Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 17 of 56 [ 826 posts ]
Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 56  Next
Print view
Write comments Post new topic


Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje.

Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 29 Jan 2013, o 16:30

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
www556 wrote:
bombel201 wrote:
i kto dalej uważa, że politycy dbają o nasze bezpieczeństwo, a nie wyciągają kasy z portfela? :hihi:

bombel201, Ja tak uważam... Kierowca musi być przygotowany na wszystko. Kropka.

Powiedz mi jaki sens to ma?Droższe egzaminy,dodatkowe opłaty jak dostajesz terminowe prawko(zapłaciłem raz to chociaż płacę połowę tej ceny a nie 80zł z hakiem po 5 latach).Wczoraj w Esce Rock słyszałem że mają być droższe opłaty za parkowanie w miastach.

Politycy nie dbają o nasze bezpieczeństwo.Troszczą się tylko by hajs się zgadzał a nas mają w du***.Ostatnia afera z premiami które przyznała Kopacz.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 29 Jan 2013, o 17:14

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Opera
pawelooss wrote:
Ministerstwo chce recept na popularne leki na przeziębienie.Teraz młodzi traktują je jak narkotyki.No to macie swoje „wojny z dopalaczami” czy innymi używkami w zeszłych latach... Teraz będą banować Acodiny.

Teraz kupuje się na Allegro odczynniki chemiczne i nie ma problemu ze zdobyciem środków.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 29 stycznia 2013, o 16:17 ]
Ćśśś... :hihi:
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 29 Jan 2013, o 17:16

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
>> https://www.youtube.com/watch?v=M0pp4TLtaGU&t=21s
Szwajcarzy też nie lubią fotoradarów. :hihi:

>> https://www.youtube.com/watch?v=la35JnhIulg
A mojemu wideo stuknęło 300 000... :dance:
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 29 Jan 2013, o 17:44

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
>> https://www.youtube.com/watch?v=la35JnhIulg
A mojemu wideo stuknęło 300 000... :dance:



Ale telefon do SK mało wyświetleń... Ludzie nie wiedzą co dobre :X

Wojtek ;]

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 29 stycznia 2013, o 16:34 ]
Heh, bo jedynie ten link przewinął się przez blogi Palikota, Korwina, Demotywatory i nie wiem co jeszcze. ;)

Nie wiedzą co dobre ... :ehh:
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 30 Jan 2013, o 11:39

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Czczą makaron - czekają na rejestrację w Polsce
:hihi:

Podatek od cashbacku dla banków nie istnieje
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 31 Jan 2013, o 20:12

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/deutsche-welle-w-onecie/niemcy-bogaci-jak-nigdy-dotad,1,5407510,wiadomosc.html

Przegrać dwie wojny - być jednym z bogatszych krajów świata...


30.01.2013
17:55

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/lotwa-parlament-przyjal-pakiet-ustaw-ws-wprowadzen,1,5409336,wiadomosc.html

Dlatego nie mieli kryzysu ^^ No to teraz dostaną...

http://biznes.onet.pl/kolejowe-mapy-na-tapecie-internautow,18493,5409278,3045147,82,1,news-detal

Polish Train is cool :hihi:



Wojtek ;]
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 31 Jan 2013, o 23:31

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
www556 wrote:
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/deutsche-welle-w-onecie/niemcy-bogaci-jak-nigdy-dotad,1,5407510,wiadomosc.html
Przegrać dwie wojny - być jednym z bogatszych krajów świata...

To nie jest wszystko takie proste. :P W odpowiednim czasie Hitler widząc niekorzystne rokowania, wyprowadził część majątku III Rzeszy do krajów Ameryki Południowej i chwilę po wojnie ten majątek zaczął wędrował z powrotem, co zbiegło się doskonale z wprowadzeniem ordoliberalizmu w RFN. A liberalizm gospodarczy + napływ kapitału = kapitalny sukces.
Historia o tym jakoś milczy. :shifty: Że to teorie spiskowe jakieś itp. ;)

www556 wrote:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/lotwa-parlament-przyjal-pakiet-ustaw-ws-wprowadzen,1,5409336,wiadomosc.html
Dlatego nie mieli kryzysu ^^ No to teraz dostaną...

Hmm, no. ;/ Niepotrzebnie pakują się w euro. Ale może prędzej się rozpadnie, niż oni tam wstąpią. :hihi:
Jednak nie ma co dramatyzować. Finowie też są w eurozonie, a mają przez cały czas stabilną gospodarkę.

www556 wrote:
http://biznes.onet.pl/kolejowe-mapy-na-tapecie-internautow,18493,5409278,3045147,82,1,news-detal
Polish Train is cool :hihi:

Heh, jeszcze wczoraj korciło mnie, by to wstawić, ale tak czułem, że to niedokładne dane, więc sobie podarowałem. :P
Choć jako poglądowy rysunek satyryczny całkiem nieźle się nadaje.


Komisja Europejska zamroziła Polsce 4 mld euro na drogi!
Quote:
Środki nie będą wypłacane, dopóki nie zostaną wyjaśnione ewentualne nieprawidłowości przy inwestycjach drogowych. Jak podaje portal wPolityce.pl, decyzja KE to reakcja na doniesienia o oskarżeniach dotyczących przetargów na projekty drogowe.



Zimbabwe: Państwo, które ma w kasie tylko 217 dolarów.
Quote:
Tyle zostało w państwowej kasie Zimbabwe po wypłaceniu styczniowych pensji pracownikom budżetówki. Finanse rządu w Harare są sparaliżowane.
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 31 Jan 2013, o 23:46

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Jestem bogatszy od Zimbabwe, mam 320 USD i 300 PLN.
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 2 Feb 2013, o 00:16

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
Środki nie będą wypłacane, dopóki nie zostaną wyjaśnione ewentualne nieprawidłowości przy inwestycjach drogowych. Jak podaje portal wPolityce.pl, decyzja KE to reakcja na doniesienia o oskarżeniach dotyczących przetargów na projekty drogowe.

pawelooss, dodam że chodzi o to że to Polska prokuratura ma wątpliwości i bada też Polska prokuratura


01.02.2013
23:16

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/podhale/zakaz-wstepu-dla-politykow-po-za-sprzedaz-pkl,1,5409847,region-wiadomosc.html

:hihi:

Wojtek ;]
Last edited by WojtekGr on 1 Feb 2013, o 15:01, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 2 Feb 2013, o 00:30

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
W poniedziałek rusza kwalifikacja wojskowa, dawny pobór.
Quote:
W poniedziałek rozpocznie się kwalifikacja wojskowa, która zastąpiła dawny pobór. Jak informuje MSW, potrwa do 30 kwietnia 2013 r. Tegoroczna kwalifikacja wojskowa obejmie około 280 tysięcy osób, głównie mężczyzn z rocznika 1994.
Kwalifikacji podlegają także kobiety urodzone w latach 1989-1994, które mają kwalifikacje przydatne do czynnej służby wojskowej, oraz kobiety, które w roku szkolnym lub akademickim 2012/2013 kończą naukę w szkołach lub uczelniach medycznych i weterynaryjnych oraz na kierunkach psychologicznych, a także studentki lub absolwentki tych szkół lub kierunków.


Będzie Rada Gabinetowa ws. wejścia do strefy euro.
Quote:
- Ustaliłem z prezydentem temat Rady Gabinetowej. (...) Będziemy dyskutowali o okolicznościach i warunkach optymalnych dla Polski, jeśli chodzi o wejście do strefy euro - poinformował w piątek premier Tusk. Zastrzegł jednak: - Nie będziemy dyskutowali czy, ale kiedy i w jaki sposób - powiedział szef rządu.


Image
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 2 Feb 2013, o 00:47

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
mało mają osób w armii zawodowej i już kombinują tylko prawda jest taka, że bardzo dużo do nich ludzi się zgłasza, a to oni wszystkich prawie odrzucają :P
i tak nic nam nie da te wojsko bo zimbabwe i tak by nas podbiło xD
ch** z wojskiem ;_;

ku*** ci politycy to albo są tak głupi albo naprawdę mają tak bardzo głęboko w du*** swój naród. Pytam się na ch** nam te euro? Bo złotówki się już posłom znudziły? Bo właściciel firmy transportowej traci na wymianie pieniędzy? Teraz jest ciężko w kraju, a po w prowadzeniu euro to dopiero będzie za***ista ch***ia... Wynagrodzenia w dół, żarcie w górę. nie no super ;D
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 2 Feb 2013, o 00:54

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Coś na temat komisji wojskowej.Było trzeba to poszedłem odstałem swoje w kolejce aż taka starsza pani mówi.Patrz przecież to jest jakieś chore masz cukrzyce i tak musisz przyjść.Musimy wpisać Tobie kategorie D.Dziennie mam kilka podobnych przypadków.Po co to jest?...Wcześniej badał mnie taki starszy gość (niby lekarz) jak zobaczył pompę insulinową.To zadał pytania a co to za urządzenie,i jeszcze ktoś taki ma czelność uważać się za lekarza....
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 2 Feb 2013, o 01:10

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Byłem na Słowacji - widziałem ten raj po wprowadzeniu euro. Zarabiają 600 euro... parking kosztuje 5... We Włoszech ( wiem inny przelicznik ) paczka krakersów kosztowała 3 euro. Powiem szczerze... Nie chce euro w Polsce...


btw. Komisja 22 Marca... :hmm:


Wojtek ;]
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 2 Feb 2013, o 01:14

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
www556 dużo polaków nie chce euro i właśnie dlatego chociażby na bank nie zrobią referendum w tej sprawie. Bo co rząd w sumie obchodzi zdanie narodu? Wiek emerytalny Tusk zwiększył i srał na to, że ludzie protestują. To samo na bank zrobi z wprowadzeniem euro. Takiemu politykowi to pi***oli bo i tak będzie miał nadal dużo hajsu...
Reply with quote 


Post Re: Bieżące sprawy, aktualności, ciekawostki i luźne dyskusje. 2 Feb 2013, o 01:18

Male - Sponsor  Posts/Topics747/142  Reputation point 985 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Albo zrobią tak jak z UE. Czytaj: najpierw podpiszą papiery a potem zrobią referendum :lol:


Wojtek kurde! ;]

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 56  Next
Page 17 of 56 [ 826 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest