Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 20 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Co myślicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;]

Post Co myślicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 14 Feb 2010, o 19:44

Male - 10%  Posts/Topics12/1  Reputation point -25 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Wiatam załozyłem ten temat bo pomyslałem ze jest ciekway :letssin: Co myslicie o pokrowcach na telefon ;]?Ja dodam ze swoja Nokie nosze w pokrowcu :) Słyszałem tez ze LCD zułknie po dluzszym czasie noszenia w pokrowcu u mnie tego nie zauwazyłem i ze tolefon sie zawilgacza :) i sie strasznie niszczy czy to prawda ?

Last post
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon ?Plusy i minusy;] 14 Feb 2010, o 20:06

Male - Friend  Posts/Topics1317/140  Reputation point 3159 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
No więc ja swojego nosiłem w pokrowcu... chyba przez miesiąc. Badziewnie zaczął wyglądać wyświetlacz przez te folie i sobie go darowałem... Według mnie ma więcej wad niż zalet (a w zasadzie podczas użytkowania futerału nie zauważyłem ani jednej zalety). Według mnie to badziew, przydatny tylko dla osób którzy chcą mieć przez dłuższy czas telefon w stanie nienaruszonym (tylko co z tego że telefon będzie cacy skoro nie będzie tego widać przez zabrudzony kondon).
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon ?Plusy i minusy;] 14 Feb 2010, o 20:09

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
kosmita1993,
Ja tam mam taki skurzany pokrowiec ale normalnie nie przezroczysty tylko taki aby go nosić :) Telefon sie nie niszczy a jak chce się coś zrobic to wyjmujemy i jest ok , bo takiego plastikowego to bym nie zniósł :]
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon ?Plusy i minusy;] 14 Feb 2010, o 20:12

Male - 10%  Posts/Topics12/1  Reputation point -25 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
a ja jak narazie nosze mam uczulenie na rysy ;] :)
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon ?Plusy i minusy;] 14 Feb 2010, o 20:27

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ja chowałem przez miesiąc mój obecny telefon do 'materiałowej skarpety'. Obecnie nie używam, bo ciągłe wsuwanie i wysuwanie bywało denerwujące
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 15 Feb 2010, o 13:17

Male - Friend  Posts/Topics1113/192  Reputation point 2644 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Jak nie widzę plusów noszenia pokrowców. Mniejsza poręczność, gorzej chodzące przyciski i ten wygląd...
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 15 Feb 2010, o 13:34

Male - 50%  Posts/Topics173/26  Reputation point 108 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
lepiej kupić tego kondona który kosztuje grosze,niż potem bulić 60zeta na nową obudowe bo stara jest zbyt zniszczona,jednak telefon okropnie w nim wyglada to fakt xD
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 15 Feb 2010, o 14:49

Male - Sponsor  Posts/Topics420/77  Reputation point 595 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
espresso wrote:
lepiej kupić tego kondona który kosztuje grosze,niż potem bulić 60zeta na nową obudowe bo stara jest zbyt zniszczona,jednak telefon okropnie w nim wyglada to fakt xD

zgadzam sie ;)
ja uzywam pokrowca satynowego i jest dobrze
tylko jak chce muzyki posluchac no to musze wyciagnac telefon z pokrowca ;P
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 15 Feb 2010, o 15:41

Male - 60%  Posts/Topics224/15  Reputation point 760 
Offline  Profile 
Windows Vista Opera
2 tygodnie i wyrzuciłem bo denerwuje mnie takie coś
jak będzie bardzo zdarta obudowa to kupi się nową :P

[ Dodano: 15 lut 2010, o 14:41 ]
cała plastikowa to poraszka xP
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 15 Feb 2010, o 16:05

Female - 30%  Posts/Topics99/2  Reputation point 146 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Osobiście nie jestem za, bo nie lubie wkładać i wykładać telefonu .. A poza tym do kieszeni sie nie mieści jak sie ma obcisłe spodnie :D
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 15 Feb 2010, o 17:07

Male - Friend  Posts/Topics840/175  Reputation point 1288 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
badziewie miałem to w n70 jak kupiłem była fajna obudowa czarna a po 5 miesiącach uzytkowania klawiatura mi sie zjechała i ekran był cały otarty a ten czarny metalik na około wyświetlacza był cały otarty. Jednym słowem obudowa od ciągłego wyciagania telefonu z pokrowca sie ociera i to nie prawda że obudowie nic sie nie stanie zawsze. chcesz zachować wygląd telefonu jak by był swieżo z salonu ?? Kup druga obudowę i jak bedziesz chciał sprzedać fona to załozysz orginała i bedzie super a nie będziesz go ocierał w pokrowcach.
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 15 Feb 2010, o 19:49

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Quote:
...wykładać...
na stół? xD ;P

Ja sobie sam skonstruowałem pokrowiec ze starego golfa. :rotfl: ale jestem raczej przeciw, obudowa w n95 się wytarła (!), ale poza tym pokrowiec mi się przydaje (jak telefon "lata" po kieszeni, chodniku, płytkach...).

Jak komuś nie jest bardzo potrzebny to odradzam!
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 15 Feb 2010, o 23:20

Male - 10%  Posts/Topics12/1  Reputation point -25 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ja tam nosze w pokrowcu i jest dobrze nie zamierazam go wyciagac ;] A pozatym w nokie 5130 niema wymiennej obudowy :) i niechce tez wymieniac jakies chinskiej podróby za 9,90 ;] Wole miec orginalna
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 14 Mar 2010, o 23:30

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Uwielbiam pokrowce :D Według mnie kto bardzo szanuje i dba o telefon powinien się zaopatrzyć w takie delikatne, specjalne pokrowce, mogą być nawet skarpety. Moja siostra trzyma w skarpecie Avile i telefon wygląda jak nowy ( Skarpete wsadza do ciasnej kieszeni itp. )

Jestem 100% zwolennikiem pokrowców, ale specjalnych, nie żadnych skórzanych :)

Pozdro
Reply with quote 


Post Re: Co myslicie o pokrowcach na telefon? Plusy i minusy. ;] 15 Mar 2010, o 00:14

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Ale po co? Po to żeby po 2 latach twój telefon wyglądał idealnie? I tak jego wartość spadnie na tyle, że chyba średnio będzie opłacało się sprzedawać. Ja mam e51 od półtora roku, poza wytartym środkowym klawiszem telefon wygląda dobrze, bez utrudniania sobia życia jakimś pokrowcem

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 14 marca 2010, o 23:20 ]
Ja j/w. :]

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 20 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 6 guests