Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Problem z mikrofonem

Post Problem z mikrofonem 10 Aug 2009, o 16:56

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Heej ;)

Problem, jak już napisałem w temacie, to mój ukochany mikrofonik... Otóż wszystko jest fajne, jeśli chodzi o Skype itp; nic nie trzeszczy, nic nie chuczy, ani nie ma pogłosu. Natomiast w CS'ie jest zupełnie do du** (wszystkie wymienione wcześniej problemy). Help? :D Jakieś sterowniki czy coś w ten deseń?

Pozdro, boczek

Last post


Post Re: Problem z mikrofonem 10 Aug 2009, o 20:34

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
boczek, tak to jest jak się kupuje tanią chińszczyznę xD Żartuje. A może gra jest winna? No bo sterowniki to raczej nie bardzo chyba...


Post Re: Problem z mikrofonem 10 Aug 2009, o 21:13

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ale w Skype słyszysz głośno czy cicho??? B oto bardzi ciekawe, ponieważ w konfiguracji CS masz ustawione na cicho i jeszcze mikrofon masz cicho to wogule można nie słychać. Proponuje sprawdzić nagrywając na kompie jakiś tekst i zobaczyć jak ty go słyszysz. Mówisz o jakiś sterownikach - do CS to zbytnio nie pasuje. ale proponuje napisać na wiaderko. Oni tam bardziej pomogą, ponieważ nigdy nie korzystałem w CS z mikrofonu to nawet nie wiem jaki jest dźwięk ;)

Pozdrawiam


Post Re: Problem z mikrofonem 10 Aug 2009, o 21:15

Male - 80%  Posts/Topics317/23  Reputation point 248 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Jaki masz Windows

1.jak w csie nie działa mikro to wejdź w Options -Audio i tam daj wszystko na maxa
2.Jak masz steama to wchodzisz w Plik-Ustawienia-Głos i daj wszystko na amxa i zobacz czy nie masz zaznaczonego czułość mikrofonu jak masz to odznacz i zobacz czy masz gadanie pod jakim klawiszem ja to mam pod Ki pod F2
3. jak masz Xp windows koło zegarka masz głośniczek wchodzisz w niego i zobacz tam czy nie masz wyciszonego
4.wchodzisz w panel sterowania-Dźwięki i urządzenia Audio i zobacz tam czy nie masz wyciszonego jak jest okey to jest dobrze
5 zobacz z tyłu obudowy czy masz podłączony kabel do karty muzycznej czy do płyty głównej :)

6 jak zrobiłeś wszystko jak ci napisałem to masz zje*** mikrofon albo karte muzyczna albo wejscie mikrofonowe w karcie muzycznej


Post Re: Problem z mikrofonem 11 Aug 2009, o 10:00

Male - 20%  Posts/Topics31/0  Reputation point 3 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
1. Być może padł mikrofon albo karta dźwiękowa.
2. Masz nieskonfigurowany system. Daj głośność mikrofonu na maxa.


Post Re: Problem z mikrofonem 11 Aug 2009, o 21:33

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ok. Dzięki wszystkim za te rady, ale wszystkie ustawienia sprawdziłem, Adrian, zrobiłem tak jak mówisz i dalej to samo (na skype itd. normal, w CS'ie dostałem bana na serwie, bo zagłuszałem szumieniem innych graczy).
Dynamio wrote:
1. Być może padł mikrofon albo karta dźwiękowa.

Mikrofon to nówka (ze starym było z resztą to samo co z nowym :/), a karta dźwiękowa jest w porządku. _NeedSpeed_, w pewnym stopniu masz rację, bo to gówniany mikrofonik od takiego araba z targu za 7zł, ale jak już napisałem ze starym to samo także du***a blada.
adrian wrote:
proponuje napisać na wiaderko
I to jest myśl ;) Dzięki


Post Re: Problem z mikrofonem 11 Aug 2009, o 21:42

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
boczek wrote:
w CS'ie dostałem bana na serwie, bo zagłuszałem szumieniem innych graczy


lol? To rzeczywiście źle z tym mikrofonem

[ Komentarz dodany przez: boczek: 2009-08-12, 17:14 ]
Już wszystko w porządku ;D Wiadro pomogło!

Top

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 5 guests