Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


PlayStation Portable - nowy FM i karty pamięci w PSP.

Post PlayStation Portable - nowy FM i karty pamięci w PSP. 30 Aug 2009, o 14:18

Male - 60%  Posts/Topics225/34  Reputation point 315 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Witam, mam przerobioną konsole PSP-2000 z FM 3.71 m33-2, i chciał bym wgrać nowsza wersie FM, lecz nie wiem czy po zaktualizowaniu FM gry beda dale działać mi z karty pamięci. może ktoś orientuje sie w tych sprawach jak wgrać nowsze FM tak zeby gry dalej działały z kary pam. z góry dziękuje

[ Komentarz dodany przez: boczkens: 2009-08-30, 14:44 ]
Nazywaj tematy dokładniej.
Last edited by Lemur1910 on 1 Jan 1970, o 02:00, edited 2 times in total.

Last post
Reply with quote 


Post Re: PlayStation Portable - nowy FM i karty pamięci w PSP. 30 Aug 2009, o 20:49

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
kamilek5995, od razu mówię - gdy wgrasz oryginalne oprogramowanie(Czyli te, które byś wgrywał i ściągał z poziomu psp to nie będziesz mógł odtwarzać gier. Dużo tłumaczenia jest tego - proponuje przejrzeć stronkę pspoland.pl i forum: forum.pspoland.pl . Sorki za stronki jeśli się nie podoba administracji to proszę o usunięcie.

Pozdro

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2009-08-30, 20:51 ]
Nie obrażą się, bo to nie reklama żadna. ;)
Reply with quote 


Post Re: PlayStation Portable - nowy FM i karty pamięci w PSP. 30 Aug 2009, o 20:58

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Żeby działały gry iso czy cso musisz mieć wgrane zmodyfikowane oprogramowanie. Jak teraz na przerobioną konsolę wgrasz nowsze 'oryginalne' oprogramowanie, to gry z karty Ci nie odpalą (trzeba będzie znowu odblokowywać konsole)
Reply with quote 


Post Re: PlayStation Portable - nowy FM i karty pamięci w PSP. 31 Aug 2009, o 09:52

Male - 60%  Posts/Topics225/34  Reputation point 315 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
a co sadzicie o tym??
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: PlayStation Portable - nowy FM i karty pamięci w PSP. 31 Aug 2009, o 12:38

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
kamilek5995, powiem ci tak - Masz softa M33, to jest już porzucony projekt ale doszli do nr 5.05 M33(Czy coś tam innego). Zauktalizuj sobie do najnowszego - więcej opcji :shy: Nie wgrywaj oryginalnego oprogramowania bo po co??? Wiem, że nie można odtwarzać nowych gier ale proponuje wgrać GENA 5.50 na którym możesz grać w gry ico(Czyli te z karty pamięci)

Prosta odpowiedź na twoje pytanie te i poprzednie:

1.Gdy zainstalujesz oryginalne oprogramowanie nie będziesz mógł grać w gry z karty pamięci

2.To nic nie da. Ty już masz baterię pandory to po co ci druga??? Proponuje wgrać GENA 5.50. Więcej info: pspoland.pl lub forum: forum.pspoland.pl

Pozdro
Reply with quote 


Post Re: PlayStation Portable - nowy FM i karty pamięci w PSP. 31 Aug 2009, o 15:07

Male - 60%  Posts/Topics225/34  Reputation point 315 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
znaczy ja mam gry w CSO mała różnica :P a co do tego gena. to bede mógł normalnie tak jak teraz w gry typu Fifa Street 2 czy Need For speed undercover?? skoro mówisz ze nowsze gry nie chodza ;/
Reply with quote 


Post Re: PlayStation Portable - nowy FM i karty pamięci w PSP. 31 Aug 2009, o 15:59

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
tak będzoiesz mógł - poczytaj trochę o GEN 5.50 i się wszysatkiego dowiesz. Podam stronkę jeszcze raz(to już trzeci) http://www.forum.pspoland.pl

Pozdro
Reply with quote 


Post Re: PlayStation Portable - nowy FM i karty pamięci w PSP. 31 Aug 2009, o 23:54

Male - 60%  Posts/Topics225/34  Reputation point 315 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
dobra dzieki chłopaki za pomoc. narazie wgrałem sobie softa 5,00 M33-6, i orazu poszło spolszczenie ;D Oczywiscie pochwała dla adriana i piwko dla davvid :D

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 4 guests





cron