Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 10 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Prośba o pomoc przy ściąganiu SIM-Locków przez Fenix Key.

Post Prośba o pomoc przy ściąganiu SIM-Locków przez Fenix Key. 27 Oct 2012, o 12:46

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam zakupiłem sobie nowego fenixa , i chciałbym sciagnąc simlocka z noki 5800XM zdalnie , przy pomocy team viewer , czy dałby mi ktos instrukcje jak to zrobić , kto mi pomoze ma dwa darmowe simlocki z platformy bb5 , z góry dziękuję i pozdrawiam

Last post
Reply with quote 


Post Re: FENIX KEY PROBLEM 27 Oct 2012, o 13:00

Male - Sponsor  Posts/Topics9187/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Jeśli dobrze kojarzę to 5800 wszystkie były SL3. Więc musisz odczytać HASH, potem albo wysłać do firmy która liczy kody z HASH (koszt ok 30-50 zł, zależy jaką ilość będziesz robił i jaka firma) i wpisujesz kod do SIMLocka do fona. Ja robiłem w ten sposób z C5, całość kosztowała 50 zł.
Chyba że masz wybitnie mocny komputer z procesorem AMD i mocną grafiką to możesz przeliczyć to w domu. Liczenie (zależnie od mocy komputera) trwa nawet koło tygodnia i wtedy komputer jest tak obciążony że nic nie można innego na nim zrobić - serwisy kupują specjalnie do tego celu osobny komputer i na nim liczą.

[ Dodano: 27 października 2012, o 13:00 ]
Chociaż... Są też wersje SL2 ale to loteria na którą trafisz. Zaraz poszukam coś na ten temat więcej i napiszę.
Reply with quote 


Post Re: Prośba o pomoc przy ściąganiu SIM-Locków przez Fenix Key. 27 Oct 2012, o 13:26

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Dzięki , ale potrzebna mi jest instrukcja jak zdalnie za pomocą fenix keya i team viewera mogę komuś ściągnąc simlock z bb5 , bo wiem ze sie tak da bo widziałem to na włąsne oczy , gość instalował na moim kompie fenixa , usb over network i team viewer , kto mi da taką isntrukcje , daje 4 darmowe simlocki z noki bb5 , z góry dzięki
Reply with quote 


Post Re: Prośba o pomoc przy ściąganiu SIM-Locków przez Fenix Key. 27 Oct 2012, o 13:29

Male - Sponsor  Posts/Topics9187/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
To tego to nie testowałem i nie wiem jak to się robi =D
Reply with quote 


Post Re: Prośba o pomoc przy ściąganiu SIM-Locków przez Fenix Key. 27 Oct 2012, o 13:30

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
reszte dam rade ale on wpisywał jakieś jakby ip w usb over network
Reply with quote 


Post Re: Prośba o pomoc przy ściąganiu SIM-Locków przez Fenix Key. 4 Nov 2012, o 14:23

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Potrzebujesz ;):
Hamachi i jakaś sieć
TeamViewer
USB over Network
Tworzysz sieć hamachi, dołączasz na zdalnym, usb over network wgrywasz u siebie i na zdalnym, a używanie tego jest opisanie tu:
http://www.usb-over-network.com/usb-over-network.html

[ Dodano: 4 lis 2012, o 13:18 ]
Poradnik, jak użyć pendriva, ale z fenixem pewnie podobnie robi się:
http://www.usb-over-network.com/usbnet- ... &width=592 ip w cliencie usb over network to twoje ip hamachi ;) no i oczywiscie wgrywasz fenixa ;) jak nie rozumiesz pisz na pw, pomoge ;)
Reply with quote 


Post Re: Prośba o pomoc przy ściąganiu SIM-Locków przez Fenix Key. 4 Nov 2012, o 14:56

Male - Friend  Posts/Topics525/45  Reputation point 100 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Zamiast TeamViewera, który chyba nie jest darmowy, nie pamiętam dobrze, możesz użyć programu TIGHT VNC. Darmowy, elegancko chodzi, istalujesz na 2 komputerach i masz :D LINK:
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: Prośba o pomoc przy ściąganiu SIM-Locków przez Fenix Key. 4 Nov 2012, o 15:15

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
matishl, Team Viewer od zawsze jest darmowy...
Reply with quote 


Post Re: Prośba o pomoc przy ściąganiu SIM-Locków przez Fenix Key. 5 Nov 2012, o 22:03

Male - Patcher  Posts/Topics912/120  Reputation point 1240 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
TeamViewer i jazda. Czekam na darmowego Un-locka z E52 xP
Reply with quote 


Post Re: Prośba o pomoc przy ściąganiu SIM-Locków przez Fenix Key. 5 Nov 2012, o 22:43

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
sieman0, po 3 latach to i tak nie zrobi wrażenia. Nie te czasy :P

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 10 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests