Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[C7-00] Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak...

Post [C7-00] Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 00:49

Male - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Witam
To mój pierwszy post na tym forum. Mam problem z jedną rzeczą w telefonie, ale po kolei...
Znajoma ma na telefonie nokia C7-00 bardzo ważne filmy, które są zapisane w jednym miejscu, a mianowicie w skrzynce odbiorczej znajduje się folder "bluetooth", po którego otworzeniu można podejrzeć sporo filmów, które są dla znajomej drogocenne. Próbowałem na różne sposoby je "wyciągnąć", ale nie dałem rady. Nie ma opcji wysłania tych plików z poziomu telefonu, można je tylko podejrzeć i sprawdzić szczegóły , takie jak, wielkość i rozdzielczość.

Czy macie jakąś rade, jakby tu poratować znajomą ?
dzięki z góry

Last post
Reply with quote 


Post [C7-00] Re: Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 08:52

-
johnkruger wrote:
Nie ma opcji wysłania tych plików z poziomu telefonu, można je tylko podejrzeć i sprawdzić szczegóły , takie jak, wielkość i rozdzielczość.
Ale powinna być opcja zapisu w telefonie lub na karcie pamięci. Wówczas bez problemów powinno się dać je przenieść na komputer.
Reply with quote 


Post [C7-00] Re: Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 09:31

Male - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
No właśnie. Generalnie jest tak, że gdy wchodzę w skrzynkę odbiorczą i dłużej przytrzymam palcem na katalogu Bluetooth , to mam tylko opcje "usuń", gdy klikam raz, pojawia sie spis filmów, w których też nie ma opcji przesłania/wysłania itp
Reply with quote 


Post [C7-00] Re: Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 10:09

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Najprościej to spróbuj najpierw zsynchronizować zawartość telefonu z Nokia Suite lub PC Suite na komputerze.
Reply with quote 


Post [C7-00] Re: Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 10:16

Male - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
To też próbowałem. Ale nie dałem rady, a trochę się boję, że coś namieszam, bo nie moge dopuścić, by te filmiki niechcący skasować.
Najlepiej jakby udało się zgrać w jakiś sposob skrzynke odbiorczą, może w ten sposób.
Reply with quote 


Post [C7-00] Re: Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 10:26

-
johnkruger wrote:
że gdy wchodzę w skrzynkę odbiorczą i dłużej przytrzymam palcem na katalogu Bluetooth , to mam tylko opcje "usuń",
Otwierasz folder i jest spis filmów. Otwierasz film i powinna być opcja ,,Wróć,, jak go odtwarzasz i gdy klikniesz ,,Wróć,, powinna się ukazać informacja ,,Czy zapisać... ,, .
Reply with quote 


Post [C7-00] Re: Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 10:53

Male - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
niestety, nie ma takiej opcji, po prostu wraca mi do spisu filmów. To jest właśnie minus, że to nie jest w galerii, tylko w skrzynce odbiorczej
Reply with quote 


Post [C7-00] Re: Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 16:01

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Chrome
Aplikacja X-plore potrafiła wejść do folderu ze skrzynką odbiorczą.
Reply with quote 


Post [C7-00] Re: Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 17:11

Male - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Xplore - zgrałem z tej strony
Code:
Please Login or Register, to see this Content


ale nie bardzo wiem co mam zrobić. Mam plik "X-plore S60.sis" i nie reaguje, gry go próbuje otworzyć

[ Dodano: 3 cze 2016, o 17:11 ]
Nokia Comunication Centre - zgrałem skrzynke odbiorczą, ale ani śladu po filmach :(
Reply with quote 


Post [C7-00] Re: Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 18:32

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Android Opera
Gdzie próbujesz otworzyć plik? To instalka dla telefonu wgrywasz do pamięci i uruchamiasz w telefonie. Ja x-plore do N8 pobierał przez applist (alternatywa dla fabrycznego sklepu z aplikacjami).
Reply with quote 


Post [C7-00] Re: Zgranie filmów z telefonu. Niby proste, a jednak... 3 Jun 2016, o 19:44

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
To jest stara wersja, najnowsza tu: x-plore-1-64-vt33256.htm

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 11 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

[500] Zgranie notatek z telefonu

Author: WafelkowyWafelek (24 Jul 2019, o 15:08)

Views: 1198  •  Replies: 1

Last post: pawelooss (5 Aug 2019, o 22:15) View the latest post



Aplikacja YouTube nie odtwarza filmów

Author: SilverWalk (10 Jan 2015, o 22:44)

Views: 949  •  Replies: 0

Last post: SilverWalk (10 Jan 2015, o 22:44) View the latest post



Pixele podczas wyświetlania filmów

Author: zlatanmys (20 Jun 2010, o 14:38)

Views: 787  •  Replies: 0

Last post: zlatanmys (20 Jun 2010, o 14:38) View the latest post



Pytanie odnośnie odtwarzania filmów??

Author: eryk_sz (1 Sep 2011, o 16:52)

Views: 1202  •  Replies: 1

Last post: HitFan (1 Sep 2011, o 19:20) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 1 guest