Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Recenzja gry Little Big City 2

Post Recenzja gry Little Big City 2 19 Aug 2022, o 12:54

Male - Sponsor  Posts/Topics336/140  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Internet Explorer 8
Little Big City 2 - recenzja
Image Image

Oto recenzja gry pod tutułem Little Big City 2 autorstwa znanej firmy Gameloft. Zostaliśmy wybrani na burmistrza małego miasteczka, ale nie za bardzo znamy się na zarządzaniu nim - typowo polski scenariusz ;). Musimy je rozbudować, co oczywiście kosztuje - pieniądze uzyskamy z podatków (im więcej mieszkańców, tym więcej podatków dostaniemy) oraz dostarczając do domów różnego rodzaju produktów. Te zaś wyprodukujemy w fabryce (zwanej Supply Shop) za darmo, ale za to produkcja trwa kilka minut. Swoją drogą, produkcje i budowy da się przyśpieszać w zamian za diamenty, które najpierw trzeba jednak kupić. Ważnym elementem jest też rozplanowanie sieci dróg (panuje całkowita dowolność w tej kwestii, jako że drogi są darmowe) - każdy budynek musi mieć dojazd. Inną rzeczą, o którą trzeba zadbać, to bliskość elementów infrastruktury: szpitala, remizy strażackiej i komisariatu policji. Nowi mieszkańcy ciągle przybywają statkami, więc co jakiś czas trzeba zajrzeć do portu i ich przyjąć. No i oczywiście musi się dla nich znaleźć miejsce w domach. Ogólnie bardzo wciągająca gra - polecam.
Last edited by Manna5 on 21 Aug 2022, o 17:30, edited 1 time in total.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Recenzja gry Little Big City 2 20 Aug 2022, o 11:55

Male - Uploader  Posts/Topics285/39  Reputation point 104 
Offline  Profile   
Linux Firefox
przypomina mi burmistrza mojego miasteczka, tylko on nie chce nawet rozwijać, i chce aby miasto było ciche.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests