Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 35 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia.

Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 9 Nov 2010, o 12:40

Male - 60%  Posts/Topics211/15  Reputation point 87 
Offline  Profile 
Windows XP Internet Explorer 8
moje zdanie jest takie,ze zyjemy w bardzo porabanym kraju, ludzie cierpia na homofobie wogole na wiele fobii, zwiazanych z osobami ktore sa bi seksualistami, ktore zmienily plec itp itd. Wiecie dlaczego tak jest, bo niektore media, rzad, a nawet prezydent, utworzyli razem chory wizerunek tych ludzi, czy oni robia wam cos zlego - z pewnoscia nie.Nie mam nic do tych sob, bo znam kilka z takich kregow i jestesmy w dobrych zwiazkach przyjacielskich.

A teraz pytanie retoryczne do was, to znaczy ze nie musicie odpowiadac.Bo i tak wiem, przynajmniej tak sadze ze wiem jak odpowiecie.

Kogo bardziej byscie sie bali, mordercy czy osoby bi seksualnej badz transseksualnej.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 9 Nov 2010, o 19:18

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
michero wrote:
Dla czegoś takiego jest testament, więc dla przeciwników to słaby argument:)

A co jak testamentu nie zdążył delikwent napisać? Wtedy dziedziczy się ustawowo, czyli może być tak, jak napisał pawelooss.
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 11 Nov 2010, o 12:10

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
Każdy jest równy. Nie ważne czy jest katolikiem, homoseksualistą, czy czarnoskórym mężczyzną.

Nie zgadzam się jednak na adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne. Chyba, że dziecko (co wiadomo ciężko poczynić) samo jest innej orientacji. To tylko taki mój wyjątek od reguły. Więcej nic nie mogę powiedzieć, bo tak naprawdę nie mam co. :P

Pozdrawiam
adrian219

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 10 listopada 2010, o 18:19 ]
Że co? Dziecko do wieku dojrzewania przeważnie nie zajmuje się seksualnością.

[ Dodano: 11 lis 2010, o 11:10 ]
Dlatego mówię, że ciężko to poczynić. :)
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 1 Mar 2014, o 16:00

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No Mati91, Davvid, ZiomalMarcin, chcecie coś dodać? xD xD xD
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 1 Mar 2014, o 16:17

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
myśle, że wszystko zostało juz napisane xP
Baba z facetem idzie do łózka, a facet z facetem może iść co najwyżej na piwo. Dla mnie to proste, nie wiem czego nie kumacie xD
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 1 Mar 2014, o 16:36

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Oczywiście. Nikt normalny nie toleruje gejów oraz lesbijek. Tylko ludzie chorzy popierają to dziwne zjawisko. Zresztą, kilku moich idoli wypowiada się o gejach tak jak powinno się o nich wypowiadać i ich tępić, poprzez spalenie na stosie :D









A Ci co ich bronią są porąbani!!! A jak już tak bardzo chcą się łoić w dupakę, to niech siedzą, gdzieś w podziemnych ukryciu, a nie łażą po moim kraju i manifestują, i jeszcze chcą adoptować dzieci... To niech se ku*** zrobią! cw**e!
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 1 Mar 2014, o 16:40

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
davvid wrote:
myśle, że wszystko zostało juz napisane xP

W ukrytych Pogaduchach. :hihi:

davvid wrote:
Baba z facetem idzie do łózka, a facet z facetem może iść co najwyżej na piwo. Dla mnie to proste, nie wiem czego nie kumacie xD

No ja też nie rozumiem ludzi, którzy mają inny pociąg. Ale nie będę palił tego, czego nie rozumiem, bo tylko dzicz tak robi. ;_;
>> http://pl.wikipedia.org/wiki/Biblioteka_Aleksandryjska

Mati91 wrote:
Tylko ludzie chorzy popierają to dziwne zjawisko.

Ja nie popieram. Jednakże jednocześnie:
Evelyn Beatrice Hall wrote:
Nie zgadzam się z tym, co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć.
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 12 Sep 2015, o 15:00

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
W związku z najnowszym kryzysem imigranckim, ktoś ma coś do dodania nt. tolerancji wobec nowych przybyszów? :E

Krzysztof Stanowski wrote:
Widzę ogromną zgodę w najważniejszej kwestii.
Polacy boją się, że uchodźcy trafią do Polski.
Uchodźcy też boją się, że trafią do Polski.
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 12 Sep 2015, o 15:31

Male - Patcher Mod  Posts/Topics695/71  Reputation point 1664 
Offline  Profile 
Symbian Opera
imigranci spoko moga byc i zyc w Polsce, nie mam nic przeciwko dopoki nie beda wlazic w moje zycie priv d:
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 12 Sep 2015, o 17:30

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Android Chrome
Niech sp***dalają...
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 12 Sep 2015, o 18:51

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Android Chrome
Tez jestem przeciw tym ludziom
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 12 Sep 2015, o 19:07

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Android Chrome
Po ch** jestescie im przeciw skoro oni w tym obsranym i obszczanym kraju i tak nie beda chcieli zostac? Oni wypierdalaja na biegun polnocny przez danie, norwegie, zeby tam zamarznac na smierc lub nakarmic niedzwiedzie polarne xD
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 12 Sep 2015, o 20:36

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
przecież już jakaś ciapacka rodzinka uciekła z Polski do Rzeszy, bez słowa. Ani 'dziękujemy', ani 'sp***dalajcie'...
Tylko Allahu akbar i do przodu, przez Odrę na Niemcy xD
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 13 Sep 2015, o 10:35

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
To teraz ja się wypowiem. Polacy to nieprawdopodobni rasiści, aczkolwiek ich obawy tym razem są bardziej uzasadnione.

MUsk wrote:
imigranci spoko moga byc i zyc w Polsce, nie mam nic przeciwko dopoki nie beda wlazic w moje zycie priv d:

I to byłoby piękne, tak jak polscy Tatarzy od wieków zgodnie współżyjący z Rzeczpospolitą, a wyznający przecież Allaha.
Tylko że ci, którzy teraz tu płyną, wydają się być nastawieni niestety mniej pokojowo, a za to dużo bardziej ekspansywnie.

Co można zrobić w tej patowej sytuacji? W skrócie to, co Niemcy, Dania i Węgry.
1) Przyjąć tych, którzy już się dostali do Europy i ich jakoś rozsądnie rozlokować (np. po jednej rodzinie w każdej parafii, jak radzi papież tak, żeby nie tworzyli enklaw, tylko mieli szansę się zaaklimatyzować) - to chrześcijańskie podejście.
2) Ograniczyć system socjalny dla wszelkich imigrantów. W Polsce tego problemu nie ma, no bo i socjalu nie ma.
3) Wzmocnić południowe granice Unii Europejskiej. Precedens w postaci przyjęcia pierwszej fali uchodźców, zachęci tylko następnych, i o ile obecna ilość nie jest naprawdę ŻADNYM problemem, tak następne mogą już nim być.

Niestety, w polityce międzynarodowej nie ma przyjaźni, a są tylko interesy. Jeśli kultura arabska zachowuje się egoistycznie, a Europa nie dba o swoje, to może jej ulec. Oczywiście nie należy zakazywać dobrowolnego przyjmowania jakichkolwiek imigrantów przez prywatne podmioty, np. fundacje, kościoły, które będą chciały pomóc i wezmą za nich odpowiedzialność. Chodzi tylko o rozwiązanie systemowe na poziomie państw tak, aby systemem finansowym nie zachęcać wszystkich do przyjazdu, bo to jest zbiorowe samobójstwo. Natomiast jeśli chcą przyjechać i pracować - droga wolna.

A ogólnie to ciężki temat, bo gdyby w moim kraju wybuchła wojna, to też bym sp***dalał, więc doskonale ich rozumiem...
Reply with quote 


Post Re: Tolerancja narodowościowa, rasowa, religijna, seksualna - wolność sumienia. 13 Sep 2015, o 12:15

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
pawelooss wrote:
Polacy to nieprawdopodobni rasiści
ja akurat wolę być rasistą, niż lewakiem ze ściętą głową i zgwałconą żoną.

pawelooss wrote:
gdyby w moim kraju wybuchła wojna, to też bym sp***dalał, więc doskonale ich rozumiem...

dlaczego większość imigrantów to faceci w wieku poborowym? Jaki odsetek stanowią kobiety i dzieci? To jest jawna inwazja na Europę w celu zapanowania nad nami. Żodyn szanujący się brudas nie pomyśli o pracy. Żodyn.

#EuropaDlaEuropejczyków

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 13 września 2015, o 12:50 ]
A ile znasz historii, gdy Polak jako głowa rodziny najpierw sam jedzie na zmywak do Anglii rozeznać się, co i jak, a dopiero gdy już się w miarę ustatkuje, to sprowadza żonę i ewentualne dzieci?
PS: Gardzę wszystkimi gardzącymi ludźmi określeniami jak: „brudas”, „asfalt”, „ciapaty” itp.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 35 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests