topics24/7  Reputation point 3 
Offline  Profile 
Windows Vista Chrome
sory, dzizys, studiuje filologie, wiec nie mam pojecia o ładunkach i mowie prostymi slowami:)
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 19 Apr 2010, o 23:12

Male - 10%  Posts/Topics12/5  Reputation point -6 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Ja tam mam Nokie N95-2 od samej premiery i nie narzekam ,aparat przy dobrym świetle sie sprawdza dobrze,aplikacjii jest dużo ,nawet taka głupia podczerwień to duży bajer ,możesz psikusy robić i po wyłączać troche telewizorki :P zalał mi sie w zeszłe wakacje ,wysechł i wszystko great upadki znosi jak najbardziej. W naprawie nie byłem ani razu ,wiec nie narzekam =D telefon nadal na topie.
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 19 Apr 2010, o 23:20

Male - Friend  Posts/Topics842/216  Reputation point 856 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Ja polecałem i polecam nokię 5700XM . Nie zamierzam się rozpisywać bo chyba każdy wie co ten fon poprawi np świetny procek = zero zamulania, świetny odtwarzacz !!!
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 25 Apr 2010, o 18:13

Male - Expert  Posts/Topics630/42  Reputation point 961 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Samo zakładanie takiego tematu jest głupie.

Najlepszy, jest pojęciem BARDZO względnym. Pozwólcie, że ma wytłumaczę.

Dla mnie najważniejszą funkcją telefonu jest to, żebym mógł z niego dzwonić, żeby bateria trzymała koło tygodnia oraz potrzebowałem adaptera na microSD. Wybrałem więc 6300.
Dla pana Wojtka, jednak najważniejszy był duży LCD, klawiatura qwerty, bo pan Wojtek przegląda net przez telefon. Wybrał N71.
Natomiast pani Cecylia potrzebowała telefonu do słuchania muzyki, więc wybrała sobie 5310.
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 25 Apr 2010, o 20:22

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
A ja tam wolę poczciwą 3110c. Bardzo wytrzymaly telefon, duże klawisze i w ogóle jest fajna, wiadomo że już stara ale mi wystarcza.
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 25 Apr 2010, o 22:43

Male - Friend  Posts/Topics1002/268  Reputation point 2559 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Jak dla mnie najlepszym telefonem jest nokia 6300 :love: :love: :love:
Żadnego telefonu tak nie kocham jak ją :love: :love: :love: :love: :letssin: :letssin:
Już mam ten telefon 3lata i mi się nie znudził :love: :love: srebna poczwarka robi swoje :letssin: :letssin:
Reply with quote 


Post [Propozycje] Re: Obecnie najlepszy telefon waszym zdaniem. 25 Apr 2010, o 22:50

Male - Expert  Posts/Topics1576/61  Reputation point 3148 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
6310i, dzwoni i sms, bez wodotrysków

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 24 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Najlepszy telefon z Wi-Fi

Author: Pro8850 (4 Aug 2010, o 14:30)

Views: 2639  •  Replies: 9

Last post: Pro8850 (12 Aug 2010, o 10:17) View the latest post



Najlepszy telefon

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: adrian-93 (8 Sep 2011, o 21:06)

Views: 2607  •  Replies: 18

Last post: Rafal06666 (17 Oct 2011, o 16:21) View the latest post



który telefon najlepszy?

Author: EriX05 (10 Jan 2013, o 16:26)

Views: 1400  •  Replies: 10

Last post: Ryan (15 Jan 2013, o 18:07) View the latest post



Przesiadka z Nokii 500 na jak najlepszy smartfon

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: xseejay91x (19 Mar 2013, o 15:02)

Views: 2719  •  Replies: 20

Last post: LubiaK (31 Mar 2013, o 21:19) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 25 guests