[N8-00] Brak polskiego menu po wgraniu Symbian Belle do Nokii N8.

Wbudowane oprogramowanie, problemy z softem, flashowanie.

Post by johnymz » 3 Jan 2014, o 05:07

Witam, mam taki kłopot. Otóż, nie dawno wgrałem koleżance do nokii n8 aktualizacje poprez ovi suite. I jest taki problem gdyż nie ma tam jezyka polskiego. Czytalem już wiele tematów odnośnie wgrywania PL menu, ale nigdzie nie jest jasno napisane jak to zrobic, poza tym zdania są podzielone bo niektórzy mówią nawet że da sie to zrobic tylko przy uzyciu boxa. Jeżeli jest ktoś kto wie jak zrobic polski jezyk to prosiłbym o jakąś dokładną instrukcje krok po kroku jak to zrobic, mam zainstalowanego już phoenixa.
Szukałem tez różnych product code, znalazłem na innym forum taki : 0599766 tylko nie wiem czy dobry, ale było ich wiele dla koloru dark grey, bo ta nokia którą musze zrobic to jest ciemny grafit. Chciał bym sie też dowiedziec kiedy telefon powinien byc podłączony pod komputer i wjakim trybie od A do Z jak to zrobic. Bo po aktualizacji wgrał sie Symbian Belle, ten ulepszony, ale bez PL menu. Nie chce tez jej niczego popsuc ale musze to jakos zrobic bo zobowiązałem sie ze jej pomoge.
Bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 3 stycznia 2014, o 05:19 ]
Przepisywanie FAQ i artykułów od nowa nie ma sensu. Napisz, czego dokładnie w nich nie rozumiesz.
>> faq-tu-znajduja-sie-odpowiedzi-na-twoje-pytania-vt11.htm#dz02pkt02
>> lista-polskich-product-code-telefonow-platformy-bb5-vt697.htm
johnymz Male
User
 
Offline
 
Telefon: nokia n8
Operator: Plus
Location: Lublin

Joined: 3 Jan 2014
Online: 9h 59m 54s
Posts: 9Topics: 2
Reputation point: 0
    Windows 7 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to [S60] Firmware

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests