Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 13 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Słuchasz techno, rocka? Masz włosy na żel? Szatan jest z Tobą!

Post Słuchasz techno, rocka? Masz włosy na żel? Szatan jest z Tobą! 19 Apr 2011, o 17:06

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox


Co tu dużo pisać... porażka. Pranie mózgów w białych rękawiczkach.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Słuchasz techno, rocka? Masz włosy na żel? Szatan jest z Tobą! 19 Apr 2011, o 21:14

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox


____________________________________________________________________________________________________



Reply with quote 


Post Sprawdź czy jesteś szatanistą. 27 Apr 2011, o 12:11

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Sprawdź czy jesteś szatanistą..

Nie wiem czy dobry dział, ale filmiki są śmieszne...



ciąg dalszy:



Ze strony:
http://www.joemonster.org/filmy/34685/S ... szatanista

Jeśli grałeś w gry.. takie jak Diabolo, czy RPG .. wiedz, że jest coś z Tobą nie tak.. :D
Reply with quote 


Post Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą. 27 Apr 2011, o 15:01

Male - 90%  Posts/Topics401/39  Reputation point 863 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Haha... np. Harry Potter
Pijesz? Nie. Palisz? Narkomania? Nie. Może Harry Potter? Tak, przeczytałem go calego :lol-above: :rotfl: :hihi:
Techno , wschodnie sztuki walki, gwiezdne wojny :D
Padłem...
Reply with quote 


Post Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą. 27 Apr 2011, o 15:03

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Chodziło mi bardziej o to, żeby to przedyskutować :>

W czym Gwiezdne Wojny, lub pozytywne myślenie są "szatanistyczne"? :D Trochę przeginają księżulowie, żeby się czepiać takich rzeczy.. :/
Reply with quote 


Post Re: Sprawdź czy jesteś szatanistą. 27 Apr 2011, o 16:09

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
akatsuki wrote:
Chodziło mi bardziej o to, żeby to przedyskutować
Nie wiem jak Wy ale ja toku myślowego tego księdza nie ogarniam. Jeśli chciałbyś poznać szczegóły to chyba jedynie od autora tych słów. No co zrobić, są kibice i kibole, katolicy i katole a także księża i księżole. A to jest jeden z nich.
Reply with quote 


Post Re: Słuchasz techno, rocka? Masz włosy na żel? Szatan jest z Tobą! 27 Apr 2011, o 19:47

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ja tam nie wiem co on jarał, ale chciałbym się poznać z jego dilerem ;) Zobaczcie ilu takich księży jest. Czasami mimo woli słucham kazania przechodząc obok kościoła i to co oni potrafią gadać to jest masakra. Już pomijam fakt, że ostatnio dostałem od pewnego księdza "kazanie" ponieważ musząc się do niego odezwać mówiłem per Pan. Nie chciał przyjąć do wiadomości tego, że mam w du*** jego koloratke (?) i dla mnie jest zwykłym człowiekiem.
Reply with quote 


Post Re: Słuchasz techno, rocka? Masz włosy na żel? Szatan jest z Tobą! 27 Apr 2011, o 21:44

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
No i się co nieco wyjaśniło, jeden z komentarzy:

Quote:
To dobre jest:

Komunikat Kurii Metropolitalnej w Krakowie w sprawie działalności ks. dr. hab. Piotra Natanka

Od dłuższego czasu do Kurii Metropolitalnej w Krakowie napływają ze strony wiernych liczne zapytania i wyrazy zaniepokojenia w sprawie kontrowersyjnych publicznych wypowiedzi ks. dr. hab. Piotra Natanka, kapłana Archidiecezji Krakowskiej. Mając na względzie spoczywający na biskupie diecezjalnym obowiązek czuwania nad poprawnością nauczania doktryny chrześcijańskiej, Arcybiskup Metropolita Krakowski dekretem z dnia
3 lipca 2009 r. powołał komisję teologiczną z zadaniem dokonania oceny teologicznej treści publicznie głoszonych przez ks. Piotra Natanka. Komisja przedstawiła negatywną ocenę działalności Księdza, stwierdzając błędy teologiczne w głoszonym przezeń przepowiadaniu
i prowadzonej działalności. Ponadto Arcybiskup Metropolita Krakowski zarządził wizytację w prowadzonym przez ks. Piotra Natanka ośrodku „Pustelnia Niepokalanów” w Grzechyni
k. Makowa Podhalańskiego.

Po zapoznaniu się z przedłożonymi przez oba zespoły sprawozdaniami, Arcybiskup Metropolita Krakowski podjął w stosunku do ks. Piotra Natanka następujące decyzje, mając na względzie dobro społeczności wiernych i samego Duchownego:

1. Zawiesił do odwołania zgodę na prowadzenie pracy naukowej na uczelniach
i wydziałach katolickich.
2. Działalność duszpasterską ks. Piotra Natanka ograniczył do parafii zamieszkania. Poza zwyczajną posługą kapłańską prowadzoną tam pod kierunkiem proboszcza, ks. Natanek nie może podejmować posług duszpasterskich w innych miejscach.
3. Nie zezwolił i nie zezwala ks. Piotrowi Natankowi na publiczne wystąpienia, publikowanie tekstów, rozprowadzanie własnych publikacji (w tym także nagrań video i audio) oraz udostępnianie ich do rozprowadzania przez inne osoby.
4. Polecił zamknięcie prowadzonych przez ks. Piotra Natanka, lub za jego zgodą przez inne osoby, stron internetowych ze szkodliwymi treściami oraz doprowadzenie do wycofania wszystkich materiałów, które już są udostępnione w Internecie przez wyraźne wycofanie zgody na ich upublicznianie.
5. Polecił ks. Piotrowi Natankowi udzielić wyjaśnienia i przeprosić za to, że dotychczasowa jego działalność mogła wyrządzić szkody tak poszczególnym osobom, jak i społeczności wierzących.
6. Nie zgadza się na prowadzenie jakiejkolwiek działalności duszpasterskiej
w ośrodku „Pustelnia Niepokalanów” w Grzechyni.



Ksiądz Piotr Natanek w rozmowie z Księdzem Kardynałem zapewnił, że jako wierny syn Kościoła dostosuje się do powyższych decyzji.



Kraków, dnia 2 marca 2010 r.

za zgodność



Kanclerz Kurii


A strona jak działała tak działa...wierny syn kościoła buehehehe....
http://piotrnatanek.pl/


;)
Reply with quote 


Post Re: Słuchasz techno, rocka? Masz włosy na żel? Szatan jest z Tobą! 27 Apr 2011, o 22:43

Male - Friend  Posts/Topics631/42  Reputation point 430 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mówiąc krótko - czubek. Ludzie z jego parafii nadal będą go słuchać i nie jedno dziecko dostanie po głowie albo zostanie wysłane do księdza bo postawi sobie włosy na żel czy oglądnie gwiezdne wojny. Masakra.
Reply with quote 


Post Re: Słuchasz techno, rocka? Masz włosy na żel? Szatan jest z Tobą! 28 Apr 2011, o 05:08

Male - Troll  Posts/Topics120/16  Reputation point 92 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Bo to Polska właśnie....
Reply with quote 


Post Re: Słuchasz techno, rocka? Masz włosy na żel? Szatan jest z Tobą! 28 Apr 2011, o 13:04

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Chrome
Co ma do tego Polska właśnie? :) Przełożeni księdza Piotra wyrazili się na jego temat chyba w jasny i zrozumiały dla każdego sposób... Jakby go poparli, to wtedy można by było napisać "bo to Polska".
W każdym narodzie może ujawnić się taki sługa boży o ciekawych poglądach, niezależnie od tego w jakim państwie jesteśmy.
Reply with quote 


Post Re: Słuchasz techno, rocka? Masz włosy na żel? Szatan jest z Tobą! 28 Apr 2011, o 15:18

Male - Troll  Posts/Topics120/16  Reputation point 92 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Ale u nas jest nadzwyczaj dużo takich sług bożych.Za dużo...
Reply with quote 


Post Re: Słuchasz techno, rocka? Masz włosy na żel? Szatan jest z Tobą! 13 May 2011, o 06:49

Male - Troll  Posts/Topics120/16  Reputation point 92 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome


Co już gutek nie śpiewa Pidżamy? To ye ujostffo.Przynajmniej dla mnie :D

UAWGA!! Film zawiera słowa niecenzuralne , więc nie powinny go oglądać dzieci nieznające owych.Myślę jednak , że takich nie ma (chyba , że jakiś neogówniarz 6 letni) , więc droga otwarta .

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 13 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





cron