Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 18 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Windows 8.1 Update 1

Post Windows 8.1 Update 1 12 Apr 2014, o 10:05

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Windows 8.1 with Update (multiple editions) (x86)
Polskie ISO - data wydania: 08.04.2014
Nazwa pliku: pl_windows_8.1_with_update_x86_dvd_4048278.iso
Język: Polski
SHA1: 5B06C376C60ED9DEF9E9CD81FD8DEDE468F96AFF

Code:
Please Login or Register, to see this Content

Windows 8.1 with Update (multiple editions) (x64)
Polskie ISO - data wydania: 08.04.2014
Nazwa pliku: pl_windows_8.1_with_update_x64_dvd_4048328.iso
Język: Polski
SHA1: 85FE8C6A985959F398DA94CF9F45DA8F59492771

Code:
Please Login or Register, to see this Content

Wersja multiple posiada wersje Core/Pro

[ Dodano: 12 kwi 2014, o 10:05 ]
Kolejne linki:

x86
Code:
Please Login or Register, to see this Content

x64
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Last post
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 12 Apr 2014, o 16:28

Male - Friend  Posts/Topics1303/61  Reputation point 1244 
Offline  Profile   
Windows 8.1 Chrome
Jak wygląda sprawa z aktywacją?
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 12 Apr 2014, o 16:57

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Nieznany Safari
Tak jak wcześniej. Nic się nie zmieniło.
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 18 Apr 2014, o 21:25

Male - Patcher Mod  Posts/Topics695/71  Reputation point 1664 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
Pobrałem, zainstalowałem i wszystko by było ok. gdyby nie półautomatyczna instalacja :no:
Standardowo wybór partycji ale wszystko inne wraz z wyborem nazwy użytkownika, kolorków itd. już nie.
Dodam, że instalowałem wersję x86 pro na partycji ~10Gb, z kluczem z internetu ;)
U was też, tak było?
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 18 Apr 2014, o 21:57

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
Po co Ci klucz z neta? Znajdź sobie KMSPico. Najlepszy do W8 i Office2013. dziennie przedłuża wersję trial o jeden dzień, więc ciągle jest 180 :) Nie wiem jak instalacja wygląda bo ja zainstalowałem zwykły 8.1 już na początku roku, a update 1 pobralem przez Windows update
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 18 Apr 2014, o 22:01

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
A ja polecam sklep i zapłacenie za oprogramowanie, którego się używa ku*** na co dzień. :)
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 18 Apr 2014, o 23:43

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
pawelooss wrote:
A ja polecam sklep i zapłacenie za oprogramowanie, którego się używa ku*** na co dzień. :)

A ja mam to gdzieś...
MS zabija sobie rynek wprowadzając durne ograniczenia, np mając klucz do laptopa możesz go aktywować tylko 5 razy, potem trzeba dzwonić do M$ o wygenerowanie nowego bo już nie przechodzi aktywacji :E Można oczywiście to ominąć używając brandowanego systemu producenta ale no właśnie, brand :) Dodatkowo padł mi oryginalny dysk i nie mam dostępu już do partycji recovery a producent nie był łaskawy dołączyć płyty z systemem :/
W ciągu 2 lat reinstalowałem system chyba z 10 razy, niektórzy robią to nawet częściej... I tak co chwilę dzwonić do nich po nowy klucz aktywacyjny?
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 19 Apr 2014, o 00:02

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No widzisz. To jesteś Ty. A mądrzy i zapobiegliwi ludzie po czystej instalacji i wgraniu poprawek robią sobie obraz. :)
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 19 Apr 2014, o 00:47

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8.1 Chrome
pawelooss wrote:
A mądrzy i zapobiegliwi ludzie po czystej instalacji i wgraniu poprawek robią sobie obraz.

Robisz Windowsem czy masz jakiś progs do tego?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 19 kwietnia 2014, o 02:26 ]
Pod Siódemką robiłem zewnętrznym progsem, ale w Asusie mam UEFI, to musiałem się zdać na Ósemkowy mechanizm.
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 19 Apr 2014, o 03:40

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
pawelooss wrote:
No widzisz. To jesteś Ty. A mądrzy i zapobiegliwi ludzie po czystej instalacji i wgraniu poprawek robią sobie obraz. :)
Po pół roku i tak 8 na 10 programów miało już aktualizację, do niektórych znalazło się zamienniki, niektórych się nie używa, ustawienia przeglądarki/GG/programu do maila też mogą być nieaktualne jak pozmieniało się hasła, loginy czy zakładki do stron :E
Sterowniki i aktualizacje do Windowsa też zajmą trochę czasu :P

Podsumowując:
Instalacja czystego systemu: Instalacja sterowników -> Instalacja programów->Ustawienie programów pod siebie/przywrócenie kopii danych -> Aktualizacje Windowsa
Instalacja z obrazu: Przywrócenie obrazu -> Szukanie aktualizacji sterowników -> Szukanie aktualizacji programów -> Przywrócenie backupu zakładek/haseł -> Instalacja nowych programów i usuwanie starych

Obraz dysku to ja mogę robić na Androidzie albo jakimś Linuxie gdzie ściągnięcie aktualizacji to kwestia odpalenia Sklepu i potwierdzenia dla aplikacji które mają nowe uprawnienia a nie w systemie w którym coś takiego jak Centrum Oprogramowania nigdy nie istniało :D A i nawet większość programów nie ma w sobie opcji automatycznego sprawdzania aktualizacji. Szukanie nowych wersji większości programów i sterowników zajmie mi tyle samo czasu co instalacja od zera ;)


Już kiedyś wielokrotnie próbowałeś mnie przekonać do robienia obrazów dysku :E I jakoś nigdy nie wyszło ;P
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 19 Apr 2014, o 10:21

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Opera
Win8 wzwyż sam potrafi pobrać sterowniki poprzez Windows update. i do grafiki, i do dźwiękowej, touchpada, klawy, kamerki, mikrofonu itd. prosto po instalacji. Co do instalacji systemów ja od stycznia nie formatowałem i nie zapowiada się na to. Co do obrazu dysku w przypadku 7 opłaca się robić, po instalacji sterowników dźwięku, neta, grafy, klawiatury, touchpada, kamerki, mikrofonu.
a do samego robienia obrazów u nas w szkole wykorzystują Acronis True Image.
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 19 Apr 2014, o 10:40

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
nemo333, czy ty naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy tylko się zgrywasz? Napisałem: „po czystej instalacji i wgraniu poprawek”. Gdzie ty tu widzisz cokolwiek o jakichkolwiek programach, o których wiadomo, że się za jakiś czas zdezaktualizują? Pod obraz wgrywa się tylko takie rzeczy, które i tak za każdym razem trzeba by było wgrać. Nic więcej.
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 19 Apr 2014, o 11:38

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8.1 Chrome
HitFan wrote:
Win8 wzwyż sam potrafi pobrać sterowniki poprzez Windows update. i do grafiki, i do dźwiękowej, touchpada, klawy, kamerki, mikrofonu itd. prosto po instalacji. Co do instalacji systemów ja od stycznia nie formatowałem i nie zapowiada się na to. Co do obrazu dysku w przypadku 7 opłaca się robić, po instalacji sterowników dźwięku, neta, grafy, klawiatury, touchpada, kamerki, mikrofonu.
a do samego robienia obrazów u nas w szkole wykorzystują Acronis True Image.


Do grafiki pobiera tylko takie byle by działało, gry żadnej nie odpalisz. Z dźwiękiem to samo, zero możliwości zaawansowanej regulacji. :)
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 19 Apr 2014, o 18:06

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
HitFan wrote:
Win8 wzwyż sam potrafi pobrać sterowniki poprzez Windows update. i do grafiki, i do dźwiękowej, touchpada, klawy, kamerki, mikrofonu itd. prosto po instalacji. Co do instalacji systemów ja od stycznia nie formatowałem i nie zapowiada się na to. Co do obrazu dysku w przypadku 7 opłaca się robić, po instalacji sterowników dźwięku, neta, grafy, klawiatury, touchpada, kamerki, mikrofonu.
a do samego robienia obrazów u nas w szkole wykorzystują Acronis True Image.


Do grafiki pobiera tylko takie byle by działało, gry żadnej nie odpalisz. Z dźwiękiem to samo, zero możliwości zaawansowanej regulacji. :)

Owszem, ale przynajmniej możesz pracować w miarę komfortowo, bo 7 na monitorze fHD z 640x480 wygląda okropnie ;x
Reply with quote 


Post Re: Windows 8.1 Update 1 19 Apr 2014, o 19:29

Male - Patcher Mod  Posts/Topics695/71  Reputation point 1664 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
HitFan, KMS pico mam. Klucz był potrzebny do ruszenia z instalacją ;P

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 18 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests