Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image





Symbian czy Android?
Symbian 51%  51%  [ 21 ]
Aero12, born2die, Conrado967, cqdlaty1987, djfocus18, jonny, LubiaK, martwypies, Maryl, Michrze, pako150, Qbiak, rafal1234.1997, Romland, Snap, swider_xd, szymon197702, tadzik53, wook, zibi305, ZiomalMarcin
Android 49%  49%  [ 20 ]
$zymon, Agentix, boczkens, daniek1, HitFan, IuDeX, jesion, kimi, kosmita1993, lolq_1990, maciek, mar99, nemo333, Pablo-87, pawelooss, Przemek.B, Remix, ryba, Wodnik Szuwarek
Total votes : 41


Previous topic | Next topic
Page 3 of 3 [ 35 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3
Print view
Write comments Post new topic


Symbian vs. Android?

Post Re: Symbian vs. Android? 31 Jan 2011, o 17:02

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
No ja właśnie chciałem kupić 6720c, bo fajny telefon, 20msc gwarancji, jak nówka i za 4 stówki, ale dużo osób mówi, że ten system to przeżytek, że nie ma konkurencji ani przyszłości, za to mój kolega twierdzi, że Nokia się weźmie za Symbiana i poleci z nim na samą górę.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Symbian vs. Android? 31 Jan 2011, o 17:06

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
hoppek wrote:
Nokia się weźmie za Symbiana i poleci z nim na samą górę.

Ale nie w tym telefonie ;]
Reply with quote 


Post Re: Symbian vs. Android? 31 Jan 2011, o 17:10

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
A znowu wolałbym jakiegoś Andro i żeby koniecznie była fizyczna klawiatura i czysty interfejs, bez żadnych nakładek producentów. Ale jest dużo telefonów na Androidzie, które mi się podobają, ale tak: Spica - nie ma fizycznej klawy i ryba kiedyś pisał na SB, że jest awaryjna, LG Swift - trochę nie podoba mi się z wyglądu, ale ma fabrycznie Androida 2.1 bodajże, i5800 - podoba mi się, bawiłem nim się, ale ten bałagan w menu... Jak u Kamila na stole... I w ogóle on ma nakładkę TouchWiz 2.0 Plus lub 3.0, a ja chciałbym czystego Andro, bez nakładek. BTW. Kolega twierdzi, że Andro ma małe możliwości modyfikacji w porównaniu z iOS czy Symbianem, mówi, że czysty Android jest dobry, że niby po roocie telefon mógłby świrować, ale ja i tak wiem lepiej i nie zgadzam się z jego poglądami. On woli WM, bo twierdzi, że dużo modyfikacji, a ja myślę, że WM to epoka kamienia łupanego. Tyle ode mnie.

[ Komentarz dodany przez: ryba: 31 stycznia 2011, o 16:16 ]
Uwielbiam mądrości ludowe Twoich kolegów :D.
Reply with quote 


Post Re: Symbian vs. Android? 31 Jan 2011, o 17:35

Male - 50%  Posts/Topics181/42  Reputation point 74 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Generalnie lubię Symbiana, ponieważ jest na niego dużo programów


Ile? :D

Bez jaj, ostatnio chciałem coś z Ovi Store ściągnąć to 15 minut wycieczki po jakichś nic niewartych szitach i koniec. Nie mogę nic znaleźć o dokładnej liczbie jaka jest, w Andro Markecie jest około 200000 gier/aplikacji i są lepiej przystosowane do różnych modeli, w Ovi Store pewnie też jest jakaś większa liczba tyle że tam jest jeszcze podział na s60v2, v3, v5, ^3 itd.

Jedyny plus Symbiana jaki osobiście widzę to rzeczywiście łatwość obsługi nawet dla kogoś, kto wcześniej nie miał do czynienia z telefonem na systemie.

[ Dodano: Pn, 31 stycznia 2011, 16:35 ]
hoppek wrote:
za to mój kolega twierdzi, że Nokia się weźmie za Symbiana i poleci z nim na samą górę


daj mi namiar na dilera kolegi :)
Reply with quote 


Post Re: Symbian vs. Android? 31 Jan 2011, o 18:16

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
$zymon wrote:
Bez jaj, ostatnio chciałem coś z Ovi Store

A kto chcący znaleźć przeróżne aplikacje korzysta z Ovi? Programy to się staroświecko z NH i ipmarta bierze, a nie teraz jakieś cuda-markety powymyślali i ludziom się we łbach poprzewracało. :D

Ja również uważam, że ZiomalMarcin ma zupełną rację, iż Symbian ma ogrom aplikacji, a to dlatego, że jest na rynku chyba z 10 lat i przez ten czas to jednak ich się sporo namnożyło. :]

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3 [ 35 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests