Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 4 [ 55 posts ]
Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego?

Post T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 20:40

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
5 czerwca 2011 r. marka Era znika z polskiego rynku. Nadchodzi T-Mobile Polska. Strona już działa: www.t-mobile.pl

Ciekawe, jakie promocje przygotują? :> Na pewno mają być lepsze pakiety internetowe, bo w Erze zawsze była klapa.

Last post
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 20:45

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
Zmień proszę nazwę tematu, bo jest nieco prowokująca.

Hmm, szkoda że nie umożliwili rozwiązania umowy bez żadnych kar, ale to nic. Może niedługo wprowadzą zmianę w regulaminie, przez którą rozwiąże z nimi umowę.

Paweł, a tak z ciekawości. Byłeś już na tej stronie? Widziałeś co dla zwykłych szaraków udostępnią co nie? :>
Jak dla mnie to jest duży krok na przód.
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 20:49

Male - 90%  Posts/Topics401/39  Reputation point 863 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Pakiety w erze to klapa...?
Ty chyba orange nie miałeś
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 20:50

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
To jest cała zawartość strony:
Image
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 20:52

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
HitFan wrote:
To jest cała zawartość strony:

Po cholerę ten znak wodny? :D

Kliknij sobie w odnośnik "czytaj więcej" a zobaczysz co szykują. Oczywiście nie są udostępnione cenniki, ale jest kilka ważnych informacji.
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 20:53

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Nie ja go dodałem, to ten hosting obrazków NokiaHacking.pl
Wcześniej tego nie było
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 21:01

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
Mam nadzieję że T-Mo wprowadzi wyczekiwany przeze mnie pakiet sms do wszystkich sieci. ;D
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 21:15

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
ili wrote:
Ty chyba orange nie miałeś

W free na kartę za doładowanie za 50zł dostajesz ~3GB pakietu. Więc źle nie jest.
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 21:18

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
HitFan wrote:
doładowanie za 50zł dostajesz ~3GB

ale wcześniej musisz wyslać jakiegoś sms'a o włączenie usługi, czy sami od siebie tak dają? :>
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 21:22

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Nie wiem, kumpel ma. Ale najprawdopodobniej nie, bo to jest oferta stworzona do internetu ;D
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 21:32

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Z tego co wiem to zadnego szoku nie bedzie jak to sam prezes t mobile oglaszal.Powiedzial, ze nie beda ani drodzy, ani tani, czyli jednym slowem do du** i dziekujemy... xP
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 22:08

Male - 90%  Posts/Topics401/39  Reputation point 863 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
HitFan, No wlasnie, a powiedziec Ci jakie mam w zetafonie?
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 22:12

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
W zetafonie możesz zmienić ofertę na Orange Free bez żadnych konsekwencji, mój tata zmieniał z Orange Go na OPOP.
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 22:45

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
adam wrote:
Zmień proszę nazwę tematu, bo jest nieco prowokująca.

Oj tam, oj tam. :E

Obrazek z czeskiej strony. ;>

Image
Reply with quote 


Post Re: T-Debile... A może jednak wyniknie z tego coś ciekawego? 20 May 2011, o 23:07

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Wiecie co Wam powiem. Orange, Era to tak naprawdę nic w porównaniu z tym co oferuje Plus. Fakt internetowy pakiet jest tam drogi, ale jest masa innych promocji i pakietów np. w Mixie. Dużo taniej to wychodzi niż w Orange nie wspominając już o Erze. Telefony Plus oferuje najlepsze, zasięg także jest najlepszy w Polsce. Tam gdzie Ery i Orange nie ma, tam Plus utrzymuje 3G. Czemu mam Orange? Jestem zmuszony przez ilość osób telefon tam mający. Szkołę skończyłem, więc nie będę już korzystał ze szczeniackiego 600sms: '' Hej, co jutro w szkole?'' Ale zmienię sieć na Plusa i będę miał tanio, i 3G prawie wszędzie. Tyle!

PS Oczywiście każdy ma swoją ulubioną sieć ;)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4 [ 55 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests