Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[Galaxy Mini II] Root, Recovrery i inne głupoty. Jak to zrobić?

Post [Galaxy Mini II] Root, Recovrery i inne głupoty. Jak to zrobić? 17 Nov 2014, o 17:44

Male - Friend  Posts/Topics695/70  Reputation point 1132 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Cześć, kumpel mnie poprosił, żebym ogarnął mu SGM'a, pomyślałem o Roocie, ale nie wiem wgl. Jak to zrobić! Najpierw Root, czy Recovery? Możecie również podrzucić jakieś linki...
Dzięki z góry

Last post
Reply with quote 


Post Re: [Galaxy Mini II] Root, Recovrery i inne głupoty. Jak to zrobić? 17 Nov 2014, o 17:53

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Wszystko jest opisane w internecie, nikt nie bedzie ci kopiowal tutaj poradnikow bo nie potrafisz uzywac google i forum androida
Reply with quote 


Post Re: [Galaxy Mini II] Root, Recovrery i inne głupoty. Jak to zrobić? 17 Nov 2014, o 17:57

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8.1 Chrome
nemo333 wrote:
Wszystko jest opisane w internecie, nikt nie bedzie ci kopiowal tutaj poradnikow bo nie potrafisz uzywac google i forum androida

I takie posty łamią logiczną zasadę for - "SZUKAJ SOBIE BO BYŁO". Mów za siebie a nie za całą społeczność. A jak Ci się nie chce pomagać to najlepiej się nie odzywaj.

notonlypierogi, poniżej masz temacik, zapoznaj się z nim, wszystko w miarę logicznie napisane.
http://forum.android.com.pl/f882/tutori ... 00-185873/
Reply with quote 


Post Re: [Galaxy Mini II] Root, Recovrery i inne głupoty. Jak to zrobić? 17 Nov 2014, o 17:58

Male - Newsman  Posts/Topics370/76  Reputation point 162 
Offline  Profile 
Java Opera
Towelroot później zainstaluj super su potem recovery a na końcu custom rom
Reply with quote 


Post Re: [Galaxy Mini II] Root, Recovrery i inne głupoty. Jak to zrobić? 17 Nov 2014, o 18:30

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Symbian Opera
nemo333 wrote:
Wszystko jest opisane w internecie, nikt nie bedzie ci kopiowal tutaj poradnikow bo nie potrafisz uzywac google i forum androida

I takie posty łamią logiczną zasadę for - "SZUKAJ SOBIE BO BYŁO". Mów za siebie a nie za całą społeczność. A jak Ci się nie chce pomagać to najlepiej się nie odzywaj.

notonlypierogi, poniżej masz temacik, zapoznaj się z nim, wszystko w miarę logicznie napisane.
http://forum.android.com.pl/f882/tutori ... 00-185873/

Skoro Ty znalazles temat bez zadnego problemu to autor rownez nie mialby z tym problemu. Wystarczyloby wklepac "root galaxy mini 2" w Google albo przejrzec podklejone tematy w dziale telefonu na FACP.

Chyba ze masz zamiar wychowac ludzi na lenii ktorzy nie potrafia wykorzystac wyszukiwarki to ok. Ale malo kto pewnie bedzie mial ochote sprzatac i odpowiadac na posty o rzeczy z FAQ...
Reply with quote 


Post Re: [Galaxy Mini II] Root, Recovrery i inne głupoty. Jak to zrobić? 17 Nov 2014, o 18:37

Male - Newsman  Posts/Topics370/76  Reputation point 162 
Offline  Profile 
Java Opera
Reply with quote 


Post Re: [Galaxy Mini II] Root, Recovrery i inne głupoty. Jak to zrobić? 17 Nov 2014, o 18:42

Male - Friend  Posts/Topics695/70  Reputation point 1132 
Offline  Profile 
Symbian Opera
nemo, chodziło mi raczej o to, co po kolei wgrać. Puszek mi to dokładnie opisał, roota znalazłem jak zrobić wcześniej, tylko ten poradnik zarzucony przez Ziomala trochę lepszy. Nie wiedziałem czy najpierw trzeba roota, czy recov.
W każdym razie dziękuję za odpowiedź wszystkim oprócz nema.

[ Dodano: 17 lis 2014, o 17:42 ]
Ale patrzę, że wstawiłeś mu minusa, że źle. Czy jednak jakoś inaczej?
Jesteś ekspertem, wykaz się.
A, jeszcze coś, czy recov. się wgrywa? Co do Andrzeja, to ja się zupełnie nie znam...
Reply with quote 


Post Re: [Galaxy Mini II] Root, Recovrery i inne głupoty. Jak to zrobić? 17 Nov 2014, o 18:52

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Wszystko masz w poradniku.
Wgrywasz recovery przez ODIN, przez recovery instalujesz SuperSU albo customa (nie ma nic dobrego, lepiej samemu pousuwac co zbedne i ewentualnie mody na grafike)
Pozniej ewentualnie kasujesz licznik i trojkat przy wlaczaniu przez TriangleAway.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests