Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 34 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Propozycja] Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana

Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 27 Nov 2010, o 18:09

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
Obeebok wrote:
s60v3/s60v5 - najprościej jak się da
Sęk w tym, że niektóre instalki multiplatformowe są pisane docelowo tylko na S60v3 i S60v5 a inne znowu mogą być np. na S60v5 i Symbian^3, więc taka nazwa nie byłaby odpowiednia bo trzeba byłoby zakładać więcej działów.

Last post
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 27 Nov 2010, o 19:34

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
No to tym bardziej nie widzę sensu zmieniania czegokolwiek. Tylko syf się zrobi i nikomu to nie ułatwi życia.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 28 Nov 2010, o 10:58

Male - User  Posts/Topics8/0  Reputation point -3 
Offline  Profile 
Java Opera
jojo87, A jak miałbyś zamiar to nazwać ??

Multisymbian??? :p

[ Dodano: 28 lis 2010, o 10:58 ]
A co do zmieniania działów to moim zdaniem powinno zostać tak jak jest.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 28 Nov 2010, o 13:38

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
MoD, sęk w tym, że nie mam pomysłu na nazwę (co już powtarzałem w tym temacie nie raz...).
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 28 Nov 2010, o 14:42

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
A jakby tak wrzucać bezpośrednio do Strona główna forum ‹ Free Download ‹ Aplikacje ‹ Aplikacje Symbian OS?
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 28 Nov 2010, o 15:03

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
kosmita1993, w sumie też nie jest to głupi pomysł ale osobiście wolałbym oddzielne subforum. Tematy można byłoby nazywać np. w takie sposoby:
Quote:
[S60v3] [S60v5] nazwa pliku
nazwa pliku [S60v3&5]

i byłoby wszystko jasne.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 28 Nov 2010, o 17:19

Male - 80%  Posts/Topics375/212  Reputation point 103 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Ja jestem za zostawieniem tego co jest. Nie może być wszystko, gdyby albo pewnie czy coś xD
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 28 Nov 2010, o 17:56

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
Bo Multiscreen zadziała (a przynajmniej powinien) na każdym fonie, a tu instalka może być dla v3 i v5, v5 i ^3, wszystkich lub jednego, a na reszcie nie ruszy. I to jest główny i wcale nie byle jaki kontrargument. ;P
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 28 Nov 2010, o 18:08

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
pawelooss wrote:
instalka może być dla v3 i v5, v5 i ^3, wszystkich lub jednego
Albo jednocześnie kilku, na przykład dwóch z nich.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 28 Nov 2010, o 18:15

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
No a co napisałem? ... Np.: v3 i v5 lub v5 i ^3 - masz jednocześnie kilka, tzn. 2 z nich. A na v1 i v2 już nie zadziała jednocześnie chyba nic. Same przeciw. :P
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 29 Nov 2010, o 01:17

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Intencje szlachetne, ale z perspektywy ściągającego to taki wspólny dział nie jest fajny. Jeśli wchodzę na jakieś forum to zaglądam do s60v3, bo taki mam telefon, a gdybym miał jeszcze zaglądać do innego działu, gdzie są rzeczy dla mnie to oceniałbym to tak, że jest burdel po prostu. Tak samo z multiscreen
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 29 Nov 2010, o 11:22

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
pawelooss, nie wiem czy zauważyłeś ale tematy w takim dziale miałyby mieć w tytule tagi z oznaczenia na jakie wersją są przeznaczone. Więc sory ale Twojego argumentu po prostu nie rozumiem.

michero, nie przesadzaj. Jeden wspólny dział to nie jest dramat.
Last edited by jojo87 on 29 Nov 2010, o 11:23, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 29 Nov 2010, o 14:05

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
jojo87 wrote:
pawelooss, nie wiem czy zauważyłeś ale tematy w takim dziale miałyby mieć w tytule tagi z oznaczenia na jakie wersją są przeznaczone. Więc sory ale Twojego argumentu po prostu nie rozumiem.

Fakt, nie zauważyłem.

jojo87 wrote:
michero, nie przesadzaj. Jeden wspólny dział to nie jest dramat.

Jest, bo raz już pisałem, że większość nie będzie wiedzieć co to w ogóle jest ten cały "multiplatform", tylko wie, że ma E52, to zajrzy do działu S60v3 i tyle. Trzeba myśleć jak klient, a nie biurokrata uważający, że każdy dużo wie nt. telefonów, platform. :P
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 29 Nov 2010, o 15:08

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
pawelooss wrote:
Jest, bo raz już pisałem, że większość nie będzie wiedzieć co to w ogóle jest ten cały "multiplatform", tylko wie, że ma E52, to zajrzy do działu S60v3 i tyle. Trzeba myśleć jak klient, a nie biurokrata uważający, że każdy dużo wie nt. telefonów, platform.
Więc ten dział należało by nazwać tak aby wszystko było jasne (ale jak już pisałem nie mam żadnej propozycji) a jeśli trzeba byłoby to można by wstawić krótkie objaśnienie. I po problemie :P
Reply with quote 


Post [Propozycja] Re: Odpowiednik "Multiscreen" z Javy dla Symbiana 29 Nov 2010, o 15:18

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Ale to wszystko jest na siłę. Tworzenie działów dla samego tworzenia. Nikt inny w tym temacie nie wspiera jakoś pomysłu. ;)

PS: Sam nie wiesz, jak teraz nazwać, a "świeżak" ma się poznać. ;P

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 34 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 8 guests





cron