T-Mobile Mix z usługą Blueconnect Max już od 1 września

Najnowsze doniesienia z branży GSM, recenzje nowości aplikacji i gier.

Post by choinka176 » 30 Aug 2011, o 13:09

Image
Po ciekawej ofercie dla klientów wybierających abonament w Orange, przyszła pora na coś dla amatorów ofert Mix. Tym razem w sieci T-Mobile. Już od 1 września sieć będzie aktywować usługę Blueconnect Max we wszystkich Mixach. Jakie są szczegóły nowej oferty?
Podpisując aneks lub nową umowę z T-Mobile klienci będą mogli korzystać z usługi Blueconect Max z pakietem danych w wysokości 100 MB. Po przekroczeniu limitu szybkość korzystania z Sieci drastycznie spadnie, jednak operator nie będzie naliczać dodatkowych opłat.
Blueconnect Max będzie przyznawany bezpłatnie na okres od 3 do 12 cykli rozliczeniowych. Wszystko zależeć będzie od zadeklarowanej liczby doładowań i taryfy.
W informacji prasowej, T-Mobile chwali się dostępnością smartfonów T-Mobile move i Samsung Galaxy Mini. Urządzenia można kupić już za złotówkę, nawet w najtańszych ofertach z obowiązkowym doładowaniem w wysokości 25 zł.
W zestawieniu ze smartfonami pakiet 100 MB danych internetowych nie brzmi zbyt atrakcyjnie. Bezproblemowe korzystanie z tak niewielkiego pakietu będzie możliwe jedynie dla osób, które okazjonalnie korzystają z internetu w telefonie. Lepsze to, niż nic :).


źródło: komorkomania.pl
MOJE TELEFONY: NOKIA 6020-->SAMSUNG E250-->NOKIA 5200 XM-->NOKIA6300-->SE K550I-->NOKIA 6500slide-->SE W890i-->
NOKIA E52-->SE XPERIA X8

Image
Image
Jeśli pomogłem naciśnij Image
choinka176 Male
NH
Sponsor
 
Offline
 
Telefon: SE Xperia X8
Soft: 2.1
Operator: T-Mobile

Joined: 5 Nov 2010
Online: 22d 10h 56m 31s
Posts: 346Topics: 70
Reputation point: 360
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to Nowości & Ciekawostki

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests