Forum nie tylko dla ekspertów! Dyskusje o telefonach, rozwiązywanie problemów, zaawansowany tuning - hacki, patche i modyfikacje, darmowe gry i aplikacje.
Witam potrzebuję sposobu na numerację na mojej stronce. Jak widać na stroncę mam numerację z prawej a spis na środku. Szukam sposobu na przerobienie tego by numeracja i spis był na śroku. Stronka to:
LubiaK, przecież tak nic nie ma trudnego w Notepad+. Ot, ulepszony notatnik. No nie przesadzaj, co jest trudnego w wstawieniu tego do kodu? No tak, jakbym tak namieszał w HTML to też bym miał problemy.
Olać jakiś Notepad+. Jak ja pisałem strony w html'u to używałem Pajączka. Bardzo przyjemny program, który daje możliwość podglądu na bieżąco i automatycznie zamyka dane parametry. Chcesz wpisać (<a href...), zdążysz wpisać tylko <a i już masz całą funkcję dla linka.