Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[E71] Problem z flashem i brak reakcji na przycisk Power.

Post [E71] Problem z flashem i brak reakcji na przycisk Power. 26 Feb 2011, o 05:08

Male - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
witam, telefon nie wlaczal sie przez rok, po czym ostatnio nagle zmartwychwastal ale...
Wogole nie reaguje na wciskanie guzika power, zeby ja wlaczyc trzeba podalczy ja pod usb i ladowarke i po pare sekundach odpali sie i juz po nacisnieciu power normalnie rusza i dziala, do czasu kiedy sie jej nie wylaczy bez kabli podpietych... wtedy znowu niereaguje na nic. NIe mozna tez jej flashowac bo albo wogole nie wykrywa telefonu, a jak juz rusza to nie odpala sie tryb flash. W sumie telefon dziala w 80% , zadnych problemow nie stwarza oprocz tego co wyzej... :wall: :wall:
No wiec... jakies pomysly? Wiekszosc aplikacji pc ja widzi i normalnie dzialaja (JAF wszystsko procz flashowania,NSU do polowy dochodzi,NSS dziala normalnie,Phoneix to samo)
Model: e71 rm-346 100.07.76

Last post
Reply with quote 


Post [E71] Re: problem z flashem i ... 26 Feb 2011, o 09:43

Male - 60%  Posts/Topics210/9  Reputation point 82 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
spoxed, flashowałeś phoenixem w trybie dead usb tzw. na wyłączonym fonie w twoim przypadku?
pozdrawiam
Reply with quote 


Post [E71] Re: Problem z flashem i brak reakcji na przycisk Power. 26 Feb 2011, o 12:01

Male - Friend  Posts/Topics1145/137  Reputation point 931 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
spoxed wrote:
NIe mozna tez jej flashowac bo albo wogole nie wykrywa telefonu, a jak juz rusza to nie odpala sie tryb flash.
Jak to nie odpala się tryb flash? Ustawiłeś wszystko w Phoenix'ie tak jak potrzeba?
Reply with quote 


Post [E71] Re: Problem z flashem i brak reakcji na przycisk Power. 27 Feb 2011, o 08:36

Male - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
po reinstalacji calego softu do flashowania na kompie wrocila do popzedniego stanu czyli nie reaguje na nic :( nie robilem nic wiecej od wczoraj z nia, jedynie teraz reinstalowalem windowsa wiec i wszystkie jafy phoneixy itp tez trzeba bylo od nowa zainstalowac... no i moja 5800 dziala ze wszystkim bez problemu, a tej e71 nie rusza nic :(
Nie flashowalem jej phoneixem bo raczej zawsze uzywalem jafa do zmieniania softu, a czy to wogole roznica duza? jafem napewno wszystko robilem jak trzeba jestem pewny ze nie jest to kwestia ustawienia flashowania bo ze sto razy na 5800 zmienialem soft w kazda strone:P
zeby flashowac telefon przez dead usb musialaby sie wylaczyc normalnie a kwestia ze jesli odlaczam od niej ladowarke po wylaczeniu to nie zainicjuje polaczenia nawet...
Z koleii wlaczony telefon w Jafie reagowal na wszystkie polecenia z menu SERVICE, a przy odpalaniu flashowania dochodzil do momentu restartowania telefonu w trybie flash... po czym jedynie wyswietlacz lekko swiecil a caly telefon wisial i komunikat: Phone restarted but not in flash mode...
No niestety nie mam pomyslow dalej... mysle ze moze to byc cos z samym telefonem fizycznie nie tak... tylko tez dziwnie wyglada bo raz reaguje na power, raz nie
jesli juz dzialala to poki cos z nia sie robilo to chodzila jak nowka, a dac jej 10 minut polezec nie robiac nic.... prawie zawsze sie wylaczala(ale tez wczoraj prawie 2 godziny nie ruszana lezala i dzialala pozniej...) ; nie reagowala na power po wylaczeniu ale juz wlaczona i na kablach normalnie...
Bede szczery... za chiny nie wiem co z nia jest ... chyba ze to opetanie przez diabla :P
Sa na tym forum napewno ludzie duzo bardziej siedzacy w temacie niz ja wiec moze ktos po tych symptomach bedzie cos umial powiedziec wiecej, bo moja diagnoza jest taka ze to musi byc cos fizycznie z telefonem (tylko niech ktos mi nazwie co!) bo raczej nie jest to softu wina... :(((
Jesli jeszcze zacznie dzialac to sproboje phoneixem cos... :cry:

[ Dodano: 27 lut 2011, o 06:35 ]
update:
przypadek w sumie sprawil ze wkoncu poszedl na niej flash i jak narazie chodzi stabilnie, no... power dalej czasem zawodzi ale nie narzekam juz... :>
A wie ktos skad sciagnac jakies CFW...

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

e65 problem z flashem i dead flashem

Author: mlodypl (2 Aug 2010, o 22:15)

Views: 1637  •  Replies: 9

Last post: mlodypl (5 Aug 2010, o 19:29) View the latest post



brak reakcji telefonu

Author: albert0601 (22 Aug 2013, o 16:25)

Views: 956  •  Replies: 0

Last post: albert0601 (22 Aug 2013, o 16:25) View the latest post



Flashowanie CFW-Brak reakcji

Author: elfik94 (3 May 2013, o 21:26)

Views: 998  •  Replies: 1

Last post: HitFan (3 May 2013, o 21:53) View the latest post



Oprogramowanie coś nie tak/ Brak reakcji telefonu na przyciski

Author: wojtecki9 (5 Mar 2014, o 12:49)

Views: 920  •  Replies: 1

Last post: pawelooss (5 Mar 2014, o 13:35) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 16 guests