Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Perypetie komputera Ziomala

Post Perypetie komputera Ziomala 9 Jun 2011, o 17:08

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Witam. Tak jak w temacie, mam z moim komputerem kilka śmiesznych problemów, które mnie lekko irytują. :) Posiadam Windows 7 Ultimate, który jest już zainstalowany od roku. Zaczęło się od tego, że podczas łączenia z internetem procedura "Trwa rejestrowanie komputera w sieci" trwa około minuty, ale połączenie już pracuje (zaś na świeżym był to ułamek sekundy). Drugim dziwnym wałem, który już mnie niepokoi jest wyskakiwanie mi od jakiegoś czasu błędu przy różnych programach (Xfire podczas wyszukiwania zainstalowanych gier wywala najczęściej). Błąd mówi, że jest brak dysku (wtf, jaki brak dysku przy dysku twardym?) i mam włożyć dysk do: \Device\Harddisk5\DR5. Martwi mnie to, że może być to oznaka, że dysk schyla się ku uszkodzeniu.

Strzeliłem dziś Combofixa. Poniżej log. Lecz wyżej wymienione problemy nadal są. Muszę jeszcze obadać, czy gry się rwą, bo często w League Of Legends mam chwilowe zacięcie na ok. 1-2 sekundy i dość często podczas teamfight'u. BF BC2 to już w ogóle katastrofa, bo przycina się na ok. 5 - 6 sekund. Liczę na Waszą pomoc. :)


Code:
Please Login or Register, to see this Content

Last post
Reply with quote 


Post Re: Perypetie komputera Ziomala 19 Sep 2011, o 01:15

Male - Sponsor  Posts/Topics175/1  Reputation point 48 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Posiadam Windows 7 Ultimate, który jest już zainstalowany od roku.

Przeinstaluj system i wszystko wróci do normy.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests