Słuchawki Urbanes już w Polsce

Wszelkie urządzenia elektroniki użytkowej, np. MP3, konsole.

Post by WojtekGr » 31 Jan 2013, o 16:37

Hama wprowadziła do swojej oferty słuchawek kolejną markę. Urządzenia Urbanears łączą jakość oraz ergonomię z rozsądną ceną.

Image
Plattan

Urbanears to szwedzka marka stworzona przez pasjonatów muzyki i nowych technologii. Słuchawki tej firmy można było zobaczyć m.in. na ostatnich targach CES w Las Vegas. Wpisują się one w skandynawski design, charakteryzujący się prostotą, minimalizmem i elegancją. Na uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie modele Urbanears posiadają ręcznie wykonane przetworniki. Szwedzki producent podkreśla, że podczas projektowania urządzeń przywiązuje szczególną wagę do wysokiej jakości dźwięku oraz ergonomii. Słuchawki mają stanowić niejako element ubioru, nie ograniczający w żaden sposób swobody właściciela.

Image
Zinken

Hama wprowadziła do swojego portfolio pięć modeli słuchawek Urbanears. Najbardziej zaawansowana technologicznie jest seria Zinken, ciesząca się uznaniem wśród DJ –ów. Przetworniki 40mm Dual zapewniają klarowny i soczysty dźwięk. Zakres częstotliwości słuchawek wynosi od 20 Hz – 20 kHz, zaś impedancja 85 Ohm. Parametry nie są jedynym atutem tego modelu. Inne walory to obracane muszle, gniazdo Zound, pozwalające słuchać muzyki we dwoje czy kabel zakończony z jednej strony wtykiem 3,5 mm, a z drugiej 6,3mm. Ten drugi przystosowany jest do sprzętu używanego przez profesjonalnych DJ-ów. Słuchawki wykonane są materiału, który nie absorbuje zapachu oraz potu, co predysponuje je nie tylko do zastosowania w dyskotekach, ale również podczas uprawiania sportu. Model Zinken obecnie dostępny jest w wielu kolorach i sukcesywnie pojawiają się nowe.

Image
Medis

Image
Tanto

Image
Bagis

Medis, Tanto oraz Bagis to propozycje dla mobilnych użytkowników. Słuchawki sprawdzą się podczas spaceru, uprawiania sportu ( coś dla mnie :hihi: ) czy w środkach komunikacji miejskiej. Rozwiązanie EarClick, wykorzystywane przez Medis, sprawia, że słuchawki pewnie trzymają się na uchu i wygodnie się noszą. Nabywca tego modelu otrzymuje cztery dodatkowe nakładki w różnych rozmiarach. Słuchawki posiadają przetworniki o średnicy 15 mm, obsługują pasmo 20 Hz – 20 kHZ, a ich poziom impedancji wynosi 32 Ohm. Są one dostępne w trzech kolorach: ciemnoszarym, indygo oraz ciemnoszarym. Model Tanto posiada przetworniki o średnicy 36 mm, a pasmo przenoszenia oraz impedancja są tożsame ze słuchawkami Medis. Tanto jest oferowane również w wielu kolorach. Wszystkie modele słuchawek Urbanears mają mikrofon i współpracują z popularnymi terminalami – Samsunga, RIM, HTC czy Apple.

Ceny słuchawek Urbanears

Bagis – 139,00 złotych
Tanto – 179,00 złotych
Medis – 229,00 złotych
Plattan – 259,00 złotych
Zinken – 399,00 złotych

Telix.pl

Wojtek ;]
Image
WojtekGr Male
Pozdrawiam. Wojtek ;)
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Samsung GT-S6500D (Galaxy Mini 2)
Soft: Andrzej 2.3.6
Operator: Heyah
Age: 30
Location: Rogoźno

Joined: 28 Dec 2012
Online: 22d 12h 1m 4s
Posts: 747Topics: 142
Reputation point: 985
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by Krzysiek_PL » 31 Jan 2013, o 16:52

Bagies mi się podobaja ;D
reszta jakas taka brzydka :ehh:
Ericsson s868->Nokia 8210->Nokia 3100->Siemens a57->Samsung C300->Nokia 2600->Sony ericsson t68i->Nokia 3510i->Samsung x640->Nokia 3110classic->Sagem my411x->Nokia 6300->Samsung u800->Nokia E52->Sony Ericsson Zylo->Nokia X2-00->nokia 5230->LG P350(swift me)->Samsung Galaxy mini 2->Windows Phone 8s by HTC->Sony Xperia M/Nokia N8-00->Huawei P8 Lite-> iPhone SE 64GB-> Honor View 10 -> Oneplus 7t -> Iphone 13 pro

Newsman - 27.01.2013-??.??.??


Wrzuciłem fajny news...? Jesli tak daj Image
Krzysiek_PL Male
*BOOM HEADSHOT*
Newsman

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Honor View 10 || Oneplus 7T
Soft: Android 8.0 || Android 10
Operator: Plus
Age: 28
Location: Mikołów

Joined: 16 Jul 2011
Online: 138d 22h 27m 3s
Posts: 2149Topics: 499
Reputation point: 2966
    Windows 7 Chrome

Post by WojtekGr » 31 Jan 2013, o 18:38

Ja bym chyba w Zinken poszedł :hihi: Ale oczywiście mi się najdroższe podobają ... :D



Wojtek ;]
Image
WojtekGr Male
Pozdrawiam. Wojtek ;)
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Samsung GT-S6500D (Galaxy Mini 2)
Soft: Andrzej 2.3.6
Operator: Heyah
Age: 30
Location: Rogoźno

Joined: 28 Dec 2012
Online: 22d 12h 1m 4s
Posts: 747Topics: 142
Reputation point: 985
    Windows XP Firefox


Return to Akcesoria

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests