Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 16 of 56 [ 826 posts ]
Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 56  Next
Print view
Write comments Post new topic


Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje.

Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 27 Jan 2013, o 18:10

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Quote:
Gdzie wyśmiałem jakiegoś forumowicza. To wy rzuciliście się na mnie, jak wygłodniałe psy, bo ośmieliłem się mieć inne zdanie w temacie, o którym mam większe pojęcie niż przeciętny obywatel.


Ale Obeebok czy Ja kiedyś zdyskredytowałem cię za Twoje zdanie... Nie przypominam sobie. Też mam swoje i kropka. Gdyby komornik inaczej podszedł do mediów też inaczej wyglądała by sytuacja. Media to IV władza - racja. Więc skoro ta władza rzuca się na Ciebie to co robisz
a) Próbujesz dowieść swojej racji
b) Milczysz czyt. dajesz dowieść że popełniłeś błąd
Ja bym zaraz po wybuchu sprawy wydał jakieś oświadczenie i miałbym w ręku "Wydałem oświadczenie - proszę o wyjaśnienie". Odemnie kropka. Wracam do PKP bo ten temat mnie denerwuję
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wywiady/kowal-ujawnia-prezes-pkp-zarabia-cztery-razy-tyle-,1,5405496,wiadomosc.html
Quote:
Zdaniem europosła to nie kłótnia o ulgi dla kolejarzy była powodem piątkowego zatrzymania ruchu pociągów, ale trudna sytuacja PKP



Wojtek ;]
Last edited by WojtekGr on 27 Jan 2013, o 19:41, edited 2 times in total.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 27 Jan 2013, o 21:18

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Japoński wicepremier zachęca starszych do umierania
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 01:15

Male - Friend  Posts/Topics937/52  Reputation point 762 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
www556 wrote:
Ale Obeebok czy Ja kiedyś zdyskredytowałem cię za Twoje zdanie... Nie przypominam sobie. Też mam swoje i kropka. Gdyby komornik inaczej podszedł do mediów też inaczej wyglądała by sytuacja.

Pisząc posta, nie miałem na myśli Ciebie :shy:
Zgadzam się z tym, że komornik zachował się, jak buc - nieprzyzwoicie, chamsko, arogancko i nieetycznie, umywając od wszystkiego ręce. Powinien był wytłumaczyć, dlaczego doszło do takiej sytuacji.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 28 stycznia 2013, o 00:58 ]
Jak to od razu milej, jak wszyscy zaczynają się z czymś zgadzać. ;)
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 08:17

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Nie no, wiesz odebrałem to też do Siebie przez ten zwrot "To wy rzuciliście się na mnie". Ale dobra już. Zgadzamy się. Amen. Kolejny ciekawy temat... Słyszałem już o tym wcześniej
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-komisja-europejska-grozi-polsce-za,1,5405753,wiadomosc.html
Quote:
"Władze Polski muszą w ciągu dwóch miesięcy od przesłania wniosku podjąć niezbędne działania w celu zapewnienia zgodności z prawem UE oraz poinformować Komisję o przyjętych środkach. Jeżeli nie uczynią tego w wymaganym terminie, Komisja Europejska może podjąć decyzję o skierowaniu sprawy do Europejskiego Trybunały Sprawiedliwości" - brzmi komunikat z 24 stycznia.



Wojtek ;]
Last edited by WojtekGr on 28 Jan 2013, o 08:18, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 16:50

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Sondaż TNS Polska: 67 proc. źle o Donaldzie Tusku; 75 proc. niezadowolonych z rządu

i tak naród znowu wybierze platformę nieobywatelską w następnych wyborach ;_;
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 18:44

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
To jak nie PO to kto... PiS? To samo... SLD? To samo tylko inaczej sformułowane... Palikot bądź Korwin? Anarchia... I bądź tu mądry...



Wojtek ;]
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 18:46

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Największym błędem jest nie oddanie głosu.Nie wiem ale cały czas liczę że Kalisz odejdzie z SLD i spróbuje założyć coś swojego.Wtedy będzie miał mój głos.
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 18:51

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
http://biznes.onet.pl/dyrektor-word-oblal-egzamin,0,5406009,1,prasa-detal
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 18:53

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
bombel201, poszukaj sobie grafiki pt. "cykl rozwojowy leminga". :D

www556, w ostatnich wyborach parlamentarnych startowało 10 komitetów wyborczych. Poza tym w żadnych wyborach w Polsce nigdy nie głosuje się NA PARTIĘ.

Ryan, a niby dlaczego nie pójście na wybory to błąd? Jak nie znam się na jakiejś dziedzinie, to bezpieczniej nie zabierać głosu. Ale w Polsce wszyscy czują się ekspertami... :P
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 18:57

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Chcę korzystać z dobroci "pseudo demokracji" której moi dziadkowie z rodzicami przez długi okres czasu nie mieli.
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 18:58

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
pawelooss, mówimy o premierze, czytaj wybory parlamentarne, czytaj ściema. Ja głosuje na ziutka z Rogoźna, on podbija głos "jedynce" a sam i tak nie wejdzie, chyba że będzie dużo miejsc, albo uzyska naprawdę naprawdę sporo głosów ( wejdzie on jedynka i ew. dwójka). Czytaj - jak nie głosujemy na partię jak głosujemy ... xP
A na wybory pójdę bo to moje prawo, a trzeba korzystać póki ktoś nie wpadnie na pomysł "dyktatura".


Wojtek ;]
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 19:42

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
pawelooss wrote:
bombel201, poszukaj sobie grafiki pt. "cykl rozwojowy leminga". :D

Image

Ryan wrote:
Chcę korzystać z dobroci "pseudo demokracji" której moi dziadkowie z rodzicami przez długi okres czasu nie mieli.

www556 wrote:
A na wybory pójdę bo to moje prawo, a trzeba korzystać póki ktoś nie wpadnie na pomysł "dyktatura".

Spoko. Przecież nic do tego nie mam. ;) Po prostu nie traktuję olania wyborów od razu jako głupią decyzję.
W niektórych warunkach może być ona bowiem nawet bardziej przemyślana niż zwykłe oddawanie głosu
„bo trzeba”, „zgodnie z modą”, „byle nie ten drugi”. Świadomy wybór kandydatów(!) jest na wagę złota. ;)
... Choć wielkim fanem demokracji bezcenzusowej to ja nie jestem. Jam republikanin. :P

www556 wrote:
mówimy o premierze, czytaj wybory parlamentarne, czytaj ściema.

Hę? W wyborach parlamentarnych nie wybiera się ani rządu, ani premiera, tylko parlament właśnie.

www556 wrote:
Ja głosuje na ziutka z Rogoźna, on podbija głos "jedynce" a sam i tak nie wejdzie, chyba że będzie dużo miejsc, albo uzyska naprawdę naprawdę sporo głosów ( wejdzie on jedynka i ew. dwójka). Czytaj - jak nie głosujemy na partię jak głosujemy ... xP

No nigdy nie głosujemy na partię. Głosujemy na konkretnych ludzi z konkretnych Komitetów Wyborczych. Jak to w praktyce wychodzi i kto te listy układa, to już zupełnie inna historia. Ale niech ludzie przestaną głosować wyłącznie na „jedynki” czy tam „dwójki” z własnego wygodnictwa, to ta teoretyczna różnica jednak zacznie mieć znaczenie. Bo czasem i teraz ma.
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 28 Jan 2013, o 21:38

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
pawelooss widziałem te zdjęcie ;)

Kto zda egzamin? Nawet dyrektor WORD-u oblał nowy egzamin na prawo jazdy

i kto dalej uważa, że politycy dbają o nasze bezpieczeństwo, a nie wyciągają kasy z portfela? :hihi:
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 29 Jan 2013, o 15:50

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Obeebok wrote:
Szkoda, że Skarb Państwa będzie płacił komornikowi za jakiś czas gigantyczne odszkodowanie, bo w żaden sposób nie złamał prawa i poprawnie wykonał swoje obowiązki.

Rada Komornicza uprzedziła Gowina, oddała pieniądze i będzie teraz dochodzić ich zwrotu od adwokata i wierzyciela.
Według Wiplera „komornik działał niestarannie, gdyż miał informację z sądu, że ta osoba nie jest zidentyfikowana...”
(cokolwiek to znaczy). >> http://www.dailymotion.com/video/xx36a5 ... 1481237582


Portugalia opodatkuje pamięć urządzeń mobilnych?
Quote:
Portugalski rząd rozważa wprowadzenie podatku na elektroniczne dobra konsumenckie, którego wysokość obliczona zostałaby na podstawie pojemności pamięci sprzedawanego urządzenia. Pomysłodawcy projektuj argumentują, że będzie on stanowić lepszą ochronę dla praw autorskich. Wysokość podatku miałaby wynieść 0,25 EUR za gigabajt pamięci.

Jakby ktoś nie wiedział, w Polsce także w koszt papieru ksero czy czystych płyt DVD są wliczone podobne opłaty. ;]


Ministerstwo chce recept na popularne leki na przeziębienie.
Teraz młodzi traktują je jak narkotyki.

No to macie swoje „wojny z dopalaczami” czy innymi używkami w zeszłych latach... Teraz będą banować Acodiny. :hihi:
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 29 Jan 2013, o 15:53

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
bombel201 wrote:
i kto dalej uważa, że politycy dbają o nasze bezpieczeństwo, a nie wyciągają kasy z portfela? :hihi:

bombel201, Ja tak uważam... Kierowca musi być przygotowany na wszystko. Kropka.


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/najnowszy-sondaz-poparcie-dla-po-i-pis-spada,1,5407086,wiadomosc.html

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/uzdrowiciel-na-stadionie-narodowym-tysiace-chetnyc,1,5407266,region-wiadomosc.html
:O :O :O

Quote:
To potwierdza wielofunkcyjność naszego obiektu – uważa zarządca Narodowego.

Spotkanie z uzdrowicielem? Ja cierpię dole...


btw. przy dopalaczach mi się przypomniało... Jednorękie bandyty znów są legalne :hmm:

Wojtek ;]
Last edited by WojtekGr on 29 Jan 2013, o 15:54, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 56  Next
Page 16 of 56 [ 826 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests





cron