Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


[C1-01] Problem z Contact Service po resecie countera.

Post [C1-01] Problem z Contact Service po resecie countera. 8 May 2012, o 18:43

Male - User  Posts/Topics1/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Witam!
Zazwyczaj staram się sam naprawiać własne błędy, ale tym razem sytuacja zmusiła mnie do odwiedzenia tego forum...

Mam z Pracy Nokie C1-01, była ona zablokowana simlockiem Hiszpańskiego Movistar'a, gdy wróciłem do Polski chciałem zdjąć simlocka używając programu Ultimate Calculator(wcześniej go używałem na innej Nokii) jednak na liście z operatorami znalazłem... dwa movistary. Wybrałem jednego... i niestety zagalopowałem się i zablokowałem licznik od kodów.
Jednak przypomniałem sobie o programie do resetowania (Nokia BB Utility) i po ściągnięciu podpiąłem telefon do komputera i zaznaczyłem reset counter. Jednak gdy pasek zbliżał się do końca program się zaciął i wyłączył...
Od tamtej pory za każdym razem gdy włączę telefon pojawia się ekran Nokia, a potem słynny "Contact Service"
Oczywiście zgooglowałem sprawę, ściągnąłem co trzeba. i zabrałem się do wgrywania nowego softu.
I tu zaczynają się moje problemy, otóż phoenix bez problemu wykrył telefon i zaczął wgrywać soft przez opcje dead phone, jednak nawet po udanym wgraniu telefon wciąż pokazuje ten ekran...

Więc tak wygląda mój problem i z tego powodu mam pytanie: Czy jedyną możliwością postawienie telefonu jest poprzez BOX'a?
Wiem, że to totalny low-end ale potrzebny mi ten telefon i nie mogę go zastąpić zamiennikiem(tak to już dawno bym kupił drugiego, nawet używanego) :(

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 8 maja 2012, o 18:48 ]
Chyba tak, bo to nie soft jest problemem, tylko uszkodzone PM. Ale niech ktoś się jeszcze wypowie.
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Problem z Contact Service po zdjęciu SIM-Locka i przywróceniu IMEI.

Author: sechu (11 Mar 2010, o 01:17)

Views: 1650  •  Replies: 7

Last post: sechu (13 Mar 2010, o 00:01) View the latest post



Contact Service

Author: carlosss (28 Mar 2010, o 19:26)

Views: 1681  •  Replies: 8

Last post: wasiesto (28 Mar 2010, o 23:30) View the latest post



contact service

Author: buildier (11 Sep 2010, o 21:19)

Views: 2965  •  Replies: 12

Last post: wook (2 Nov 2012, o 12:22) View the latest post



Contact Service

Author: abecikxp (10 Oct 2011, o 21:40)

Views: 1221  •  Replies: 4

Last post: abecikxp (11 Oct 2011, o 08:53) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 15 guests