Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Proszę o pomoc w napisaniu scenariusza! Zapraszam pomysłowych ludzi!:)

Post Proszę o pomoc w napisaniu scenariusza! Zapraszam pomysłowych ludzi!:) 5 May 2010, o 13:41

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Witam. Muszę napisać scenariusz do filmu. Problem jest jeden. Jaki?!
Teraz parę wymagań, którym należy sprostać.
Projekt wideo INDYWIDUALNIE. (poprzednim założeniem była praca w grupach, której ja miałem przewodniczyć...)
Temat: Montaż procesorów i układów chłodzenia, ATX itd. (?)
Czas trwania: 2-3minuty
Format: AVI, MPEG, WMV
Format natywny - Windows Movie Maker ;x
Co film powinien zawierać?
=> Zdjęcia
=> Napisy
=> Sekwencje Ruchome
=> Dźwięk
=> Efekty
=> Animacje
Format elektroniczny scenariusza: WORD.
Ścieżka realizacji - harmonogram.
Objętość scenariusza 2-3 strony kancelaryjne, Times New Roman 12, Interlinie 1,5!

Kamery dostaniemy od szkoły. Dobra - jest ok. Ale gdy to przeczytałem kompletnie opadły mi ręce. Do piątku należy to napisać. Chciałbym aby to było oryginalne - tak jak zwykle to robię ;)(albo staram się) Możecie pomóc?

Jedyne co wymyśliłem to wziąć komputer. Wyjąć procesor, zamontować ponownie i.. no właśnie co dalej? Może zaangażować do tego jakąś ładną dziewczynę?:D (ładne poprosić) :)

Last post
Reply with quote 


Post Re: Proszę o pomoc w napisaniu scenariusza! Zapraszam pomysłowych ludzi!:) 5 May 2010, o 13:54

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Może wywołaj sztuczny pożar.
Reply with quote 


Post Re: Proszę o pomoc w napisaniu scenariusza! Zapraszam pomysłowych ludzi!:) 5 May 2010, o 14:12

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Ok, ale po co?:D
Reply with quote 


Post Re: Proszę o pomoc w napisaniu scenariusza! Zapraszam pomysłowych ludzi!:) 5 May 2010, o 14:18

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Jaki nudny temat :/. Napisz jakiejś swojej koleżance na kartce tekst, którego ma się nauczyć np. jej wypowiedź jak wszystko zmontować itp. Wytknij wszystko czego należy nie robić przy montażu i jakie trzeba zachowywać środki ostrożności. Zrób zdjęcia jak po kolei należy wkładać i wykładać procesor. Zrób napisy objaśniające, dodaj jakąś fajną muzyczkę, nagraj taki jakby ,, tutorial'' z udziałem kolegi lub koleżanki i tyle.
Reply with quote 


Post Re: Proszę o pomoc w napisaniu scenariusza! Zapraszam pomysłowych ludzi!:) 5 May 2010, o 14:20

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Nadmienię, że można używać dodatkowych programów. YEah.
kacper5, to zbyt nudne. Chyba, że ciekawie zrobię hm.
Reply with quote 


Post Re: Proszę o pomoc w napisaniu scenariusza! Zapraszam pomysłowych ludzi!:) 5 May 2010, o 14:23

Male - 50%  Posts/Topics197/29  Reputation point 239 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
To jest tylko jak gdyby ,,szkielet''. Sam wszystko upiększysz i dobrze by było jakby film był po angielsku :) Teraz jest taka moda. Taki trend. Jak chcesz zrób po arabsku, będzie ciekawiej :P.
Reply with quote 


Post Re: Proszę o pomoc w napisaniu scenariusza! Zapraszam pomysłowych ludzi!:) 5 May 2010, o 16:25

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
kacper5,
A może po chińsku? Wtedy będzie bardzo ciekawie, do tego komentarze po japońsku i tutek jak bajka. :clap:
Reply with quote 


Post Re: Proszę o pomoc w napisaniu scenariusza! Zapraszam pomysłowych ludzi!:) 6 May 2010, o 14:10

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Żadnych pomysłów? :puppyeyes:

[ Dodano: 6 maja 2010, o 14:10 ]
Sama akcja:
Quote:
Więc jak miałoby się to wszystko odbyć?
Pierwsze ujęcie to idąca dziewczyna drogą. Wszystko odgrywa się w pięknej, zielonej okolicy.
2 komputery czekają, leżąc w trawie, co może nie jest dobrym miejscem do montowania procesora, lecz wygląda bardzo dobrze. Koło sprzętu stoi już druga osoba płci przeciwnej. Oboje otwierają kopertę, gdzie napisane jest „Zadanie: Montaż procesora i chłodzenia”. Bohaterzy spoglądają na siebie, gdzie mam zamiar użyć efektu Vertigo, lecz nie wiadomo czy się uda. W prawym dolnym rogu startuje czas

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests