Forum nie tylko dla ekspertów! Dyskusje o telefonach, rozwiązywanie problemów, zaawansowany tuning - hacki, patche i modyfikacje, darmowe gry i aplikacje.
Witam. Ostatnio przyszedł mi do głowy pewien pomysł, aby całkowicie stuningować nokię 3110c, tj.: -wymienić aparat na co najmniej 3.2 mpx; -wymienić gniazdo słuchawkowe na takie jakie jest np. w komputerze; -zmienić głośnik na lepszy.
I teraz pytanie do Was, drodzy koledzy: Czy jest taka możliwość? Jeżeli tak, to ile kosztowałoby mnie zrobienie takiego tuningu? Proszę o odpowiedź!
--Pozdrawiam--
Last edited by Kamilos896 on 13 Jan 2010, o 16:06, edited 1 time in total.
@up: Może to i żart, ale nieprawdaż że fajnie by było mieć aparat 3.2 mpx w nokii 3110c?
Edit2: Znalazłem głośnik i aparat w niezłej cenie Aparat widzę że będzie pasował ale mam problem co do głośnika. Daję Wam linka, żebyście mogli zobaczyć co wyszperałem :
Tutaj nawet nie chodzi o wykonanie informacji ale o brak sterwnikow obslugujacych wieksza matryce. Do zrobienia zdjecia prawdopodobnie by nie doszlo wlasnie z tego powodu.