Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 10 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[E51] Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń?

Post [E51] Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń? 1 Dec 2009, o 11:40

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Internet Explorer 8
Czy słyszał ktoś o programie albo jakimś sposobie, który pozwoliłby usuwać pojedyncze wpisy do rejestru połączeń ?
To że da się skasować pozycje w wybieranych, odebranych i nieodebranych połączeniach nie zmienia faktu , że gdy wejdziemy Rejestru i przejdziemy klawiszem funkcyjnym w prawo , to okazuje się , że wpisy nadal tam pozostają :O .
Nie pomaga opcja zmiany ustawień. Można jedynie zmienić czas trwania rejestru lub go całkowicie wyłączyć , a mi zależy na tym aby usuwać wybrane pozycje tak , by na trwałe znikały z wpisu a pozostałe ... pozostawały ;D [oczywista oczywistośc] :thumbup:

Nie wierzę , że Was nie nurtuje ten problem :ehh:
Last edited by 23adamek on 1 Jan 1970, o 02:00, edited 1 time in total.

Last post
Reply with quote 


Post [E51] Re: Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń? 1 Dec 2009, o 14:52

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Nie słyszałem o takim programie, a w telefonie, jak wiesz, nie ma takiej opcji. Pozostaje ci pilnować, żeby nikt ci nie grzebał w telefonie;)
Reply with quote 


Post [E51] Re: Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń? 1 Dec 2009, o 17:36

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Internet Explorer 8
Ja akurat nie muszę pilnować , bo moja żona mi nie szpera :lol: .
Kolega ma wścibską dziewczynę i pytał mnie czy da sie coś z tym zrobić ^^,
Nigdy nie zwracałem na to uwagi ale jak mi o tym powiedział , to powiem szczerze , że mnie zaskoczył :eek:
Tak sobie myśle , czy nie dałoby się może usunąć całkowicie tej ikonki"rejestr" w shackowanym telefonie. Jeśli tak , to czy wówczas pod "zieloną słuchawką" pozostałyby połączenia nawiązane, odebrane i nieodebrane czy też by znikały ?

Dziwna ta opcja , żeby nie możnabyło mieć całkowitej kontroli nad swoim fonem ???
Reply with quote 


Post [E51] Re: Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń? 1 Dec 2009, o 17:44

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
23adamek,
Usunąć raczej nie, ale można ikonkę przenieść do jakiegoś folderu i wtedy nie będzie jej w menu ale wgłębi telefonu ;)
Reply with quote 


Post [E51] Re: Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń? 1 Dec 2009, o 19:29

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
23adamek, a jak siedzisz w rejestrze i dasz w prawo, to daj w opcje i zobacz czy nie masz opcji Filtr ;] Można dość ładnie to ustawić.
Reply with quote 


Post [E51] Re: Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń? 1 Dec 2009, o 22:49

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Filtr oczywiście jest, można go ustawić, ale po wyjściu z rejestru wraca do pokazywania wszystkiego.
Tak jak pisał patryk-88, możesz przenieść rejestr do jakiegoś folderu, ale pod zieloną słuchawką dalej będzie rejestr połączeń
Reply with quote 


Post [E51] Re: Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń? 2 Dec 2009, o 08:51

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Internet Explorer 8
A ja nareszcie znalazłem ;P !!!

Co prawda nie działa stricte tak jakbym sobie życzył , ale jest bardziej niz OK ;D

Program nosi nazwę TEKTRONIC HIDDEN CONTACTS.
Jesli również macie ochotę, żeby go wypróbować to poniżej zamieszczam link.

Program należy rozpakować za pomocą WinRAR w telefonie. Pojawi się folder o nazwie code-093 a w nim plik instalacyjny. Po instalacji potrzebny będzie kod do programu (wpisz 1234 - można go później zmienić).

Po uruchomieniu pojawi się lista Waszych kontaktów. Najezdżamy na wybrany przez nas kontakt i dajemy opcje -> Set hidden. Po tej operacji kontakt będzie niewidoczny , więc wścibskie osoby nie zobaczą go, szperając w Waszym telefonie ;) Co więcej, wszystkie połączenia z danym numerem (zarówno nawiązane jak i odebrane oraz sms-y) nie będą wyświetlane ani w rejestrze połączeń ani też pod "zieloną słuchawką" :rotfl:
Jedyną rzeczą która w jakiś sposób utrudnia nasze działanie , jet konieczność zapamiętania numeru telefonu "ukrytej" osoby... Pozostaje nauczyć się go na pamięć :hihi:
TEKTRONIC HIDDEN CONTACTS posiada więcej funkcji , ale jeszcze ich nie przetestowałem. W razie jakichś ciekawych odkryć , proszę o podzielenie się wrażeniami :shifty:

link do pliku :
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post [E51] Re: Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń? 11 Feb 2012, o 14:54

Female - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Heyah :)
a czy ten sam nr można zrobić z Nokią C 5 ?
Reply with quote 


Post [E51] Re: Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń? 11 Feb 2012, o 15:00

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Powinno działać co c5 to też symbian.
Reply with quote 


Post [E51] Re: Usuwanie pojedynczych wpisów rejestru połączeń? 27 Aug 2012, o 13:23

Male - 10%  Posts/Topics24/0  Reputation point 5 
Offline  Profile 
Symbian Opera
większość antyvirosów na symbiana ma taka funkcje biała i czarna lista . . Działa na tej samej zasadzie . . Z tego co wiem to plik rejestru znajduje sie w folderze 101f401d w privat logdbu.dat ale nie wiem jak go edytować

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 10 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

rejestr połączeń

Author: Anita26 (11 Jul 2011, o 19:36)

Views: 1769  •  Replies: 1

Last post: SileS (12 Jul 2011, o 17:02) View the latest post



Usuwanie aplikacji Ovi.

Author: maro198805 (31 May 2013, o 06:09)

Views: 1151  •  Replies: 0

Last post: maro198805 (31 May 2013, o 06:09) View the latest post



Aplikacja do blokowania połączeń

Author: neo3311 (19 Apr 2015, o 15:25)

Views: 1473  •  Replies: 4

Last post: neo3311 (19 Apr 2015, o 17:01) View the latest post



Usuwanie historii i ulubiohych z gps

Author: mrowka3 (22 Jun 2010, o 08:35)

Views: 1375  •  Replies: 0

Last post: mrowka3 (22 Jun 2010, o 08:35) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 13 guests





cron