Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów

Post Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 14:22

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Witam. Potrzebuję 20opinii (negatywnych) o sklepach/firmach/urzędach i różnych innych instutucjach. Proszę pomoc. Za posty 4rep+ :P

Last post
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 14:27

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Biedronka - zmuszanie pracowników do ciężkiej pracy przekraczającej wymagania. W telewizji było o tym głośno kiedyś.

:D

Pozdrawiam
adrian219
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 14:29

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Tesco/Leclerc/Real to samo.
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 14:31

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Ja chcę konkrety, które wy przeżyliście.
Na przykład:
Quote:
Zadowolony, że wreszcie przyszedł czas na doładowanie, wziąłem 30zł i poszedłem do sklepu po doładowanie. W domu postanowiłem zakupić pakiet internetowy, by mieć kontakt cały miesiąc ze znajomymi za 5zł. Wpisałem kod i spojrzałem na stronę Play24 - pakiet internet włączony. Tak więc zacząłem z niego korzystać. Niestety, po jakimś czasie okazało sie, że z mojego konta zniknęły wszystkie środki. Straciłem tym sposobem ponad 20zł. Duży minus.
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 14:35

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Aha, to ja nie przeżyłem i nie przeżyję ;D
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 14:36

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
tydzień ytemu zakupilem sobie pakiet blueconnect 5zł/5mb - straszne zdzierstwo, no ale cóż. Dostaje sms-a, że usługą włączona itp., wchodzę z telefonu na skrzynkę email, pobieram wiadomości (bez załączników). Jakieś kilka godzin sprawdzam konto - 5zł mi ubyło za połączenie z internetem.


w/w pakiet zakupiłem, nic nie było mowy o tym że kwota zostanie doliczona do faktury, (kasa miała zejść z konta) tak też się nie stało. Dzownie do ery, a ona do mnie że trzeba byo czytac. A ja się pytam co czytać? Ona regulamin.
Ja do niej, nie widzę nic w regulaminie ,i chce by to zostało potrącone z konta, a ona że nic nie może zrobić
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 15:32

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Teraz na mnie czas ;)
Dokładnie nie mnie się to przytrafiło ale tacie.
Jako stały klient tata po 2 latach przedłużył umowę z Erą i wziął jako telefon Nokię 3110c (z tym trefnym softem).
Po miesiącu nadszedł czas na rachunek. Nic dziwnego, ale... Na rachunku widniało chyba 5 fikcyjnych połączeń (tzn. 3 smsy wysłane o północy 01.01.1979, 1 połączenie z jakimś numerem i 1 połączenie z netem [500kb] i wszystko działo się o północy). Bynajmniej tata nie lunatykuje i nie bawi się telefonem, te pomyłki w rachunkach kosztowały 3zł z groszami. Sprawa niewyjaśniona....

Teraz Telekomunikacja Polska
Kilka lat temu gdy zamawialiśmy u nich internet, najkorzystniej wychodziło wziąć 1Mb/s na rok, wszystko pięknie, ładnie, po roku przedłużamy ofertę i wybieramy opcję z liveboxem TP (kurier po drodze miał wypadek i nasz router-lampka nocna, leżał na środku szosy), po instalacji tegoż (z wieloma trudnościami) okazało się że 1Mb/s NIGDY nie zawita do naszego kompa, bo linie którymi net podróżował są w fatalnym stanie, nie konserwowane od wsio lat, a do tego były przerwane w kilku miejscach (panowie zawezwani do sprawy [znajomi] mieli już podobne przypadłości w całym powiecie, a u nas na wsi aż 3 razy), ok fachowcy porozumieli się z gościem z centrali i ustawili prędkość internetu na 320kb/s (1Mb nie chciał już nawet działać na standardowym modemie).
Liveboxa zwróciliśmy i jakoś się dało załatwić by zamiast niego był normalny modem (sagem F@ST).
Więc dobra mamy już internet z prędkością 320kb/s, standardowy modem ale dalej płacimy (chyba 50 "coś" złotych).
Wiele telefonów do TP później dowiedzieliśmy się od nich że w każdą przerwę w dostawie internetu możemy do nich zgłosić i odbiją nam to na rachunku.
Neostardę mamy dalej, z tą samą prędkością i ceną na 3 umowie (aha więc to było 3 lata temu) w tym roku nie chcieliśmy przedłużać oferty, ale spóźniliśmy się z decyzją 3 (!) dni.

Podczas pisania tego posta (oj długo pisałem) internet przerwał 2 razy ;)

Co zamierzasz z tym robić?

[ Dodano: 27 sie 2010, o 15:32 ]
A i jeszcze zapomniałem, kilka miesięcy temu dzwonili do mojej sąsiadki z tp z ofertą neo.
Normalne - dzwonią nawet jak już masz neoszosę 3 lata ;D
Ale widocznie już wiedzą jaka jest sprawa z ich internetem u nas więc powiedzieli że na liniach została przeprowadzona konserwacja i wszystko działa.
Sąsiadka nie taka głupia, zadzwoniła po tych znajomych fachmanów, o których pisałem wyżej, oni stwierdzili że wcale nie jest lepiej, a wręcz gorzej.

Potwierdziło się to gdy mój kolega zamówił internet w tp, zamulało mu to i co kilka minut się rozłączało (skąd ja to znam ;D)
Umowę zerwał i podpisał nową na internet u orange, bynajmniej nie kablowy ;)
Last edited by Tomi1134 on 27 Aug 2010, o 15:19, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 15:36

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Przenoszenie numeru do Plusa, nie doszło do skutku, bo jak poszliśmy pierwszy raz (moja mama chciała przenieść numer z Ery do Plusa) to stwierdzili, że jeszcze 2 dni trzeba poczekać zanim numer będzie w bazie (poprzedniego dnia zarejestrowaliśmy numer). Druga wizyta była za tydzień i podczas rejestrowania karty powiedzieli, że im się wyświetla błąd i muszą czekać 2 tygodnie na dostarczenie odpowiednich kart SIM. Czekaliśmy, czekaliśmy, i pojechaliśmy 2,5 tygodnia później. Po pierwsze, że promocja się skończyła, to jeszcze znowu nie mogli przenieść numeru, znowu błąd. Dowcipne jest to, że następnego dnia poszliśmy do salonu Playa i tam przenieśli numer w jeden dzień (tak nam obiecywał też plus).

Pozdrawiam
adrian219
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 16:12

Male - 80%  Posts/Topics318/7  Reputation point 322 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ja miałem(i cała domowa rodzinka oczywiście) przygodę z Netią gdy chcieliśmy założyć internet 1Mb.
Podpisaliśmy umowę i przeważnie po 2-4 tygodniach przysyłają modem i można śmigać.
Więc ja z niecierpliwością czekałem na przesyłkę i chyba po 3 tygodniach przychodzi list ze znaczkiem Netii.
A w środku papierek że zrywają umowę z powodów technicznych zaznaczę że w mieście nie mieszkam ale sąsiedzi mieli i mają taki sam(ADSL). No to po wielu telefonach do Netii i TP( bo z tego mamy telefon domowy) się dowiedzieliśmy że podobno brakuje miejsc w centrali. Po czasie pogodziliśmy się z tym i szukaliśmy innych ofert i tak jakoś znalazło się TP i że mają zrobić przyłącze w centrali i umowa została podpisana i teraz pisze tu :P .
Chociaż też robili to z wielkimi bólami najpierw był gościu i pytał się o słupek telefoniczny, pojechał do niego obejrzał i pojechał dalej. Więc ja zadowolony że na wieczór będzie internet
ale się pośpieszyłem. Dopiero po jakimś tygodniu był telefon że powinno działać i działało.

Ja byłem za internetem "po kablu" bo nie chciałem limitów transferu a zasięg pewnie nie był by u mnie najlepszy.
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 20:14

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
TP -- brak internetu przez miesiąc, zrywanie połączeń.
Firma mona na allegro) - siostra nie dostała od niej przedmiotu o wartości 250 zł i nie uzyskała straconych pieniędzy.
Gameforge - ban za multikonto w ich grze przez przeglądarkę orzynany niesłusznie.
jeszcze mogę podać dużo więcej przykładów, ale musiałbym sobie poprzypominać.
Joymax - ban za nic

[ Komentarz dodany przez: IuDeX: 27 sierpnia 2010, o 20:54 ]
Mógłbym prosić o więcej szczegółów jeśli to nie problem? ;)
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 20:46

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
allegro: pavel_lux zakupioną obudowę dostałem niekompletną w częściach ;)
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 21:10

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Poczta Polska: Raz okradli mi przesyłkę, nie przyznali się, twierdzili że była źle zabezpieczona i "wypadło", nie dostałem żadnego odszkodowania za to.
Zdarzyło się też że paczka nie dotarła, zginęła poprostu, kilka razy mi zginęły zwykłe listy albo kartki pocztowe, raz polecona przesyłka, też nie przyznali się i żadnego odszkodowania nie dostałem.
Kilka razy miałem też przygody z chamskimi listonoszami(kami)/paniami na poczcie. Stali bywalcy SB znają zapewne historie "Pośpiesz się bo ja tu moknę!"
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 21:13

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Rudnet, internet bezprzewodowy "bez ograniczeń". Aha, jak dobrze pamiętam to przez całe wakacje tak ku***sko net zamula że idzie się pociąć. Niby 512kbps a wczytywanie stron czy download różnych materiałów idzie jak krew z nosa (tak, dobrze napisałem? :D ). I to nie tylko u mnie, sąsiad też narzeka i myślimy o zmianie na coś porządniejszego.
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 21:21

Male - Sponsor  Posts/Topics2168/282  Reputation point 4745 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Poczta Polska - połamana obudowa od komptera

[ Dodano: 27 sie 2010, o 21:21 ]
Poczta Polska - połamana obudowa od komputera
Reply with quote 


Post Re: Proszę o opinie nt. różnych firm/sklepów 27 Aug 2010, o 21:31

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
nemo333 wrote:
Poczta Polska: Raz okradli mi przesyłkę, nie przyznali się, twierdzili że była źle zabezpieczona i "wypadło", nie dostałem żadnego odszkodowania za to.
Zdarzyło się też że paczka nie dotarła, zginęła poprostu, kilka razy mi zginęły zwykłe listy albo kartki pocztowe, raz polecona przesyłka, też nie przyznali się i żadnego odszkodowania nie dostałem.
Kilka razy miałem też przygody z chamskimi listonoszami(kami)/paniami na poczcie. Stali bywalcy SB znają zapewne historie "Pośpiesz się bo ja tu moknę!"

O widzisz, przypomniałeś mi tych jełopów. Pewnie niedługo będę miał sprawę w sądzie. Wysłałem paczkę, klient dostał, ale w środku było co innego. Podmienili zawartość, bo paczkę ubezpieczyłem i jakby zginęła, to wtedy wypłacają kasę, a tak to nic z tego. To jeden przypadek. Drugi jest taki, ze mi wysłano paczkę i nie dotarła. Ubezpieczona nie była, wiec kasy tez nie wypłacą.

[ Dodano: 27 sie 2010, o 21:29 ]
Filip wrote:
Poczta Polska - połamana obudowa od komputera

Poczta Polska jest sama połamana :lol-above:

[ Dodano: 27 sie 2010, o 21:31 ]
allegro: pavel_lux zakupioną obudowę dostałem niekompletną w częściach ;)

pavel_lux to handlują podróbami na Allegro i to na dużą skalę.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests





cron