Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 35 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Porównanie] Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79?

Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 29 Jan 2010, o 21:52

Male - 30%  Posts/Topics81/11  Reputation point 4 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Tomi1134, heh to niewiem co ta za komis ;P u mnie w miescie stoją tylko w zajebiaszczym stanie xP takich na dobiciu wogole nie wystawiaja :]

Last post
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 29 Jan 2010, o 21:57

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
... No mam na "mieście" dwa główne komisy, i ceny niektórych telefonów mają z kosmosu (3220 porozwalana, obudowa do wymiany [TERAZ NAJLEPSZE!] nalepka "nowy telefon!" xD cena... 130!!)
Są tam chyba jeszcze jakieś inne komisy i mają mniejsze ceny, ale ja nigdy tam nie byłem.
Znam jeszcze pewnego Gościa i u niego sobie większość rzeczy załatwiam, ale najtaniej też nie ma...
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 29 Jan 2010, o 21:59

Male - 30%  Posts/Topics81/11  Reputation point 4 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
niestety bywa :]
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 29 Jan 2010, o 23:10

Male - Friend  Posts/Topics743/151  Reputation point 3643 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Tomi1134, po 500 zł na allegro chodzą takie na jeszcze rocznej gwarancji ;P
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 30 Jan 2010, o 14:53

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Tomi1134, Uwierz mi nikogo nie obchodzi czy ty włożyłeś w nią 100zł czy 1000zł na obudowe czy lcd dla przykładu. Masz fona w opłakanym stanie dałbym Ci 350max za nią.
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 30 Jan 2010, o 15:22

Male - 50%  Posts/Topics172/28  Reputation point 291 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Mam N79 Black i powiem Ci ze wymiata, wszystko chodzi jak należy. Kupuj tylko z pełnym zestawem bo masz dodatkowe dwie klapki, i czarną bo biała jest brzydka. ;] Bateria trzyma długo ;] WiFi wymiata ;D
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 30 Jan 2010, o 15:58

Male - 30%  Posts/Topics81/11  Reputation point 4 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
a ze tak zapytam, w n79 jest juz efekt kastora?? Bo mialem n82 i w niej nie bylo, co bylo bardzo takie ze tak powiem niedopracowane i brztdko wygladalo ;D
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 1 Feb 2010, o 18:35

Male - 30%  Posts/Topics80/9  Reputation point 135 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Tomi1134 wrote:
chcę ją opchnąć za 600 zł

Za 6 baniek używaną n95, i to jeszcze z ubytkami?? chłopie, używaną można kupić za 350 :D
Ale jak Ci się uda ją za tyle opchnąć to szacun :)
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 1 Feb 2010, o 19:53

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
ziooomal456, a poniżej napisałem z 3 razy że jednemu gostkowi upchnę za 500 z kawałkiem

Co do fatalnego stanu:
- wiem że potrzebuję; styk anteny, 6 śrubek, 4 zł na busa :D
- pod obudową (i w ogóle gdzie indziej) nie widać że było coś ruszane (no na jednym plastiku jest nacięcie - skutecznie zakrywa je górna część obudowy)
- ile zapłacę za te pierdółki? (usb za darmo)
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 1 Feb 2010, o 19:59

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Quote:
- wiem że potrzebuję; styk anteny, 6 śrubek, 4 zł na busa :D

Najlepiej to śrubki wykręć od innego telefonu który masz w domu a nie robisz z nim nic :) czy to te małe śrubki od slidera to pewnie trzeba zakupić gdzieś.

A styk podobnie
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 1 Feb 2010, o 20:06

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
bykolo,
I NEED MORE :!:
masz tą black edition, czy tylko sobie tylną klapkę zmieniłeś?
Ile ma RAMu? jak długo się włącza? (to drugie mi jest często do szczęścia potrzebne :) )
jak z łapaniem zasięgu? Aparat nie robi prześwietlonych, przeostrzonych zdjęć? (lubię robić zdjęcia, a szajsung (aparat) mi się spsuł)
Może sobie jeszcze coś przypomnę =D

[ Dodano: 1 lut 2010, o 19:06 ]
patryk-88,
Śrubki od slidera są OK. Potrzebne są mi te dłuższe śrubki, które "spajają" płytkę z korpusem i nie wiem czy takie z 3110c nie będą za krótkie...
Przypomniałem sobie że jeszcze potrzebna mi obudowa aparatu. ile za nią zabulę?
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 1 Feb 2010, o 20:12

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Quote:
3110c nie będą za krótkie...

Już nie pamietam, ale z tymi będzie dużo prościej - sprawdź po prostu, nic się nie stanie.

Quote:
masz tą black edition, czy tylko sobie tylną klapkę zmieniłeś?

Fajniejsza jest w zielonej obudowie ;D

Quote:
Ile ma RAMu? jak długo się włącza? (to drugie mi jest często do szczęścia potrzebne :) )

Ma lepszy proc, ale mniej ramu od N82 więc sam możesz sobie odpowiedzieć jak to z tym jest, ale nich bykolo jeszcze powie.

Quote:
Aparat nie robi prześwietlonych, przeostrzonych zdjęć?

Widziałem ten telefon i robi dobre, ostre zdjęcia - też miałem zamiar go kupić i miałem go przez chwilę w rękach ale jakoś ta cena mnie zniechęca skutecznie.

Quote:
jak z łapaniem zasięgu?

GPS ?

Quote:
Przypomniałem sobie że jeszcze potrzebna mi obudowa aparatu. ile za nią zabulę?

Ten plastik ? Na pewno nie dużo, ale gorzej będzie z dostępnością tego elementu, ja mam trochę części do n95 więc mogę poszukać ale bardziej jakbyś chciał to mam 3 tylnie klapki, klawisze i parę przednich obudów.
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 1 Feb 2010, o 20:19

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
chodzi mi o zasięg GSM ewentualnie 3G (w n95 3G łapało daleko poza jego dostępnością w krk :P )
patryk-88,
Co masz od tych przednich obudów? potrzebna mi jest ta pierdółka i ewentualnie przedni panel.

[ Dodano: 1 lut 2010, o 19:19 ]
Chociaż GPS też mi się często, gęsto przydaje ;)
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 1 Feb 2010, o 20:22

Male - Friend  Posts/Topics1419/120  Reputation point 1886 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
To części z rozbiórki, wszystko mam, pokaż na screenie o co ci chodzi.
Reply with quote 


Post [Porównanie] Re: Za ile sprzedam (niepełnosprawną) n95, ile dopłacę do n79? 1 Feb 2010, o 20:34

Male - Friend  Posts/Topics473/17  Reputation point 1117 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Image

Chodzi mi o to co jest nad klawiaturą alfanumeryczną

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 35 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests