Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 21 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach

Post Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 8 Jan 2011, o 23:42

Male - Friend  Posts/Topics594/393  Reputation point 1576 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Zgłaszamy się z ogromną prośbą w imieniu społeczeństwa, które wzburzone jest liczbą bestialskich morderstw na zwierzętach.

Chodzi nam o sytuację, o której jest już głośno. Mianowicie,
o zakatowanie psa rasy Husky w miejscowości Lipnica Mała przez trzech pijanych mężczyzn. Sposób, w jaki tego dokonali, tj. przywiązanie psa linką holowniczą do tylnego zderzaka i ciągnięcie go za samochodem aż do urwania mu głowy, jest przykładem skrajnego bestialstwa i bezsensownego sadyzmu.
W związku z tym zdecydowaliśmy się wystosować petycję, w której chcemy prosić
o zastosowanie wobec tych osób najwyższego wymiaru kary.
http://www.petycjeonline.pl/petycja/pet ... olnosci/66
wklejajcie to gdzie mozecie bo moim zdaniem takei bestialsto nie powinno im przejsc na sucho.

Chwilowo strona może być przeładowana ilością wejść.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 8 Jan 2011, o 23:51

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Powinni dostać po ryju i przymusowo pracować np. przy budowie schronisk, a nie za darmo żyć w więzieniu.
Trzeba się wczytać w ustawę, gdy strona będzie dostępna. ;]


Serwis działa wyjątkowo skokowo, ale w końcu się udało.
Quote:
74403. Paweł :)
Tak! Choć zamiast więzień powinni budować schroniska or sth!
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 9 Jan 2011, o 00:22

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows Mobile Opera
Masakra. Nawet gdy to czytam to az mi smutno sie robi. Nie wiem jak mozna byc takim skurwy$yn3m by takie rzeczy robic zywym istotom. Bardzo lubie psy i ich towarzystwo i gdybym widzial takich ludzi to chyba bym ich zayeba*

Petycje przejze gdy bede na kompie.

Takich sadoli to od razu pod mur, albo do komor bym wsadzal.
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 9 Jan 2011, o 00:30

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Oko za oko. Tak samo bym ich potraktował. Czasami jestem za przywróceniem kary śmierci...
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 10 Jan 2011, o 21:40

Male - 90%  Posts/Topics400/77  Reputation point 401 
Offline  Profile 
Java Opera
Wkleiłem to do opisu na gg,na 11 forach ogólnotematycznych i powiedziałem na lekcji w szkole na przyrodzie.Napewno ktoś się dopisze :)

Ta trójka p*****lo**** menelów nie powinna już żyć - śmierć hamom i bydlakom !!
Sobie powinni tak robić a nie biednym głodującym bezdomnym zwierzętom !!!!
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 10 Jan 2011, o 22:59

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Ja tego nie rozumiem jak można takie coś zrobić zwierzęciu. Wczoraj moja suczka się oszczeniła i bardzo mnie cieszy jej widok gdy opiekuje się małą. A tutaj "fabryka debili" robi sobie zabawę w ciągnięcie psa. Tutaj powinno się kierować na leczenie psychiatryczne a nie do więzienia. Wyjdą jeszcze gorsi niż teraz. Może pociągną tym samochodem jakiegoś Bogu ducha winnego człowieka?
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 11 Jan 2011, o 00:30

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Pamiętajcie, że trzeba potwierdzić podpis przez kliknięcie w link z otrzymanego maila.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 10 stycznia 2011, o 23:32 ]
Lepiej założyć konto, będzie prościej następnym razem.
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 11 Jan 2011, o 18:13

Male - 90%  Posts/Topics400/77  Reputation point 401 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Quote:
78428. Michał K. (nie zweryfikowany)
Podpisuje się pod tą petycją


http://www.petycjeonline.pl/petycja/pet ... a-husky/79
Jest to 2-ga petycja - Proszę,zagłosujcię - Chyba nie chcemy przegrać ?
Last edited by miki920 on 11 Jan 2011, o 18:16, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 11 Jan 2011, o 18:35

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
OMG, najlepiej 10000 petycji pozakładać z 10 podpisami pod każdą, zamiast skupić się na jednej. A najgorsze, że mając szczere intencje, założyciele kolejnych takich wpisów niestety psują cały efekt przez zwyczajne rozmycie tematu i często nawet w ogóle nie zdają sobie z tego sprawy. :(

[ Dodano: 11 sty 2011, o 17:35 ]
BTW, nie można przegrać, gdy się nie gra. ;P
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 11 Jan 2011, o 19:06

Male - 90%  Posts/Topics400/77  Reputation point 401 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pawelooss,ja jej nie zakładałem xD Samo się otworzyło,więc wrzuciłem bo dotyczy tego samego ;)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 11 stycznia 2011, o 17:49 ]
Ja wcale nie napisałem, że to Ty zakładałeś. ;]

[ Dodano: 11 sty 2011, o 16:06 ]
Mamy dopiero 17%..
Ciekawe kiedy będziemy mieli wszystkie głosy..

A możesz zobaczyć ile już mamy % ? Jestem ciekaw czy dzisiaj dobijemy 20..
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 11 Jan 2011, o 19:43

Male - 10%  Posts/Topics10/0  Reputation point 2 
Offline  Profile   
Windows XP Internet Explorer 8
podpisałem sie pod petycją już parę dni temu jak tylko o niej usłyszałem, mam nadzieję, że sprawcy dostaną za swoje :devil:
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 11 Jan 2011, o 20:48

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
miki920 wrote:
A możesz zobaczyć ile już mamy % ? Jestem ciekaw czy dzisiaj dobijemy 20..

Ale nic to nie zmienia, ile procent. To nie jest petycja z prawdziwymi adresami i PESEL-em, więc nie ma żadnej mocy prawnej, ale i tak stanowi niezły sygnał dla rządzących.
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 12 Jan 2011, o 06:53

Male - 10%  Posts/Topics10/0  Reputation point 2 
Offline  Profile   
Windows XP Internet Explorer 8
dla rządzących może i znaczy nie wiele, ale ludzie którzy się znącają dostaną wyraźny sygnał, że to już koniec ich BESTIALSTWA !!!!
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 17 Jan 2011, o 17:36

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
Bo kto im co zrobi. :] Trzeba być realistą i przyznać uczciwie, że dopóki nikt kompetenty (gdzie się podziały te wszystkie fundacje ochrony praw zwierząt?) się nie ruszy, by wypuścić prawdziwy projekt ze 100 tys. podpisów, to każdy będzie mówił tylko: "o jaka tragedia, KTOŚ powinien COŚ z tym zrobić". :P

[ Dodano: 12 sty 2011, o 07:54 ]
Bo kto im co zrobi. :] Trzeba być realistąi przyznać uczciwie, że dopóki nikt kompetenty się nie ruszy, by wypuścić prawdziwy projekt ze 100 tys. podpisów, to każdy będzie mówił tylko: "o jaka tragedia, KTOŚ powinien COŚ z tym zrobić". :P

[ [b:]Dodano[/b]: 12 sty 2011, o 08:00 ]
miki920, no i co ta druga petycja wnosi? Przeczytałeś ją w ogóle? Bo o ile jeszcze pierwsza ma sens, o tyle druga jest utrzymana w konwencji: "chrońmy potrójnego mordercę przed <<niehumanitarną>> karą śmierci" (oczywiście w odpowiednio mniejszej skali, by nie stawiać znów zwierzęcia na równi z człowiekiem).

[ Dodano: 17 sty 2011, o 16:36 ]
Quote:
Na karę 10 miesięcy więzienia skazał w środę sąd trzech mężczyzn z Lipinicy Małej, którzy zakatowali psa rasy Husky ciągnąc go przywiązanego do samochodu. Kierowca dostał dodatkowo cztery miesiące z jazdę pod wpływem alkoholu. Dwóch z nich przyznało się do winy i żałowali popełnionego czynu, trzeci - właściciel psa twierdził, że nic nie pamięta, gdyż był pijany. Trzech mężczyzn miało ciągnąć zwierzę przywiązane linką holowniczą do samochodu tak długo, aż urwali psu głowę. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu.

Wojciech B., właściciel psa, zaprzeczył przed sądem zeznaniom pozostałych oskarżonych, jakoby chciał pozbyć się zwierzęcia. Mówił, że dbał o psa, którego wcześniej zabrał ze schroniska i żałuje tego, co się stało. Powiedział też, że w przeszłości leczył się z choroby alkoholowej.

Dwóch pozostałych oskarżonych przyznało się do bestialskiego mordu. Piotr K., kierujący autem, wyjaśnił, że nie miał zamiaru zabić psa. Zeznał, że chciał, aby zwierzę przebiegło się za samochodem. Oprócz kary 14 miesięcy więzienia sąd zabrał mu prawo jazdy na pięć lat. Kolejny z oskarżonych - Krzysztof T. przyznał, że to on przywiązał zwierzę liną holowniczą w taki sposób, że pętla sama się zaciskała na szyi psa.

Sprawa zakatowanego przez pijanych młodych mężczyzn odbiła się szerokim echem. Pod apelem o ukaranie oprawców psa, jaki można znaleźć w internecie, podpisało się już prawie 100 tys. osób. Mężczyznom groziła grzywna i kara ograniczenia albo pozbawienia wolności do dwóch lat.

Źródło: tvn24.pl
Reply with quote 


Post Re: Petycja o bestialskich morderstwach na zwierzętach 17 Jan 2011, o 18:35

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Maks, jaki mogli dostać to 2 lata. Ciekaw jestem, co trzeba zrobić, żeby go dostać, skoro ich nie zakwalifikowali nawet na 50% maksymalnej kary :hmm:
Last edited by Obeebok on 17 Jan 2011, o 18:36, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 21 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron