[N73] Problem z kartą pamięci

Problemy z aplikacjami, grami, motywami i wszelkimi dodatkami.

Post by PartykG » 30 Jul 2010, o 18:29

Witajcie, mam problem z moją Nokią n73 s60v3, mianowicie miałem zainstalowane na karcie pamięci irRemote, SpeedAlarm, Garmin mobile, Apshalt, billard i to chyba wszystko z aplikacji. Przed wczoraj miałem dziwną rzecz chciałem podłączyć do komputera przez kabel telefon w trybie pamięci masowej i od tamtej pory wyskakuje mi błąd bo mam otwartą jakąś aplikacje, zawsze wychodziłem, a przynajmniej starałem się przez wyjście z opcji programu, a nie " czerwoną słuchawką". Kiedy wkładam teraz kartę do telefonu, sam telefon się wtedy zaczyna strasznie zacinać nie mogę wejść w menadżera aplikacji ( bo tak też mi nakazuje telefon kiedy wkładam kartę, żeby tam dokończyć instalację ) jeśli już uda mi się wejść i chcę usunąć jakąś aplikację to się zacina. Czasami uda mi się zobaczyć co to za aplikacje i jest to " autolock, mediaplayer i jakiś jeszcze" kiedy chcę je zamknąć to nic mi to nie pomaga bo one się i tak nie zamykają:/ Próbowałem już wielu sposób żeby z tym powalczyć, ale nie nic mi nie pomaga od wczoraj rana siedzę nad tym i nic... Siedziałem kilkanaście godzin przed komputerem żeby znaleźć jakieś podobne problemy, ale ludzie którzy posuwają tam pomysły w moim przypadku się nie sprawdzają. Dodam jeszcze, że formatowanie karty za pomocą nic nie daję bo karta jest używana przez inną aplikacje, kiedy wkładam kartę w adapterze do kompa to jej nie czyta. Chciałem zainstalować x-plore, ale nie mam jak tego zrobić bo nie mam shackowanego fona żeby instalować aplikacje nie podpisane. Jak ktoś będzie miał jakiś pomysł to proszę piszcie. Może już karta do wyrzucenia?


P.S

Dodam, że przeczytałem kilkanaście podobnych postów z problemami do mojego na tym jak i na innych forach i nic mi nie pomogło, więc zakładam nowy swój!
PartykG Male
User
 
Offline
 
Telefon: n73
Soft: s60v3
Operator: Plus
Age: 32
Location: Cała Polska

Joined: 29 Jul 2010
Online: 47m 54s
Posts: 1Topics: 1
Reputation point: 0
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by Dr. House » 30 Jul 2010, o 22:30

reset telefonu *#7370# później format karty pamięci
Dr. House Male
30%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 5800 XM HackeD
Soft: V51 .1.009 9HS
Operator: Play
Age: 32
Location: Wadowice

Joined: 4 May 2009
Online: 1d 1h 4m 20s
Posts: 61Topics: 11
Reputation point: 20
    Windows Vista Firefox


Return to [S60] Software

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest