Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 19 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


[808PV] Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron?

Post [808PV] Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 20 Feb 2017, o 11:58

Male - 30%  Posts/Topics78/7  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Witam. Czy jest jeszcze jakaś możliwość żeby oglądać na symbianie filmy ze stron internetowych transmisje na żywo ze streamów jakiś ? (opera mini, opera mobile, ie?) , pobrałem cut tube z app list ale nie działa, youtube też nie działa już od dłuższego czasu. Jest jakaś możliwość jeszcze ??

BTW ponoć Nokia z serii N ma się reaktywować, tak długo na to czekałem, wiadomo coś ??

Pozdrawiam i przepraszam za jakiekolwiek błędy.

Last post
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 28 Feb 2017, o 00:03

Male - 10%  Posts/Topics14/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Niestety nie. Przykro mi bracie. Symbian umarl.

[ Dodano: 27 lut 2017, o 23:03 ]
Ścierwa z Microsoftu pod wodza Elopa zabił`y Symbiana.

[ Dodano: 27 lut 2017, o 23:03 ]
808 KRÓLEM FOTOGRAFIi!!!
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 1 Mar 2017, o 02:19

Male - 30%  Posts/Topics78/7  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Niestety nie. Przykro mi bracie. Symbian umarl.

[ Dodano: 27 lut 2017, o 23:03 ]
Ścierwa z Microsoftu pod wodza Elopa zabił`y Symbiana.

[ Dodano: 27 lut 2017, o 23:03 ]
808 KRÓLEM FOTOGRAFIi!!!



To mnie pocieszyłeś. I tak będę telefon użytkował do póki nie wyjdzie następca PV, PV to jest ostatni bezkonkurencyjny najlepszy model prawdziwej Nokii.
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 3 Mar 2017, o 12:29

Male - 10%  Posts/Topics14/2  Reputation point 16 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Nie wiem jak PV808, ale na nokii E72 bez problemu odtwarzam youtube. Najpierw uruchamiam operę mini, wyszukuję na youtube to co chcę zobaczyć, klikam w video i odtwarza się poprzez wbudowany RealPlayer.
Podobnie można odtwarzać transmisje na żywo podając konkretny adres strumienia. Ewentualnie można skorzystać z coreplayera, który odtwarza prawie wszystkie formaty.
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 8 Mar 2017, o 14:52

Male - 30%  Posts/Topics78/7  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
robwoj44 wrote:
Nie wiem jak PV808, ale na nokii E72 bez problemu odtwarzam youtube. Najpierw uruchamiam operę mini, wyszukuję na youtube to co chcę zobaczyć, klikam w video i odtwarza się poprzez wbudowany RealPlayer.
Podobnie można odtwarzać transmisje na żywo podając konkretny adres strumienia. Ewentualnie można skorzystać z coreplayera, który odtwarza prawie wszystkie formaty.


Dziękuję za odp. Hmmm, to nie wiem jak odtwarzasz te filmy na yt ... u mnie jak włączę z opera mobile czy z przeglądarki standard youtube to jest loading - czekam nawet 10min i nie odtworzy. Real playera nie posiadam a core playera mógłbyś dać jakiś dobry link z działającą wersją ?? 1.36 pobrałem to nie zainstaluje bo ważność certyfikatu wygasła. Czekam na odp. Pozdrówka
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 8 Mar 2017, o 17:36

Male - 10%  Posts/Topics14/2  Reputation point 16 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
DDR24 wrote:
Dziękuję za odp. Hmmm, to nie wiem jak odtwarzasz te filmy na yt ... u mnie jak włączę z opera mobile czy z przeglądarki standard youtube to jest loading - czekam nawet 10min i nie odtworzy. Real playera nie posiadam a core playera mógłbyś dać jakiś dobry link z działającą wersją ?? 1.36 pobrałem to nie zainstaluje bo ważność certyfikatu wygasła. Czekam na odp. Pozdrówka


Domyślnie klikając w "obejrzyj film" w operze mini na stronie youtube otwiera mi się realplayer i po prostu oglądam. Mam jak pisałem nokię E72, zatem starszą wersję symbiana.
W przypadku coreplayera i informacji o wygaśnięciu ważności certyfikatu trzeba zmienić chwilowo datę w komórce na np. 2011 rok lub inny, w którym ten certyfikat był jeszcze ważny.
U Ciebie powinno też to zadziałać
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 15 Mar 2017, o 16:06

Male - 10%  Posts/Topics14/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
No niestety u mnie cutetube 2 nie dziala. No stream found. Nic nie wgrywa.
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 15 Mar 2017, o 22:36

Male - 30%  Posts/Topics78/7  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
No niestety u mnie cutetube 2 nie dziala. No stream found. Nic nie wgrywa.


Dokładnie :(

I nic, żadnego patentu ? kocham ten telefon i bez względu na wszystko będę z nim do czasu wyjścia nowej serii N albo do końca życia :)
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 16 Mar 2017, o 06:14

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Dopóki ktoś nie stworzy aplikacji wykorzystującej nowe API YouTube'a, to nie. A na Symbiana już nikt nic nie pisze.
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 17 Mar 2017, o 19:29

Male - 10%  Posts/Topics14/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
No to chyba trzeba przestac skapic i zrobic zrzutke dla tego goscia od cute tuba. MOge mu nawet przelac kilka dolcow. I wielu uzytkownikow tez powinno. Lepsze to niz wydawanie setek na telefon z andoiridem.

[ Dodano: 17 mar 2017, o 18:29 ]
DDR24 wrote:
No niestety u mnie cutetube 2 nie dziala. No stream found. Nic nie wgrywa.


Dokładnie :(

I nic, żadnego patentu ? kocham ten telefon i bez względu na wszystko będę z nim do czasu wyjścia nowej serii N albo do końca życia :)

Spodobalo mi sie to co napisaleŚ. Ja tez uwielbiam ten telefon. Tyle razy myslaem o jakims innym, i nawet moglem wziac ale nie chcialem.
Last edited by nindustrialny on 17 Mar 2017, o 19:32, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 18 Mar 2017, o 00:17

Male - 30%  Posts/Topics78/7  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
No to chyba trzeba przestac skapic i zrobic zrzutke dla tego goscia od cute tuba. MOge mu nawet przelac kilka dolcow. I wielu uzytkownikow tez powinno. Lepsze to niz wydawanie setek na telefon z andoiridem.

[ Dodano: 17 mar 2017, o 18:29 ]
DDR24 wrote:
No niestety u mnie cutetube 2 nie dziala. No stream found. Nic nie wgrywa.


Dokładnie :(

I nic, żadnego patentu ? kocham ten telefon i bez względu na wszystko będę z nim do czasu wyjścia nowej serii N albo do końca życia :)

Spodobalo mi sie to co napisaleŚ. Ja tez uwielbiam ten telefon. Tyle razy myslaem o jakims innym, i nawet moglem wziac ale nie chcialem.


He he, stwierdzam fakty. Tez mogę się dorzucić - mam ten telefon bardzo długo i nadal zadziwiam znajomych z nowymi telefonami chociażby przekaznikiem fm :D "a co to za nowość" HAAAAAAA
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 18 Mar 2017, o 09:01

Male - 10%  Posts/Topics14/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
dzisiaj napisze do tego goscia.
juz napisalem. czy jezeli sie zbierze jakas kwote to czy napisalby nowa wersje.

No i bedziemy robic zbiorke!!!!!
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 18 Mar 2017, o 09:52

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Chrome
:lol-above:
Już ktoś leci pisać aplikację na martwy system jak pewnie już dawno nie ma na czym testować xD
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 18 Mar 2017, o 11:06

Male - 10%  Posts/Topics14/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Dobra zobaczymy czy cos odpisze .
Napisalem mu jak umialem Cos takiego :

You, cutetube for API next, we donation Poland, for you for Cute tube. New version. Youtube API cute tube. We money for you.
Reply with quote 


Post [808PV] Re: Czy są jeszcze jakieś aplikacje do oglądania filmów ze stron? 18 Mar 2017, o 13:50

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Chrome
XDDDDDDDDDDDDD
Nie zdziw się jak poleci to do SPAMu od razu

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 19 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Przeglądarka nie wczytuje żadnych stron

Author: Wunder Wungiel (1 Nov 2020, o 19:36)

Views: 1051  •  Replies: 9

Last post: pawelooss (2 Jan 2021, o 19:02) View the latest post



Problem z przeglądaniem stron internetowych

Author: dzumiec (28 Jun 2017, o 10:32)

Views: 2501  •  Replies: 2

Last post: dzumiec (28 Jun 2017, o 22:12) View the latest post



Odtwazanie filmow na you tube

Author: damek508 (17 Dec 2012, o 01:16)

Views: 1297  •  Replies: 0

Last post: damek508 (17 Dec 2012, o 01:16) View the latest post



Nie odtwarza filmów w formacie mpeg4 :/

Author: grzesiek930307 (19 Jul 2012, o 18:28)

Views: 1522  •  Replies: 6

Last post: grzesiek930307 (19 Jul 2012, o 20:49) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 7 guests