Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 3 [ 38 posts ]
Go to page 1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Uwaga] Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?!

Post [Uwaga] Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 14:22

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Ostatnio coraz więcej userów tworzy sobie wulgarne nicki, czy MODzi tego nie widzą?! Wpadł kolega z nickiem Stalin, obraźliwy nick?! Skądże! Albo inne dziecko neostrady z nickiem maciora... Czekamy aż ktoś założy konto z nickiem "Hitler_to_moje_kochanie" <_< Zgłaszałem wielokrotnie te nicki ale chyba nici z tego, nie mam nic do MODów ale pragnąłbym zauważyć jacy ludzie powoli wchodzą na to forum, nie uczą się w szkole i potem myślą, że Stalin był kasjerem w Biedronce.

Last post
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 14:26

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Kiedyś sie już toczyła dyskusja o nickach :P
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 14:36

Male - Friend  Posts/Topics562/154  Reputation point 304 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
Chcesz moge zmienić swój nick ale czemu mnie wyzywasz od dzieci neostrady
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 14:38

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
Popieram, też mnie to wkurza. Pozatym jak ktoś tworzy sobie konto z takim nickiem to raczej nie będzie udzielał się na forum (przynajmniej pozytywnie), nie będzie przestrzegał regulaminu (już po nick'u widać że nawet do niego nie zajrzał). Takie osoby zazwyczaj rejestrują się żeby czasem coś pobrać, albo porobić sobie jaja.


maciora164 wrote:
Chcesz moge zmienić swój nick


A nie można było pomyśleć od razu?!
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 14:40

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Mamy 12122 zarejestrowanych użytkowników - myślicie, że admini i modzi nie mają lepszych zajęć od sprawdzania każdego nicku, czy czasem nie jest bzdurny? Sorry, ale to chore żądania.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 14:42

Male - Friend  Posts/Topics562/154  Reputation point 304 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Opera
ale czy mój nick was obraża
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 14:45

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Jak chore żądania? Ja nie chce, żeby kontrolować każdego użytkownika ale np "Stalin" wypowiedział się parokrotnie, był zgłaszany i nic. Nie bulwersuj się ale mówię, że modzi powinni trochę uwagę zwracać na to z kim rozmawiają na forum i pogonić trochę te dzieciaki.

@

Odnośnie użytkownika "Maciora" to rzeczywiście tylko pełnosprawny umysłowo człowiek wymyśla takie nicki, od razu nasuwa się, że jakiś dzieciaczek neo, chciał być śmieszny i sobie idiotyczny nick stworzył a poza tym ryzyko, że możesz być dzieckiem neo wzrasta iż masz 14 lat, nie dyskryminuje nikogo kto jest młodszy ode mnie, ma te 13-14 lat ale właśnie w tym wieku najczęściej hodują się dzieci neo.

@ up

Zaraz stworzę konto o nazwie "łysy męski członek" też nikogo nie obraża przecież... więc może sobie być...
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 15:07

Male - 50%  Posts/Topics173/26  Reputation point 108 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
made nie podoba ci się mój nick to może wprowadź cenzure na tym forum i wyrzucaj z niego użytkowników z "niepoprawnymi politycznie nickami"

jeśli jesteś urażony to może oskarż mnie o propagowanie totalitaryzmu...

twoje żadania są chore,nie jesteś tu adminem tylko zwykłym userem,jeśli mój nick cię irytuje to znajdż inne forum,bo nie widze żeby kogoś irytował mój nick,no oprócz ciebie...
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 15:14

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Nie są moje żądania, a chory to co najwyżej jesteś Ty, wiesz kim był Stalin?
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 15:18

Male - 50%  Posts/Topics173/26  Reputation point 108 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
ja więcej zapomniałem niż ty nauczyłeś się przez całe swoje życie

nie bój się wiem że był zbrodniarzem,

[ Dodano: 2009-12-30, 14:20 ]
widze że jesteś z moherowej rodziny radia ma ryja....
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 15:21

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Zbrodniarz to mało powiedziane, ale skoro Stalin nikogo nie obraża...
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 15:25

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Made,
No kim taki był, wykaż się. Dyktator związku radzieckiego no i co z tego? Może kolega stalin, mieszka w Rosji i jak najbardziej podoba mu się ten człowiek.
Po drugie, co masz do maciora164 ? Strzelam, że to jego przezwisko, czemu wtrącasz się w każdego życie prywatne? Boli cię to ? Chcesz te forum całkowicie przekwalifikować na własne zasady bo nie podoba ci się jakiś nick.
Jeśli ktoś ma na nazwisko Maciora to też lejesz go słowami i obrażasz, wyzywasz od dzieci Neo bo takim się urodził? Może tak jest i najpierw wypadało by się spytać grzecznie czy nie mógłby zmienić nicku bo nie ładnie jest wyzywać od dzieci neo bo zwyczajnie nawet nie widać po Stalin czy Maciora żeby zachowywali się jak dzieci neo. Dzieci neo to nie tylko nick, trochę kultury Made bo wiele rzeczy ludziom nie pasuje i nie da się spełnić wszystkich próśb. Ja np chciałbym żyć o wiele lepiej w naszym państwie i zmienić setki ustaw ale da się, bo one mi nie pasują ?

Jeśli chcesz się wykłócać to najlepiej zgłoś sprawę do sądu i tam rozwiążecie swój konflikt. Naprawdę nie masz nic ciekawego do zajęcie że do wszystkich masz jakieś HALO ?

[ Dodano: 2009-12-30, 14:26 ]
Made,
Nie znasz dokładnie życiorysu Stalina to się nie odzywaj. Czytałeś jego biografię chociaż, skoro tyle o nim wiesz ?
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 15:28

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Made, generalnie masz rację. Co do stalina, to sprawa nie jest dla mnie taka prosta. Bo pomyślałem sobie, że może mieć na nazwisko np stalinowski, tak na niego wszędzie mówią, wiec tak się zarejestrował. Oczywiście wiem kim był stalin, ja takiego nicku bym sobie nie zrobił. W tym przypadku, przynajmniej dla mnie, sprawa jest trochę niejednoznaczna.
A co złego jest w maciorze? Nie pytam złośliwie, tylko wydaje mi się, że maciora to po prostu świnia i ten nich chyba nikogo nie obraża?:)

[ Komentarz dodany przez: ZiomalMarcin: 2009-12-30, 14:29 ]
Świnia domowa - płeć żeńska. :E
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 15:28

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Dobra nie wyzywać się publicznie. Jak macie potrzebę powyzywania się to użyjcie do tego PW albo GG.
Reply with quote 


Post [Uwaga] Re: Czy ktokolwiek patrzy na nicki na tym forum?! 30 Dec 2009, o 15:30

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
Dyktator, z którego rąk zginęło, parę milionów osób, no dziwne, że ktoś ma takie upodobania, twoim tokiem myślenia jeśli ktoś wielbi Hitlera to nie można go karać za to, przecież naziści czynią dobro na świecie. Jeśli przezywają mnie w szkole "jeb**y, brudny złamas" to też mnie upoważnia, że mogę mieć taki nick na forum?

Nie próbuję przekwalifikować forum, nie żądam niczego, pragnę tylko zwrócić uwagę na to jakie nicki używają użytkownicy. Pokaż mi chodź jedno większe, szanujące się forum z użytkownikiem typu Stalin, Hitler albo "łysy c**j", nawet w tym burdelu zwanym Darkwarez, banują takich użytkowników.

@

Patryk, powiedz mi, że Stalin był papieżem... Czytałem jego biografie, parę książek o nim. Został uznany za umysłowo chorego megalomana z wieloma kompleksami, nawet prace magisterskie i doktoraty psycholodzy pisali na jego temat. Kogo Ty chcesz oszukać? Stalin był wariatem.

@

A odnośnie maciory, to równie dobrze mogę sobie ustawić nick "pospolita ku*** wiążąca się ku***ami", przecież ku*** to kobieta lekkich obyczajów, a ku***y to węzły przypinane do żupanów, nic mi zrobić nie możecie.

@

Z Moherowej rodzinki to widać chyba, że jesteś ty Stalinie, babcia Cie nie dopuściła do nauki i wyrosłeś jaki wyrosłeś.

[ Komentarz dodany przez: ZiomalMarcin: 2009-12-30, 14:38 ]
Ostrzegam ostatni raz. Nie chcę widzieć publicznego ubliżania sobie nawzajem.
Last edited by Made on 30 Dec 2009, o 15:35, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3 [ 38 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Bezsensowne nicki

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: Tomi1134 (12 Nov 2009, o 17:07)

Views: 2055  •  Replies: 18

Last post: pawelooss (14 Nov 2009, o 19:21) View the latest post



Erotyka na forum

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: adamke (31 Jul 2009, o 08:24)

Views: 6188  •  Replies: 24

Last post: michero (2 Aug 2009, o 01:01) View the latest post



Reklamiarz na forum :)

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: kurupt (4 Jan 2010, o 22:18)

Views: 5571  •  Replies: 21

Last post: pawelooss (6 Jan 2010, o 02:00) View the latest post



Czy podoba wam się to forum???

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: ptakuwrc (28 Apr 2009, o 19:18)

Views: 5555  •  Replies: 25

Last post: wasiesto (30 May 2010, o 01:40) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 8 guests